Forum Forum finansoweKonta

Proszę o pomoc- Kraków

Proszę o pomoc- Kraków

Beata- Kraków / 91.218.208.* / 2011-04-05 23:41
Pomoc w finansach miejsce Kraków
Witajcie:) mam ogromną prośbę właśnie zaczęłam prace w firmie zajmującej się doradztwem finansowym w Krakowie. Poszukuje ludzi którzy by chcieli porozmawiać o finansach potrzebują doradztwa w sprawie założenia odpowiedniego konta, lokaty, nie wiedzą w jakim banku będzie to najbardziej opłacalne, potrzebują jakieś ubezpieczenie, chcą odkładać na emeryturę czy chcą wziąć kredyt. Dotyczy to wszystkich osób niekoniecznie dysponującej dużą kwotą. Firma jest neutralna nie mamy własnych banków czy funduszy emerytalnych, skupiamy je wszystkie i po analizie sytuacji klienta dobieramy mu najkorzystniejszą ofertę. Oczywiście wszystko konsultujemy, nie wciskamy niczego na siłę jak ktoś po takiej analizie stwierdzi że jednak nie chce nic zmienić to nic się nie dzieje nie ponosi żadnej odpowiedzialności czy kosztów. Z każdym umawiamy się osobiście wedle pasującego mu terminu. Za takie doradztwo nie pobieramy żadnej gotówki ani prowizji, zapłatą są jedynie polecenia czyli trzeba podać ok 20 osób to znaczy numery i nazwiska osób którym też mogliśmy by doradzić o ile by chcieli. Dopiero zaczynam więc jeśli komuś przyjdzie na myśl 10 osób to nic nie szkodzi nawet gdyby było to 5 osób. Jak pisałam wcześniej dopiero zaczynam i zależy mi na tej pracy dlatego gdyby ktoś był zainteresowany to proszę przesłać mi imię, nazwisko i tel. na e-mail: beata0303@gmail.com jeśli ktoś się waha nie jest pewny też może napisać dowiedzieć się coś więcej może to zrobić anonimowo odpowiem na wszystkie maile. Można też podać numer i w każdej chwili zrezygnować. To ja będę dzwonić do was by umówić z wami odpowiadający termin, więc nawet można przez telefon powiedzieć że jednak się rozmyśliło, to nie jest żadna forma telemarketingu więc już do was nigdy nie zadzwonię. Mam nadzieje że ktoś zechce mi pomóc bo naprawdę zależy mi na tej pracy. Dotyczy osób mieszkających w Krakowie bo tam mieści się nasze biuro ewentualnie z okolic gdyż możemy się również umówić na mieście. Powtarzam maila beata0303@gmail.com
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Beata0303.]

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: