prosze o pomoc

t56 / 193.238.200.* / 2007-11-04 22:29
czy ktos moglby mi pomoc ??? chodzi mi o informacje KTORY BANK NIE POBIERA PROWIZJI jesli chce kupic jednostki fund, czy sa takie promocje BARDZO PROSZE O INFORMACJE CZEKAM Z NIECIERPLIWOSCI bo jutro chce cos wreszcie kupic ALE CO tez prosze o rade JAKIE NA DZIEN JUTRZEJSZY KUPIC JED. FUN. czy warto jutro czy czeakc POSIADAM GOT. 85.000 bardzo prosze o podpowiedz
Wyświetlaj:
max1224 / 195.117.209.* / 2007-11-04 23:59
na jak długo planujesz otworzyć inwestycje
jakie masz skłonności do ryzyka
t56 / 193.238.200.* / 2007-11-05 15:56
na conajmniej rok a pozniej zobacze jak sprawy sie potocza Moge podjac wysokie ryzyko aby byly zyski Zalije ze nie zakupilam Inwestora ale chce wreszcie gdzies ulokowac dobrze moje cxiezko zapracowane pieniadze i aby tez daly mi zysk czekam na zyczliwa podpowiedz dzis juz nie kupie nic bo poczeakm na dane z USA no i wszystko dzis spada a co bedzie w czwartek ?? nie wiem / mam obawy / kiedy wejsc CZY wiesz gdzie mozna zakupic i trwaja prowizje ??? /oprocz mbanku ? /
Idyll / 2007-11-05 20:51 / Bywalec forum
Koleżanko jeśli chcesz zainwestować pieniądze na okres nieco ponad rok to wystrzegaj się za wszelką cenę fundszy akcji, szczególnie tych najbardziej ryzykownych (czyli zmiennych) jak choćby funudsze MIŚS. Proponuję zbydować portfel na bazie dwóch rodzajów funudszy. Przy czym przeważającą część portfela powinny stanowić funnudsze piniężne, a niewielką, około 20-30% akcyjne. W ten sposób stworzysz swój własny funudsz stabilnego wzrostu. Z akcyjnego polecam, jak wielu na tym forum Legg Masona, a z pinięznych to UniKoronę Piniężną!
Idyll / 2007-11-05 20:40 / Bywalec forum
Można jeszcze kupić w MultiBanku bez prowizji, ale to pewnie wiedziałaś. Oprócz funudszy które wymienił krzysiek29 to jeszcze Union Investment coś takiego proponuje na swoich stronach: http://info.u-i.pl/r.html?u=http://www.union-investment.pl/docme/depot/polen/promotions/pl/individual_clients/index.html
krzysiek29 / 2007-11-05 16:22 / Uznany Gracz Giełdowy
promocje masz teraz w arce, skarbcu,dws z tego co wiem ale inne pewnie tez cos tam maja a przez net to duzo wiekszosc fundow mozna kupic bez oplat musisz poszukac bo tego jest masa
t56 / 193.238.200.* / 2007-11-05 16:58
DZIEKI WAM BARDZO sprobuje cos znalez sobie ale troche sie waham z wejsciem bo jest teraz w tym tyg. nie pewnosc A TO NAJGORSZE CO MOZEW BYC WAHANIA NA GW I MOJE WATPLIWOSCI JESZCZE RAZ WIELKIE DZIEKI wiedzialam ze moge na Was liczyc do milego uslyszenia nastepnym, razem za tydz, pochwale sie w co weszlam pa,pa
krzysiek29 / 2007-11-05 17:22 / Uznany Gracz Giełdowy
na takie niepewne czasy najlepszy bylby fundusz hedge szkoda ze na polskim rynku jest ich tak malo. jedyny polecenia jest inwestor fiz
Idyll / 2007-11-05 20:45 / Bywalec forum
Dokładnie, pamietam jak niecaly rok temu reklamowały się funudsze Superfund i co? Zarządzający komletnie nie zrozumieli tredu rynkowego i polegli, straty na ponad 25%, koszmar!
Szkoda, że żadno ze starych poczciwych TFI nie wprowadzi na rynek hedga. Mam tu na myśli Skarbca, Legg Mason, Union Investment... wicie może czy ich spółki matki takie fundusze posiadają w ofercie?
max1224 / 195.117.209.* / 2007-11-05 16:19
w takim razie wystarczy wejść na dowolną stronę zobaczyć które fundusze dają najwyższą stopę zwrotu i już pamiętaj tylko że wysoki zysk = wysokie ryzyko i większe szanse na STRATY
obecnie właściwie każdy portal prowadzi niezależny ranking funduszy
następnie poprzez google dotrzeć do oficjalnej strony danego TFI zapoznać się ze sposobem dystrybucji
ewentualnie skandia, aegon, axa
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy