Forum Forum prawneCywilne

Proszę o pomoc!!oszukani przez PROFIREAL!!!Jak wybrnąć pożyczki Revolvingova !!!!

Proszę o pomoc!!oszukani przez PROFIREAL!!!Jak wybrnąć pożyczki Revolvingova !!!!

edyta lompa / 2009-02-20 19:59
Proszę ludzi,którzy mieli z tą firmą do czynienia o kontakt!!!I jak ijak wybrneli z tej oszukańczej firmy!!!!Proszę o pomoc!!!!
Wyświetlaj:
SlawomirWaldemarSMigielski / 188.146.4.* / 2017-12-07 17:26
PHU ŚMIGIEL z Bora Komorowskiego wyjątkowo parszywy oszust naciągacz tak zwany gó...zjad przestrzegam przed zawieraniem umów z tą szumowiną. Żąda prowizji od nieruchomości którą rzekomo naraił klientowi. Podpisał zemną umowę na wynajem mieszkania a gdy je wynająłem łazi za nienależnymi pieniędzmi zastrasza i nęka pismami i telefonami. Śmigielski.
MarekKPFF / 89.79.188.* / 2009-02-21 11:16
Szukam osób poszkodowanych.....proszę o kontakt na marek.tokarz@korporacja-feniks.com
Prowadzimy sprawę upadlości Tourexu.
Vrai / 83.10.123.* / 2009-12-12 17:10
Witam.Również zostałem uwikłany w umowę z tą firmą za pomocą pośrednika. Wykazałem się niestety wiarą w zasady działania tego jak to Oni nazywaja ; rewolwingu czy jakoś tak.Gdy zaczęły mi się problemy któtr trwały 3 mies zaczęły się telefony wręcz z pogróżkami.Pojechałem na rozmowe gdzie wszyscy obecni przyznali ze nie wiedzą na czym to polega i dlatego mogłem zostać wprowadzony w bład.Mam to nagrane gdyż całą rozmowe rejestrowałem na dyktafonie.Wziąłęm u nich 2500 zł do czego doliczyli sobie drugie tyle jakiegoś dziwnego ubezpieczenia któro miało być zwrócone na koniec.Niestety z rozmowy wynikło że tak się nie stanie.Zaprzestałem spłaty żadając wyjaśnień.Oczywiście ich nie otrzymałem a dostałem nakaz sądowy zapłaty.Nastepnie poszło do komornika i w chwili obecnej chcą 10000 zl.To złodzieje i nikt nad tym nie panuje.Umowa okazała się lichwiarska a prawo w czasie jej zawierania już tego zabraniało.Mimo to sąd wydał wyrok na ich korzyść.
koty / 217.98.42.* / 2009-12-03 13:29
Witam, ja również zostałam oszukana przez tą firmę, a na dodatek mają ludzi, którzy starszą nawet rodziny. Są kłamliwi.

Najnowsze wpisy