Forum Spółki giełdowe International Personal Finance

Provident wchodzi na GPW. Nadchodzi koniec popularnych "chwilówek"?

Provident wchodzi na GPW. Nadchodzi koniec popularnych "chwilówek"?

Wyświetlaj:
Gomez0771 / 77.89.84.* / 2013-03-30 16:05
A może by tak warto nauczyć sie też oszczędzać? Kiedyś oszczędność była cnotą, a teraz jest wadą ... szybko i na kredyt, który trzeba potem spłacić z ładną nawiązką. Na szczęście nie wszyscy gospodarują swoim budżetem, jak rząd budżetem państwa.
Provident Polska / 77.252.86.* / 2013-03-29 14:17
Provident to odpowiedzialny i sprawdzony pożyczkodawca, 90 procent naszych klientów jest zadowolonych z naszych usług.

Jesteśmy członkiem-założycielem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, członkiem Pracodawców RP i Polskiej Konferencji Pracodawców Prywatnych "Lewiatan", członkiem Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej, partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz członkiem Centrum Wolontariatu.

Firma angażuje się w szereg inicjatyw społecznych, m.in. prowadzi program wolontariatu pracowniczego "Tak! Pomagam" oraz program edukacji finansowej "Akademia Rodzinnych Finansów".

Provident zdobył wiele prestiżowych nagród i wyróżnień: II miejsce w konkursie Perły Polskiej Gospodarki w sektorze finansowym, jest również laureatem konkursu FlexiLider 2011 (PKPP "Lewiatan"). Dołączył także do grona 25 polskich firm wyróżnionych w konkursie Europen Business Adwards 2011. Firma jest notowana w prestiżowych w kraju rankingach firm, w tym na liście 500 największych firm "Rzeczpospolitej", na której Provident zajął 239. miejsce pod względem przychodów. W 2011 roku firma zajęła również 6. miejsce wśród najbardziej odpowiedzialnych firm społecznie wśród firm finansowych w rankingu "Gazety Prawnej".

Biuro Prasowe Provident Polska
kajja / 80.48.211.* / 2013-03-28 19:21
Bałam się, ze nie będę w stanie nigdy tematu ogarnąć ale po wyzycie na ruskiej w open finance porozjaśniało się wele i okazało się, że nie jest tak trudno. Kredyt dostałam więc nie wiem czy jest tak trudno jak wsyztcy piszą
mnyt / 178.42.102.* / 2013-03-27 20:17
Gdyby nie brali pożyczek od lichwy nie byliby oszukiwani.A tak na własna prośbę i własna zachłanność rujnują siebie i rodziny.
jafdsaf / 188.33.85.* / 2013-03-27 07:13
zaostrzymy kryteria działania firm czy będzie łatwiej prowadzić biznes? :D:D:D buhaha padłem ze śmiechu.. a myślałem ze interia jest rekordzistą świata w głupocie
zadumany333 / 31.11.133.* / 2013-03-27 06:50
czyli temu złodziejowi Plichcie i jego żonie , złodziejce, jeszcze się upiekło... ?
Łysy 25 / 77.255.3.* / 2013-03-27 13:16
Jak zabijesz parę osób to jesteś morderca, jak zabijesz parę milionów to jesteś bohaterem.
Jak okradniesz kilka osób to jesteś złodziejem, jak kilka tysięcy albo milionów to biznesmanem.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy