Forum Polityka, aktualnościKraj

Prowokacja w Sejmie. Lobbysta przyniósł dopalacze

Prowokacja w Sejmie. Lobbysta przyniósł dopalacze

Wyświetlaj:
roland_topor / 2010-10-22 15:12 / Bywalec forum
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo Nasi Kochani Posłowie. Tak trzymać! Tym samym jest świetna okazja wprowadzenia za jednym zamachem prohibicji na napoje alkoholowe (ileż to już ludzi zbił ten zgubny nałóg! A wypadki spowodowane przez pijanych kierowców!) i tytoniowe. (nikotyna jest wszak takim samym narkotykiem jak inne tylko działa cośkolwiek wolniej.)
No ? Kto odważny?
Paweł Konopko / 89.74.143.* / 2010-10-13 18:45
nie chodzi bynajmniej o akcję w Sejmie, ale o to cale lobbowanie na rzecz "uzależnionych... etc"... podpisuje się on w tym momencie pod lansowanym paradygmatem rządowych "liberałów", którzy tworzą podział na "dilerów" i "ofiary" /osoby uzależnione, ergo chore/... to może ma jakiś sens w przypadku "helenki", gdzie większość użytkowników jest uzależniona, ale nie w przypadku marijuany... celem ustawy ma być wyłączenie "ziela" z pod szyldu "narkotyki" i nadanie statusu używki... zaś podejście p.Obary może doprowadzić co najwyżej do sytuacji, gdy ludzie zdiagnozowani jako "uzależnieni" będą otrzymywać jakiś "przydział" rządowy, jak metadonowcy... a chodzi o to, by normalny użytkownik "ziela" /wiadomo, że uzależnionych jest mikroskopijny procent/ mógł legalnie je kupić, jak alkohol /gdzie uzależnionych jest mnóstwo/... chodzi o odklejenie etykietki "ćpun" od zwykłych użytkowników, ja wiem, ze to praca na lata, "oddolna", ale p.Obara wcale tej pracy nie pomaga... jeśli sam się czuje uzależniony, niech najpierw pójdzie się leczyć, a nie próbuje reprezentować normalnych, zdrowych ludzi...
cobain / 83.7.32.* / 2010-10-14 10:04

jeśli sam się czuje uzależniony, niech najpierw pójdzie się
leczyć, a nie próbuje reprezentować normalnych, zdrowych ludzi...

No właśnie: JEŻELI. Skąd masz takie informacje, ze jest uzależniony, podaj proszę źródła, zanim zaczniesz kogoś oczerniać obmówco.
Paweł Konopko / 89.74.143.* / 2010-10-14 11:09
sam to kiedyś stwierdził w jakimś wywiadzie... zauważ, że napisałem /cytuję/ "...się czuje uzależniony...", nie napisałem bynajmniej, że "jest uzależniony", bo do stawiania takich diagnoz nie mam wystarczających informacji... być może on sam nie ma racji, uważając się za "uzależnionego", gdyż to słowo jest bardzo często nadużywane... zaś moja rada dla Ciebie brzmi: jeśli próbujesz z kimś polemizować, to najpierw zapoznaj się dokładnie /wysłuchaj, przeczytaj/ ze słowami tego kogoś, by nie wyjść na idiotę dyskutując ze słowami, które wcale nie padły...
cobain / 83.7.32.* / 2010-10-14 11:59

nie napisałem bynajmniej, że "jest uzależniony", bo
do stawiania takich diagnoz nie mam wystarczających informacji...

Wystarczy ze zasugerowałeś, a to już jest pomówienie.
cobain / 83.7.46.* / 2010-10-12 15:18

Oprócz zalegalizowania konopi indyjskiej Tomasz Obara domaga się także legalizacji dopalaczy.

Nieprawda.Obara jest związany z Inicjatywą na Rzecz Wolnych Konopi i słusznie twierdzi,ze legalizacja Marihuany usunie z rynku 90% dopalaczy. Niestety,zyjemy w ciemnocie. Od dawna wiadomo już, ze Marihuana nie jest narkotykiem. Od najdawniejszych czasów wiedziano już, ze jest ona kanałem łaczności ze sfera duchową, nadprzyrodzoną. W dziele Bhagawadgita, Kryszna stwierdza: "Jestem zielem leczniczym" Jest to sakrament, który oczyszcza ciało i umysł, powiększa świadomość, ułatwia pokojowe współistnienie i przybliża do Boga.Nawet w biblii sa wzmianki o kadzidłach ofiarowanych Bogu. Jest to substancja otwierająca umysł, a to wladzom nie byłoby na rękę, gdyż wiekszość z nich chce przecież utrzymywać poddanych w ciemnocie. Tymczasem Substancja ta nie uzaleznia (przynajmniej fizycznie) i nie zanieczyszcza organizmu, wręcz przeciwnie - powoduje oczyszczenie. Naukowo stwierdzono, że palenie nie powoduje ŻADNYCH, powtarzam ŻADNYCH skutków ubocznych. Oznacza to, ze mogły by nawet palić ją dzieci. Kto wie, moze nawet podnioslaby poziom nauczania. Wiadomo, ze wpływa stymulująco na rozwój świadomości i inteligencji. Przy okazji problem spożycia dopalaczy przez nieletnich zostałby rozwiązany, gdyż woleliby oni palić legalną marihuanę, niż spożywać nielegalne i szkodliwe dopalacze.
Światli ludzie! Apeluję do Was! Kopiujcie i POWIELAJCIE, POWIELAJCIE,POWIELAJCIE moją wypowiedź na róznych rozmaitych forach! DEMONSTRUJCIE, DEMONSTRUJCIE, DEMONSTRUJCIE za legalizacją Marihuany w Polsce! Nie ma prawa bronić jej nikomu jakaś Policja Obywatelska!
P.Konopko / 89.74.143.* / 2010-10-13 18:57
też jestem za legalizacją ziela, ale proszę, Cobain, nie pleć takich nawiedzonych bzdur, bo strzelasz w stopę całej sprawie... są skutki uboczne /i czasem nawet spore/, jeśli się nadużywa, zaś smarki (under 18) w ogóle nie powinny się do "ziela" dotykać...
cobain / 83.7.32.* / 2010-10-14 09:57

... są skutki uboczne /i czasem nawet spore/,

No to proszę cwaniaczku, wylicz je. Tylko powołuj się na żródła.
zaś smarki (under 18) w ogóle nie powinny się do "ziela"
dotykać...
A to już nie moje ani Twoje zmartwienie, tylko rodzica, co nie umie wychować.
Paweł Konopko / 89.74.143.* / 2010-10-14 11:43
już się rozpędziłem, by szperać w poszukiwaniu źródeł... aż tak ważna dla mnie ta dyskusja nie jest :)))... sam powinieneś wiedzieć, że THC nie rozpuszcza się w wodzie, ale w tłuszczach, więc trudno wydala się z organizmu... co oznacza, że przy nadużywaniu /podkreślam: NADUŻYWANIU/ odkłada się jego nadmiar /oraz metabolitów/, co może /choć nie musi, oczywiście/ powodować różne dysfunkcje mózgu... o działaniu dymu na płuca już nie wspomnę, bo każdy dym w nadmiarze im szkodzi... i nie jest to żadna monarowska propaganda z mojej strony, bo sam się nią brzydzę... co do szczeniaków, to oczywiście, że to brocha ich rodziców i ja w to nie wnikam... stwierdzam tylko jedynie, że każdy drag lub używka, nawet tak łagodna jak zioło inaczej działa na rozwijający się mózg niż na dorosły... więcej przynosi destrukcji w układzie nerwowym, niż korzyści... dorosły organizm sobie z tym poradzi, ale organizm dzieciaka jeszcze nie... oczywiście granica 18 jest kwestią umowną, dla jednych to jest 17, dla innych 23... nie masz co się tak zaperzać... gramy w jednej drużynie, a ja tylko krytykuję Twój sposób gry, bo uważam go za nieskuteczny, wręcz szkodliwy... uważam, że używanie naiwnej i nachalnej propagandy nie służy sprawie... to tylko dodaje argumentów przeciwnikom, którzy uważają, że legalizacji domagają się tylko "upalone ćpuny" /co jest oczywistą bzdurą/... ale to jest tylko moje zdanie i możesz oczywiście robić, co chcesz...
ździcho / 213.238.66.* / 2010-10-14 22:19

co do szczeniaków, to oczywiście, że to brocha ich rodziców i ja
w to nie wnikam...

Tak najłatwiej. Pogadamy jak koło Twoich pociech będzie się kręcił dealer lub lobbysta.
Paweł Konopko / 89.74.143.* / 2010-10-15 15:07
moja głowa w tym, by dzieciak sobie poradził /a ja mu pomogę/, w końcu to mój dzieciak, nie "państwowy", a on jak dorośnie będzie należał do siebie, nie do innych... niekompetentni rodzice oczekują od państwa pomocy w wychowaniu dziecka, a skutkuje to zwykle jeszcze większym okaleczeniem psychiki tegoż dziecka... no cóż... socjalistycznemu państwu /bo nadal w takim żyjemy/ o to właśnie chodzi...
ździcho / 87.205.207.* / 2010-10-15 18:01

moja głowa w tym, by dzieciak sobie poradził /a ja mu pomogę/,

Jeżeli tu się uniosłeś to słusznie. Ja też nie lubię, gdy ktoś się wtrąca do moich sposobów wychowywania dzieci i wtedy jestem o wiele mniej delikatny niż Ty, przygaduję tak, że idzie w pięty. Jednakże uważam, ze takie kampanie typu "światełka odblaskowe dla każdego dziecka" czy też nie sprzedawanie alkoholu nieletnim nie są tak całkiem psu na budę. Ja jestem państwu za nie wdzięczny mimo, że efekty tych działań są o wiele mniejsze niż tego oczekiwano. Jeżeli organizuje się takie prelekcje, ja chętnie idę posłuchać, nie uważam tego za obcesowe wtrącanie się w moje kompetencje.
niekompetentni rodzice oczekują od państwa
pomocy w wychowaniu dziecka,

A mnie się zdaje, że właśnie NIE. Wielu takich niekompetentnych rodziców uważa, że ŚWIETNIE wychowują dzieci. Zwróć takiemu uwagę, że poczułeś od jego dziecka np. tytoń/marychę, to wydrapie Ci oczy, choć sam ten tytoń/marychę czuje. Chyba, że przez to oczekiwanie, o którym piszesz, rozumiesz ubieganie się o profity (zapomogi, zasiłki) od państwa, to tu masz rację. Są niekompetentni jako rodzice, a kompetentni jako wyłudzacze. Fakt, to okalecza psychikę ich dzieci, szczególnie kiedy tata i mama przepijają kasę przeznaczoną na potrzeby dziecka i bynajmniej państwo nie jest tu niczemu winne.
socjalistycznemu państwu
/bo nadal w takim żyjemy/ o to właśnie chodzi...

A co socjalistyczne, czy niesocjalistyczne państwo z tego ma? Nie dopatrywałbym się tu celowych działań.
cobain / 83.7.32.* / 2010-10-14 12:06

sam powinieneś wiedzieć, że THC nie rozpuszcza się
w wodzie, ale w tłuszczach, więc trudno wydala się z organizmu... co oznacza, że
przy nadużywaniu /podkreślam: NADUŻYWANIU/ odkłada się jego nadmiar /oraz
metabolitów/, co może /choć nie musi, oczywiście/ powodować różne dysfunkcje
mózgu... o działaniu dymu na płuca już nie wspomnę, bo każdy dym w nadmiarze im
szkodzi...

Czy Ty jesteś pewien, że nazywasz się Paweł Konopko? Bo mnie się wydaje, że raczej Paweł Kotański-Domorosły, bo gadasz jak ten krzykacz Marek Kotański bez pokrycia
i nie jest to żadna monarowska propaganda z mojej strony, bo sam się
nią brzydzę
A co to niby jest? Powtarzasz jak papuga utarte slogany.

/podkreślam: NADUŻYWANIU/ odkłada się jego nadmiar /oraz
metabolitów/,

To nie podkreślaj. Gdzie ja postuluję za legalizacją dla NADUŻYWANIA? Nie łap mnie za słowka, których nie napisałem

by nie wyjść na idiotę dyskutując ze słowami, które wcale nie padły...
ździcho / 77.253.123.* / 2010-10-13 16:15

Światli ludzie! Apeluję do Was! Kopiujcie i POWIELAJCIE, POWIELAJCIE,POWIELAJCIE moją
wypowiedź na róznych rozmaitych forach! DEMONSTRUJCIE, DEMONSTRUJCIE, DEMONSTRUJCIE za
legalizacją Marihuany w Polsce!

Co się dzieje? Jakoś jak na razie Twoja charyzma na rzecz legalizacji marihuany niespecjalnie kogokolwiek rusza. Czyżby ludzie, do których apelujesz, byli za mało światli?? Patrz, oni nawet nie wiedzą, jacy są nieszczęśliwi bez marihuany, straszne!
cobain / 83.7.32.* / 2010-10-14 12:08

Jakoś jak na razie Twoja charyzma na rzecz legalizacji marihuany
niespecjalnie kogokolwiek rusza.

Jak to nie? Paweł Konopko też jest za. No i jak ci teraz w pysiu?
ździcho / 213.238.66.* / 2010-10-14 22:21

Paweł Konopko też jest za.

Pan Konopko śmieje Ci się prosto w nos, bo się zorientował, że ma do czynienia z pajacem.
Paweł Konopko / 89.74.143.* / 2010-10-15 14:22
fakt, trochę się śmieję... jestem za legalizacją ziela, owszem, ale bynajmniej nie pod wpływem niczyjej "charyzmy"... a jednocześnie jest mi trochę smutno... bo jak słyszę i czytam na forach co poniektórych innych zwolenników legalizacji, to czasem dochodzę do paradoksalnego wniosku, że może jednak lepiej, by ziele było nielegalne?... a przynajmniej ściśle reglamentowane?... :))))...
ździcho / 87.205.207.* / 2010-10-15 18:10

a przynajmniej ściśle
reglamentowane

Dokładnie tak. Mnie osobiście rybka, czy będzie legalne, czy nie, bo i tak tego nie palę, a jak ktoś chce to ja mu nie przeszkadzam, niech jara do upadłego. Wkurza mnie natomiast lobbing na forach taki jaki uprawiają choćby cobain i maxio2000. Moje i Twoje dzieci to czytają. My im powiemy, że to jest be, a ich rówieśnicy, że to jest ok i już mają zamęt w głowie.
ździcho / 77.253.112.* / 2010-10-12 16:18

Tymczasem Substancja ta nie uzaleznia (przynajmniej fizycznie)

No to jak? Uzależnia, czy nie uzależnia w końcu?
Naukowo stwierdzono,
że palenie nie powoduje ŻADNYCH, powtarzam ŻADNYCH skutków ubocznych. Oznacza to, ze
mogły by nawet palić ją dzieci.

osoby, które zaczęły palić marihuanę przed 17 rokiem życia, są 3,5 raza bardziej narażone na podjęcie prób samobójczych w przyszłości niż osoby, które zaczęły palić później. Co Ty na to?
cobain / 83.7.13.* / 2010-10-13 10:55

osoby, które zaczęły palić marihuanę przed 17 rokiem życia, są 3,5 raza bardziej
narażone na podjęcie prób samobójczych w przyszłości niż osoby, które zaczęły palić
później. Co Ty na to?

Ale bzdury smarujesz. Śniło ci się to coCi niania opowiadała na dobranoc? A mmoże masz juz zlasowany mózg przez dopalacze, o ile go w ogóle posiadasz. Wydaje mi się, ze jednak nie, jęzeli nie rozumiesz tak prostej rzeczy jak to:
Tymczasem Substancja ta nie uzaleznia (przynajmniej fizycznie)

No to jak? Uzależnia, czy nie uzależnia w końcu?
Nie rozumiesz co znaczy fizycznie? To Ci wytłumaczę na przykładzie. W tej chwili z pewnością jesteś w Polsce, tyle że myslami błądzisz po wyspach Haiti. Czy jesteś fizycznie nie Haiti? Nie. A więc nie jesteś na Haiti! Zatem,jezeli coś nie uzależnia fizycznie (np. Marihuana) to NIE UZALEŻNIA. Dotarło?
ździcho / 77.253.123.* / 2010-10-13 16:21

osoby, które zaczęły palić marihuanę przed 17 rokiem życia, są 3,5 raza bardziej
narażone na podjęcie prób samobójczych w przyszłości niż osoby, które zaczęły
palić
później. Co Ty na to?

Ale bzdury smarujesz. Śniło ci się to coCi niania opowiadała na dobranoc?

To nie sen, to Wikipedia:
Wpływ marihuany na niepełnoletnich [edytuj]

Na podstawie badań zleconych przez amerykański Narodowy Instytut Nadużywania Narkotyków (NIDA) kilkuset par bliźniaków wykazano, że osoby, które zaczęły palić marihuanę przed 17 rokiem życia, są 3,5 raza bardziej narażone na podjęcie prób samobójczych w przyszłości niż osoby, które zaczęły palić później[18].

Nie rozumiesz co znaczy fizycznie? To Ci wytłumaczę na przykładzie. W tej chwili z
pewnością jesteś w Polsce, tyle że myslami błądzisz po wyspach Haiti. Czy jesteś
fizycznie nie Haiti? Nie. A więc nie jesteś na Haiti! Zatem,jezeli coś nie
uzależnia fizycznie (np. Marihuana) to NIE UZALEŻNIA.

Powyższe pozostawiam bez komentarza. Szkoda klawiatury.
cobain / 83.7.32.* / 2010-10-14 10:06

Nie rozumiesz co znaczy fizycznie? To Ci wytłumaczę na przykładzie. W tej chwili
z
pewnością jesteś w Polsce, tyle że myslami błądzisz po wyspach Haiti. Czy
jesteś
fizycznie nie Haiti? Nie. A więc nie jesteś na Haiti! Zatem,jezeli coś nie
uzależnia fizycznie (np. Marihuana) to NIE UZALEŻNIA.

Powyższe pozostawiam bez komentarza. Szkoda klawiatury.

Co? Argumenty się skończyły wyszczekanej mądrali? A może ptasi rozumek nie ogarnia?
ździcho / 87.205.207.* / 2010-10-15 18:12

Argumenty się skończyły wyszczekanej mądrali?

Po prostu nie mam ochoty na dyskusję z Tobą. Poczytaj sobie o uzależnieniu PSYCHICZNYM.
sus / 84.10.19.* / 2010-12-06 18:22
racja, psychika to też ważna sprawa, niby nic nie boli ale jednak parcie do jarania jest, pisze to jako palacz. Ja sobie z tym radzę jakoś, są tacy co radzą sobie lepiej lub gorzej ale jedno jest pewne. Otępia to trochę mózg, pamieć nie ta sama. To wychodzi po latach, kto tego nie widzi niech poczeka jeszcze trochę, kto mi powie że mimo wszystko nic mu nie jest albo nie chce tego widzieć albo nie ma okazji tego sprawdzić. Jako elektronikowi przy pracy nad czymś bardziej skomplikowanym dziury w głowie są zauważalne. Z autopsji ;)
apty / 62.133.130.* / 2010-10-12 15:00
Nie ma to jak dziennikarska rzetelność. Choć w tym wypadku bardziej wygląda to na dziennikarską manipulację. Nie napisano tutaj prawdy.
Obara przyniósł krzaczka i worek z chemicznym syfem, żeby pokazać Tuskowi, że gdyby hodowanie takiej nieszkodliwej(podkreślam - nieszkodliwej - nikt się tym jeszcze nie zatruł) roślinki nie było nielegalne to problem chemicznych dopalaczy w ogóle by nie zaistniał. No i że w momencie uwolnienia konopi wszelkie jej chemiczne i trujące substytuty naturalnie znikną.
A teraz media kompletnie przekręcają sens jego czynu jakby były na usługach rządu i odpowiednich służb.
ździcho / 77.253.112.* / 2010-10-12 17:08

w momencie uwolnienia konopi wszelkie jej chemiczne i trujące
substytuty naturalnie znikną.

Nie przekonuje mnie takie stanowisko. Dopalacze najczęściej zażywaja małolaty i to właśnie oni sa głównym nabywcą, bo dorosły takiego syfu do ust nie weźmie, bo jest świadomy konsekwencji. Jeżeli małolat będzie miał do wyboru dopalacz i trawkę - wybierze dopalacz. Z dwóch powodów. Pierwszy to taki, ze dopalacz zadziała ZARAZ po zażyciu, a na odurzenie po wypaleniu trawki trzeba troszkę zaczekać, a małolat nie ma takiej cierpliwości, on chce już! Druga przyczyna czysto techniczna. Palenie lufy trochę trwa, parę minut, jest widoczne, trzeba się chować, bo ktoś może przyskrzynić. W wypadku dopalacza zażywa się błyskawicznie, tabletka do pyska i po sprawie, szybko dyskretnie, nikt nie widzi. Można i w autobusie i przy obiedzie i na mszy i pooo...omszy...Z trawą ten numer nie przejdzie.
cobain / 83.7.32.* / 2010-10-14 12:14

Palenie lufy
trochę trwa, parę minut, jest widoczne, trzeba się chować, bo ktoś może przyskrzynić.

Sam piszesz, że małolaty się tego nie dorwą, więc dlaczego pyszczysz, żeby nie legalizować?
ździcho / 77.253.112.* / 2010-10-12 16:54

gdyby
hodowanie takiej nieszkodliwej(podkreślam - nieszkodliwej - nikt się tym jeszcze nie
zatruł) roślinki nie było nielegalne to problem chemicznych dopalaczy w ogóle by nie
zaistniał.

Rzeczywiście. To faktycznie motto działania pana Obary, do tego on zmierzał w sejmie wczoraj.
(podkreślam - nieszkodliwej - nikt się tym jeszcze nie
zatruł)


osoby, które zaczęły palić marihuanę przed 17 rokiem życia, są 3,5 raza bardziej
narażone na podjęcie prób samobójczych w przyszłości niż osoby, które zaczęły palić
później.

Hmm...Coś takiego możemy nazwać zatruciem właśnie, choć nie musimy. Jednakże nie jest powiedziane, ze NIE WOLNO nazywać tego zatruciem. To jest efekt długofalowego oddziaływania. Tylko po zażyciu cyjanku pada się trupem na miejscu.
No i że w momencie uwolnienia konopi wszelkie jej chemiczne i trujące
substytuty naturalnie znikną.

No właśnie. Tu jest szkopuł - albo znikną, albo też będą funkcjonować razem na rynku łeb w łeb. Tu na dwoje babka wróżyła. A teoria Obary jest jego pobożnym życzeniem. Zresztą wydaje mi się, ze nie jest to człowiek w pełni poczytalny. AAle co do jednego masz rację: Media w tym temacie nie są miarodajne, tylko temu naginają wte, a tamtemu wtamte, tak jak im się kalkuluje.
cobain / 83.7.13.* / 2010-10-13 10:56

osoby, które zaczęły palić marihuanę przed 17 rokiem życia, są 3,5 raza bardziej
narażone na podjęcie prób samobójczych w przyszłości niż osoby, które zaczęły palić
później.

Co za bzdety jakieś?! Majaczenia chorej glówki
ździcho / 77.253.123.* / 2010-10-13 16:23

Co za bzdety jakieś?! Majaczenia chorej glówki

Wpływ marihuany na niepełnoletnich [edytuj]

Na podstawie badań zleconych przez amerykański Narodowy Instytut Nadużywania Narkotyków (NIDA) kilkuset par bliźniaków wykazano, że osoby, które zaczęły palić marihuanę przed 17 rokiem życia, są 3,5 raza bardziej narażone na podjęcie prób samobójczych w przyszłości niż osoby, które zaczęły palić później[18]. WIKIPEDIA WOLNA ENCYKLOPEDIA
cobain / 83.7.32.* / 2010-10-14 10:01

Na podstawie badań zleconych przez amerykański Narodowy Instytut Nadużywania
Narkotyków (NIDA) kilkuset par bliźniaków wykazano, że osoby, które zaczęły
palić marihuanę przed 17 rokiem życia, są 3,5 raza bardziej narażone na podjęcie
prób samobójczych w przyszłości niż osoby, które zaczęły palić później[18].
WIKIPEDIA WOLNA ENCYKLOPEDIA

A czemu nie zacytujesz wszystkiego, tylko wyrywasz z konstektu tylko to, co akurat ciebie interesuje. Poza tym nie rozumiesz tego, co czytasz, proszę bardzo:
Na podstawie badań zleconych przez amerykański Narodowy Instytut Nadużywania
Narkotyków (NIDA) kilkuset par bliźniaków wykazano

Jak widzisz, zagrożenie to dotyczy wyłącznie bliźniaków, a nie wszystkich nieletnich, ale co ja będę tobie tłumaczył, za cienki jesteś, żeby to ogarnąć.
m-53 / 83.24.21.* / 2010-10-11 22:30

Tłumaczy, że nie mają oni prawa - nawet jako lobbyści - rozprowadzać na terenie Sejmu dopalaczy.


Czy facet rozprowadzał cokolwiek???
Nie sprzedawał, nie rozdawał. Chciał przekazać próbki premierowi. Jawnie, nie krył się z tym.
Za co go aresztowali - nie wiem.
Przecież ustawy jeszcze niema.
Odnoszę wrażenie, że premier i podlegli mu gonią w piętkę.
P.S.
Jestem za likwidacją tego świństwa ale nie za bezprawiem.
ździcho / 213.238.66.* / 2010-10-14 22:24

Za co go aresztowali

Dla niego samego nie ma to przecież żadnego znaczenia. Nie sadzę, aby pan Obara pamiętał, że był w areszcie, a wcześniej w sejmie.
ździcho / 77.254.55.* / 2010-10-12 01:00

Za co go aresztowali - nie wiem.

Mógł sie dziwacznie zachowywać - nie jest tajemnicą, że ten facet ma nierówno pod sufitem.
Jestem za likwidacją tego świństwa ale nie za bezprawiem.

Ja też.
Smokking / 87.204.178.* / 2010-10-11 20:25
Witam,
chciałbym podzielic się na forum niepokojącą sprawa. Ostatnio
malowalem u siebe pokój. Po dłuzszym malowaniu malego pokoju
zrobilo mi sie jakoś dziwnie(zawroty glowy itp). Chcialbym aby
Sanepid zbadał farbe Dekoral (kolor bialy) czy nie zawiera
substancji psychoaktywnych i w razie czego zakazał sprzedazy
tego produktu jak i produkcji. Czy moge ubiegac sie o
odszkodowanie od firmy?
Wikol czy Butapren? / 178.36.73.* / 2010-10-11 23:03
Ja miałem podobnie, gdy kleiłem dętkę od roweru specjalnym klejem. Uważam, że powinno się zakazać sprzedaży takich chemikaliów osobom fizycznym a zezwolenia wydawać wybranym, koncesjonowanym zakładom wulkanizacyjnym.
ździcho / 77.254.55.* / 2010-10-11 21:19

Czy moge ubiegac sie o
odszkodowanie od firmy?

Nie możesz. Używałeś produktu niezgodnie z przeznaczeniem. Jest już precedens w podobnych sytuacjach. Gościu kupił w smartszopie nawóz do roślinek. Rozpuścił w to-to wodzie i podlał roślinki. Roślinki zwiędły, ale odszkodowania nie dostał, bo nie zrozumiał SYMBOLIKI instrukcji użytkowania. Bywało też, że inni znowu sól do kapieli rozpuszczali w wannie, a potem dostawali odparzeń. Trudno nie wspomnieć też o kolekcjonerach, którym wyroby kolekcjonerskie rozsadziły klasery, gdyż pęczniały. Wszystkie te przypadki to wina użytkownika (Twój również). Żadnych z tych instrukcji nie należało pojmować dosłownie tylko kierować się kodem symboliki jaką posługiwał się producent i sprzedawca, dotyczy informacji na Dekoralu również. Pozdrawiam.
szumigajka / 87.206.219.* / 2010-10-22 03:36
panie cobain, ździcho pokazał, że jedynym idiotą w tej całej dyskusji jesteś TY i lepiej pomiń swoje głupie komentarze, bo to nie PUDELEK a poważny i na poziomie portal MONEY
ździcho / 77.254.55.* / 2010-10-11 19:28

Oprócz zalegalizowania konopi indyjskiej Tomasz Obara domaga się także legalizacji dopalaczy.

Skąd taki wniosek? Stąd, ze Obara twierdzi, iż legalizacja konopii wypchnie dopalacze z rynku? Inna sprawa, że to jego pobożne życzenie, powtarzanie haseł lub naginanie argumentów do swojego uzależnienia od używek. To, co on forsuje jest mało realistyczne. Nie sądzę, by ten człowiek był w stanie jasno myśleć.
JX / 91.193.160.* / 2010-10-11 18:21
W naszym kraju na każdym kroku widać wpływy potężnych sił, działających niekoniecznie w zgodzie z polską racją stanu. Pozbywając się aktywów gospodarczych poprzez wyprzedaż dóbr i suwerenności poprzez podpisanie Traktatu, rząd stał się marionetkowy.
Prezydent USA Clinton, pytany przez dziennikarkę, stwierdził;
"To jest rząd w rządzie, ja nad tym nie panuję".
Różnimy się jedynie wielkością obszarów bez "władztwa" rządu.
SumieniePiSokomuchów / 212.42.250.* / 2010-10-11 18:01
Znów ten ukrainiec zacznie szaleć a taki był spokój przez 3 miechy kampanii.
I nawet nie pamięta ten kaczy j**** co robił!
EURO STUDENT / 2010-10-11 18:49
NIGDY NIE ZAGŁOSOWAŁEM NA PO I Z TEGO JESTEM DUMNY !!! GŁOSOWAŁEM NA PIS I ZAGŁOSUJE KOLEJNY RAZ NA NASTĘPNYCH WYBORACH BO TO CO ROBI ROSTOWSKA JEST SKANDALEM ! Ulga prorodzinna (akurat to dotyczy moich znajomych), ulga od internetu (to mnie dotyczy !) nie będzie tego !!! niepełnosprawni dostaną 30% dotacji czyli będą na naszym utrzymaniu na zawsze bo nie uratują swojego zdrowia jeżeli ich nie stać. PO to SKUNKSE I ZŁODZIEJE !!!
audi43 / 2010-10-11 19:38 / portfel / Bywalec forum
student przestań zaśmiecać forum...zabierz się za naukę bo 1 października minął
ździcho / 77.254.55.* / 2010-10-11 21:22

student przestań zaśmiecać forum...zabierz się za naukę bo 1 października minął

Odrobinkę wyrozumiałości "audi43"! On pisze kolokwium z socjologii. Musi to robić na forum, by zebrać dane.
ździcho / 77.254.55.* / 2010-10-11 19:34

NIGDY NIE ZAGŁOSOWAŁEM NA PO I Z TEGO JESTEM DUMNY !!!

Jakoś nie widzę tu związku z sytuacją opisywaną w tym artykule. Nie pomyślałeś o tym, by ten wpis umieścić raczej w swoim pamiętniku?
PO to SKUNKSE I ZŁODZIEJE !!!

No i co w związku z tym?
SumieniePiSokomuchów / 212.42.250.* / 2010-10-11 19:02
Jakbyś nie zauważał - a wątpię w to bo ty raczej nie kumaty - pomyliłeś sobie PiSokomuchu artykuły.
Ten dotyczy narkotyków, prochów etc. czyli ogólnie waszego sejmowego guru od tego jak nie pamiętać 3 miechów.
Facet nie jara ale i też nie pamięta.
I chciał ten kaczy j**** krajem rządzić.

Zacznij czytać ze zrozumieniem artykuły, które komentujesz a moje wpisy w szczególności. Ze zrozumienie błaźnie.
zamordyzm narasta / 188.146.42.* / 2010-10-11 17:26
Ciekawe po co go zamknęli? Nie mogą zbadać zawartości tych torebek gdy podejrzany nie przebywa w areszcie?
EURO STUDENT / 2010-10-11 16:47
Czy to jest problem Polski? takie coś powinno być w jeden dzień załatwione ale PO szczyci się że zabronili sprzedaż NARKOTYKÓW no Brawo ! Dajcie całą kolekcję Tuskowi, Bartoszewskiemy, Jaruzelskiemu, Mazowieckiemu, Komorowskiemu i Wałęsie niech sobie na NOCNEJ ZMIANIE wciągną i zapalą to może wyluzują z tymi atakami na PIS i pomyślą o POLSCE i POLAKACH !!!
tade / 83.2.33.* / 2010-10-11 17:17

ale PO szczyci się że zabronili sprzedaż NARKOTYKÓW

tak jak ograniczyli ilość automatów do gier jakoś tego nie zauważyłem odnoszę wrażenie jakby ich przybyło.

Niemożliwym jest stworzenie czegokolwiek idiotoodpornego, ponieważ idioci są wyjątkowo pomysłowi.

Najnowsze wpisy