Przeceniona Azja

Money.pl / 2008-10-24 09:26
Komentarze do wiadomości: Przeceniona Azja.
Wyświetlaj:
Kopikol / 83.27.245.* / 2008-10-24 14:12
Ja tam kupiłem troche wiku dwudziestego i jestem zadowolony .Myślę ,że szybko się ustawie .Ja zawsze kupuje na przecenach albo w lumpach .Człowiek nakupuje szmat za grosze a potem się przebierze i powyrzuca część w domu .
grzechkarol12 / 79.163.233.* / 2008-10-24 09:26
gdzie te panskie "twarde dna " , ktore znalazl pan dla gieldy nawet na poczatku bessy?.............pisalem panu juz wtedy , ze to mul a nie twarde dno , nie jestem analitykiem ale akcje , WSZYSTKIE sprzedalem na poczatku spadkow w lipcu i sierpniu 2007 , to juz wtedy mozna bylo przewidziec ciag dalszy.......no i panika nie konczy bessy , jak to wmawiacie od dawna naiwnym....panika byla juz kilka razy i jest koniec bessy
????????????wy sie nie nadajecie do inwestowania , a co dopiero do doradzania innym..... MILEGO DZIONKA
sadfsdf / 194.1.144.* / 2008-10-24 11:29
oni piszą to co mają pisać a nie to co się bedzie działo.
nie zapominaj o tym.dla giełd i manipulacji na giełdach to jest kluczowe działanie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy