Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

przed sesją 19 lutego??????????????????????

przed sesją 19 lutego??????????????????????

gabrik / 2007-02-17 13:57
no cóż część forumowiczów we Wrocławiu a ja sobie patrzę na wykresy i nawet tu dużo zamętu na wskażnikach (czyli to samo co na rynku)
Jeśli jednak zakładać że przynajmniej trend średnioterminowy nadal będzie wzrostowy to zejdziemy teraz do poziomu 3280-3300 to mi wyszło z analizy kilku wskażników,stosunku SMA do siebie oraz lini przyśpieszonej trendu po cenach zamknięcia.
Co do modnej ostatnio formacji RGR ja ją neguję ze względu na jednak mocno odbiegający od standardu wizerunek (na siłę można zobaczyć ale ja wolę nie naciągać AT)
Oczywiście z drugiej strony jednak dla mnie rynek zachowuje się coraz bardziej dziwnie i nieprzewidywalnie.
W poniedziałek święto w USA i płynność prawdopodobnie będzie jeszcze mniejsza co zawsze ułatwia sterowanie indeksem stosunkowo małym kapitałem lecz tym razem ja raczej nie spodziewam się dużego skoku w górę.
Morfeusz / 2007-02-17 21:55 / Tysiącznik na forum
Gabri czy można gdzieś wyciągnąć poziomy TKO (max/min) historyczne na obecną serię H.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy