Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Przedświąteczne wzrosty złotego

Przedświąteczne wzrosty złotego

Money.pl / 2009-04-10 07:35
Komentarze do wiadomości: Przedświąteczne wzrosty złotego .
Wyświetlaj:
księgowy / 83.19.60.* / 2009-04-14 09:44
Czy ktoś z obecnych wie, jak firmy mogę zawierać transakcje kupna/sprzedaży walut na międzybanku w godzinach między 17:00 a 8:00 - wtedy gdy odchylenia od rynku są tak duże?
Chodzi mi o transakcje rzędu 50-200K USD. Żaden z banków do których się zwróciłem o taką usługę pośrednictwa nie dał mi takiej możliwości - minimum wymagane to 500 K USD.
konradmx / 2009-04-14 04:06
Autor artykułu niech 10 razy przeczyta to co pisze. "Umocnienie złotego w ostatnich minutach czwartkowych notowań spowodowane jest przełamaniem ważnego poziomu 4,40 euro za złotego.". Bez komentarza...
unia / 77.91.23.* / 2009-04-12 23:01
Jak Balcerek robił swoje dla uratowania złotego to ja stałem za nim murem na przekór moim z solidarności, bo to było niezbędne, dziś po fakcie niektórzy mądrości wygłaszają-EKONOMICZNE DNO.
Prawda jest chyba taka że on zrobił tyle i Polacy że sam boi się do tego przyznać, i uwierzyć że możemy być awangardą i tygrysami nie tylko Europy z naszym środkowo Europejskim otoczeniem.
ohyes / 2009-04-10 07:35 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
komentatora z szachrajskiej firmy,ktora uparcie glosi recesje w Polsce i zalamanie gieldy i zlotowki???Wypadaloby najpierw zapytac,dlaczego pisali te kretynstwa,zamiast jakby nigdy nic teraz cytowac te wypowiedzi.!
Gdzie jest Michal Dybula,piewca krachu w polskiej
gospodarce ???Moze powie,ile mu zaplacono i dlaczego za pisanie takich bredni ???
Elendir / 2009-04-10 07:35 / Łowca czarownic
Dopóki będziemy utrzymywać irracjonalnie wysokie stopy procentowe to będziemy dotować kapitalistów (kosztem reszty społeczeństwa) oraz ułatwiać działanie wszelkiego rodzaju spekulantom (w szczególności tym działającym w dużej skali).
aaa4 / 83.4.37.* / 2009-04-10 15:27
Rzeczywiście , trzeba być skończonym idiotą , aby utrzymywać stopy procentowe czterokrotnie, pięciokrotnie wyższe niż na całym świecie!!!!!! Ale to jest cały czas pokłosie balcerowiczyzmu.
fsfsffs / 85.222.86.* / 2009-04-13 15:48
Gdzie bylbys teraz,gdyby nie on.Jak w ogole mozna porownywac tamte czasy z obecnymi.
Elendir / 2009-04-10 20:12 / Łowca czarownic

Ale to jest cały czas pokłosie balcerowiczyzmu.

Tak i nie. Nie, gdyż Balcerowicz faktycznie walczył z inflacją, o to co robi teraz NBP to na inflację praktycznie nie ma wpływu. Tak, gdyż po Balcerowiczu zostało przekonanie że im wyższe stopy procentowe tym lepiej. Przekonanie które już niewiele ma wspólnego z rzeczywistością.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy