Forum Forum inwestycyjneForex

Przełamany ważny poziom na rynku złotego

Przełamany ważny poziom na rynku złotego

skomentuj
Wyświetlaj:
mawlk / 213.199.219.* / 2012-04-11 08:35
można odnieść wrażenie, że cyferki na wykresach mają malutkie rączki i nóżki, na rączkach malutkie rękawice bokserskie i okładają ile sił napierający na nie kurs walutowy;)))
:))) / 83.15.13.* / 2012-04-10 17:02
Te wszystkie poziomy oporu, jakieś tam wsparcia i inne wytwory nowomowy analityków maja sie nijak do rzeczywistości. Jest ona niestety smutna dla nas Polaków - złoty był, jest i będzie g... wart, bo taki cel przyswieca NBP i MF , aby móc papierkowo chwalić się wspaniałymi wskaźnikami, cudownymi fundamentami (Bóg wie czego) i innymi oficjalnymi dobrodziejstwami. Tylko rzeczywistość skrzeczy. Nie da się bzdurnymi teoriami ekonomicznymi, za każdym razem przeczącymi zdrowemu rozsądkowi (np raz wzrost inflacji powoduje wzrost gospodarczy, a za miesiąc recesję - to ukłon w stronę geniuszy z RPP). Czy Polacy sobie zaszkodzili, żeby finansami i pieniądzem w Polsce rządzili dyletanci?
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy