Forum Polityka, aktualnościKraj

Przełom. Kaczyński chce debatować z Tuskiem

Przełom. Kaczyński chce debatować z Tuskiem

Money.pl / 2011-09-03 13:16
Wyświetlaj:
JanuszPOlikot / 2011-09-03 14:41 / Tysiącznik na forum
Tusk jak tam?...W trakcie POprzedniej debaty opowiadałeś że Kaczyński straszył ciebie bronią w windzie....heheheheh

Mówisz od tamtej pory boisz się ...PIStoletów...?....

Dyzma może rozwiniesz ten temat w trakcie obecnej debaty?....... ..hehehe
Będzie się z czego POśmiać......Tusk...... hehehhehe....
Mówisz...... POpajacować zawsze można...... hehehehe
rX62 / 83.17.224.* / 2011-09-03 14:27
Jaki przełom? Dwaj łajdacy ustalający warianty wyssania resztek sił i środków z ludzi to u nas standard.
Nowa Prawica nadal walczy!
Dorwiemy ich!
rer / 82.143.164.* / 2011-09-03 14:25
Ten tylko na katastrofach się zna.
Franek Kolanek / 80.245.182.* / 2011-09-03 14:10
Dla mnie może nie mieć zębów, włosów, nos może mieć krzywy i 130 cm wzrostu. Ważne dla mnie, że ma rozum, dużą na tle innych polskich polityków uczciwość i wizję państwa z którą w 80-90 % się zgadzam. I dlatego ma mój głos.
Franek Kolanek / 80.245.182.* / 2011-09-03 14:07
Dlaczego w Polsce media nie zrobią NORMALNEJ debaty. Normalnej tzn. nastawionej na merytorykę i wręcz przesłuchanie kandydatów. Polskie debaty mnie śmieszą. Zadane pytanie, kilkadziesiąt sekund na odpowiedź, zegar tyka, pełno uszczypliwości, kibole na trybunach... A cała "debata" trwa 40-45 minut. Nie ma się więc co dziwić, że wszelkiej maści spin-doktorzy pracują tylko nad tym jak najlepiej w takiej "debacie" sprzedać kandydata, a to w tak krótkim czasie i przy takiej formule najłatwiej zrobić rzucając co chwilę jakieś chwytliwe zdanie, które łatwo da się zapamiętać matołom - ekhm... przepraszam - wyborcom, tym bardziej że wywoła brawa kiboli za plecami. Tymczasem prawdziwa debata powinna odbyć się bez publiczności (tylko kandydaci i dziennikarz, ewentualnie dwóch) i powinna trwać o wiele dłużej np. 2 godziny. Wówczas nie było by łatwo przez taką debatę danym kandydatom "przejść" i wszelka ściema, niekompetencja czy brak programu szybko wyszły by na jaw. Bo łatwo ściemniać przez 30 minut, ale przez 2 godziny już dużo trudniej. Z resztą, nie trzeba tu prochu wymyślać. Takie debaty od lat są organizowane np. we Francji i ja taką z przyjemnością by obejrzał, nawet jeśli by trwała 3 godziny. Właściwie to im dłużej tym lepiej i ciekawiej. A 30 minutowe propagandowo-hasłowe reklamówki to niech sobie sami oglądają.
pablo55 / 178.235.211.* / 2011-09-03 14:01
tyle w temacie białych tkanin.
paszołwon / 78.86.178.* / 2011-09-03 14:47
i PO co się zaczytujesz w POdobnych artykułach. Dysponujesz jednym propagandowym, wyciuchanym do granic możliwości, chwytem, a to dyskwalifikuje cię jako POsrańca w miarę kreatywnego.
andii5 / 95.49.145.* / 2011-09-03 14:00
J. Kaczynski rządził tylko 1 rok .Drugi rok to podkładanie nogi przez chorych z nienawiści PO poniewaz przegrali wybory.Przez 1 rok nie da się posprzątać tego burdelu jaki zrobiła postkomuna przez 20 lat. Glosowałem kiedyś na ryżego ,ale teraz widzę ,że to oszust a`la Dyzma.
Kaczynski po swoich krotkich rządach zostawił państwo w dobrej kondycji dzięki czemu dzisiaj jeszcze Polska nie zbankrutowała. Dlatego głosuję na PiS .Jeśli nie chcecie jeść trawy po wyborach to głosujcie na PiS.
ps. Wałęsa przeproś Matkę Boską za to ,że nosiłeś ja butnie na klapie.
luzak / 94.251.147.* / 2011-09-03 15:40
Dziwię sie części tzw.pseudo-inteligentnych, którzy z dumą glosowali na ryżego, teraz nagle doznali olsnienia?Ludzie, by być liberałem trzeba mieć naprawdę niezłe dochody, natomiast wiekszość polskiego narodu zarabia grosze.Tusk w jednym z wywiadów powiedział, że polskość to nienormalnosć i że nie zamierza dzwigać tego brzemienia.Takich bossów wybrał otumaniony naród.Proponuję jeszcze raz głosowac na POkemonow i mamy raj na ziemi, jeszcze możecie zaglosować na stary układ LSD, którego starsi bracia w ideologii przerzucili goscia przez płot a narod uwierzył w tą historię o walczącym ...
Ś lusarz / 178.37.37.* / 2011-09-03 13:58
Chcę aby premierem Polski został Jarosław Kaczyński. Osoba ta potrafi samodzielnie się wypowiedzieć i w dodatku merytorycznie.....
politycy do wymiany / 79.185.171.* / 2011-09-03 13:44
Najwyższy już czas by Prezes i Spółka przestali się żywić kosztem polaków. Od 23 lat tylko wszczyna awantury polityczne . On już jest za stary i zgorzkniały aby cokolwiek zrobić dobrego dla ludzi.
dzidekax / 80.50.131.* / 2011-09-03 13:52
Taaak, jest za stary by podnieść podatki, stawiać fotoradary i obiecywać naiwnym Zieloną Wyspę. Masz rację.
AndyPSV / 2011-09-03 13:40
www.testynarkotykowe.pl na sprzedaz; tusk napewno zejdzie ze stolka, ludzie pamietaja podniesienie vatu jako jego teoretycznie wine
bidadzidek / 80.50.131.* / 2011-09-03 13:37
Mam w nosie wasze debaty. Płacimy wam za prace a nie pier....nie w krzesł. Chcę taniego gazu, paliwa, ulg na dzieciaki i porządnych dróg. Do roboty!
dgen / 2011-09-03 13:28 / Tysiącznik na forum
gazeta wyborcza maj 2008
"....- Chcielibyśmy, żeby już od początku roku szkolnego 2010/11 r. każdy
gimnazjalista miał dostęp do spersonalizowanego laptopa i internetu - mówi "Gazecie" szef
kancelarii premiera Tomasz Arabski. To on stoi na czele zespołu, który ma opracować program "Komputer dla ucznia"...."

gazeta wyborcza kwiecień 2011
".....Rząd chce dać każdego pierwszoklasiście przenośny komputer z podstawowym
oprogramowaniem, serwisem i gwarancją. Przewidziany na 5 lat program ma kosztować 240 mln
euro....Komputery pójdą za nimi aż do 3 klasy i będą stanowiły ich własność. Umożliwią łączenie się z internetem przez szkolne sieci Wi-Fi. Komputery mają dostać także nauczyciele. Pomysłodawczynią ustawy jest Magdalena Gaj,
wiceminister infrastruktury. Zastrzega, że jeszcze nie rozmawiała na jej temat z
ministrem finansów Jackiem Rostowskim. Nie jest wykluczone, że rząd będzie w stanie przeznaczyć więcej pieniędzy na laptopy, bo nadal trwają w tej sprawie ustalenia między resortami."

gazeta wyborcza maj 2011
".....Laptopy dostaną uczniowie podstawówek, ale klas od czwartych w górę. Dlaczego?
Rządowy zespół przestraszył się, że szkoły nie podołają wprowadzeniu nowych technologii, bo
idzie tam właśnie podwojony rocznik sześcio- i siedmiolatków (z powodu obniżenia wieku szkolnego).
Zresztą, zdaniem członków zespołu, dzieci z klas czwartych i starsze mogą "pełniej korzystać
z możliwości, jakie daje komputer i internet".
- Może nie dla każdego ucznia. Jest brana pod uwagę wersja, że jeden komputer dostanie w
klasie dwóch albo nawet trzech uczniów. Koszt wyposażenia jednego całego rocznika uczniów w
laptopy wyniósłby 82 mln euro. Gdyby komputera nie dać każdemu, będą oszczędności...."

gazeta wyborcza lipiec 2011
".....Nie będzie zajęć z internetem ani cyfrowych elementarzy w szkołach, bo rząd w
tej kadencji nie prześle do Sejmu ustawy gwarantującej pieniądze na komputery dla dzieci .
Decyzja w sprawie laptopów dla uczniów zapadła po spotkaniu przedstawicieli ministerstw
w kancelarii premiera. Wiceminister infrastruktury Magdalena Gaj zapewnia jednak, że program zostanie dopracowany i wprowadzony. - Zrobimy przełom w polskiej edukacji, ale na spokojnie - obiecuje. W podobnym tonie wypowiada się minister Michał Boni. - Do połowy sierpnia pracujemy nad koncepcją programu, wtedy zapadną decyzje - zapowiada."

gazeta wyborcza wrzesień 2011:
"W opinii minister edukacji (Hall) kupno jednego laptopa, e-czytnika czy tabletu to wydatek raz na kilka lat, przez co budżet rodzinny (!!!!!!!!!!!!!!!!!!) ucierpi mniej, niż w przypadku kupowania tradycyjnych podręczników każdego roku. A skoro w sieci każdy może kupić ebooka z powieścią romantyczną czy kryminałem, to dlaczego nie mógłby kupić szkolnego podręcznika w wersji elektronicznej?
asdfasdfasfafds / 94.75.114.* / 2011-09-03 13:22
A CO ON ZROBIŁ DLA POLSKI!!!!!!!!!!?
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy