Forum Forum finansoweBanki

przeprowadzka do innego banku

przeprowadzka do innego banku

beaciunia / 2012-08-01 11:32
Czy możliwa jest pzreprowadzka do innego banku w każdym momecie? czy jest jakiś okres, w ciągu którego po założeniu rachunku nie wolno bez żadnych konsekwencji odejść? nie do końca jestem zadowolona z obecnego banku i chętnie bym się przeniosła
Wyświetlaj:
tadi_1983 / 2012-08-16 10:04
Moim zdaniem za przeniesienie się do innego banku trzeba zapłacić. Związek Banków Polskich wprowadził regulację ułatwiającą przeniesienie się do konkurencji, ale banki zabezpieczają się przed tym właśnie poprzez wprowadzenie opłaty karnej za zlikwidowanie rachunku. Taka opłata jest zależna od tego kiedy zamykamy konto.
girl / 193.109.225.* / 2012-08-15 22:33
w niektórych bankach za zamknięcie rach przed upływem 90 dni od daty otwarcia są pobierane opłaty
Pani Mariola / 2012-08-01 13:37
pzrecież nie podpisujesz żadnej klauzuli, która by wymagała lojalności ani nic takiego, możesz się przenieść dobrowolnie w każdym momencie do innego banku, jeśli tylko jest Ci to na rękę
Benedykt22 / 2012-08-01 14:08 / Bywalec forum
Mi zawsze się wydawało że są płacaone jakieś pieniadze za przeniesienie pięnieðzy z jednego banku do drugiego...wydaje mi się że to jest zabezpieczenie banków ...
saad / 91.213.162.* / 2012-08-01 14:56
nic takiego nie ma. chyba że masz jakieś zoobowiązania w tamtym bank czyt. karta kredytowa, kredyt itp. jeżeli nie to nie ma żadnego problem ba nawet w niektórych bankach jest tak że idąc do banku w ktorym chcesz mieć konto mówisz że chcesz przenieść do nich swój główny rachunek i oni wszystko za Ciebie załatwiają włącznie z poinformowaniem pracodawcy że zmieniłaś rachunek główny:)

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: