Forum Forum finansoweBanki

banki któremu ufacie

banki któremu ufacie

studenciak22 / 2012-08-01 11:33
Możecie się pdozielić informacjami którym bankom najbardziej ufacie? które sa wg was najlepsze? stoję właśnie przed wyborem banku, w którym założę rachunek i nie mam pojęcia szczerze mówiąc, co powinienem wybrać
Wyświetlaj:
Uwertur / 164.126.75.* / 2012-08-07 13:37
W rankingach tego rodzaju na ogół prowadzi PKO, bo ma zaufanie wielu długoletnich klientów i w ogóle najwięcej chyba klientów. No i mają b. dobre wyniki finansowe, w przeciwieństwie do innych banków, od kiedy wybuchł kryzys.
saad / 91.213.162.* / 2012-08-01 12:28
Pierwsza zasada dla kogoś kto otwiera pierwsze konto to : NIE MOŻNA UFAĆ BANKOM. to tak na wstępie:) z nicku wnioskuje że jesteś studentem więc pewnie dochodów zbyt wielkich miał nie będziesz, a pewnie interesuje cię darmowe konto a więc tak z tego co wiem getin ma konto darmowe, ale obsługa nie jest zbyt interesująca:) jeżeli będziesz płacił kartą na 100 zł to mbank albo ing z tym że w ing będziesz miał darmowe bankomaty w całej polsce
mamaWpracy / 2012-08-01 13:33
ja od poczatku studiów jestem w jednym i tym samym banku w dawnym lukasie a obecnym credit agricole i naprawdę uważam, ze można mu ufać (oczywiście w odpowiedniej granicy), co jest ważne, ze mają naprawdę genialny system zabezpieczeń
Aleksy22 / 2012-08-01 14:10 / Bywalec forum
Ja od paru lat mam konto osobiste w Alior Banku, jakieś pół roku owtrzoyłem też tam konto oszczędnościowe... jak dla mnie jeden ze lpeszych banków w Polsce... tylko czy można tutaj mówić o zaufaniu?

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: