Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Przewaga po stronie sprzedających akcje

Przewaga po stronie sprzedających akcje

111 / .* / 2005-07-21 19:36
Komentarze do wiadomości: Przewaga po stronie sprzedających akcje.
Wyświetlaj:
orzel z urlopu / .* / 2005-07-22 13:17
u mnie na plusie borys amrest eurofuck i czekam na plus mostostalu warszawa (raczej kolejna spolka o ktora jestem sokojny - na dzis;) pko bp na zero , w dupke na sterze ktorego nie moge sie jakos pozbyc i dozdzie ktorego probuje sprzedac !wychodze ppapapapa ps Ania to szczesciara poza wszelkimi statystykami to my panowie jestesmy dosc statystycznie podobni ale to mile ze jest ktos taki powodzenia Aniu i witamy po urlopie
anna / .* / 2005-07-22 15:06
witam Orletroche jestem na jtz na minusie kupiłam po 71, ale się nie martwię po wynikach może up :)polimex mnie zaskoczył - dobrze, że nie sprzedałam , ja mam trudności z inwestowaniem długoterminowym :)spina sprzedałam ze stratą chociaż intuicja,podpowiadała mi ( nawet pisałam ), że będzie po 45, ale zabrakło mi konsekwencji.Dziś miałam ochote na plb , kable , ale nic nie pokupała, po urlopi zazwyczaj kiepsko inwestuję:)
orzel / .* / 2005-07-22 13:19
mam jeszcze kilka innych rzeczy blisko zera - na razie:)
strokuś / .* / 2005-07-22 13:16
Orle, wiesz coś na temat:"ING zaleca wyważone inwestowanie w akcje"
kill bill / .* / 2005-07-22 13:06
ach Ty to jestes w czepku urodzonadwa papiery ktore sprzedalas wczeniej kupilas dzien przed wyjazdem i obydwa tak super !tu orzel strokus jujo walcza jak lwy a Ty prosze !ale dobrze ze juz jestes podaj swoje typy chetnie skorzytam ja i oni pewnie tez:)
anna / .* / 2005-07-22 19:46
jak cos będę miała na oku to dam znać :)liczę na jtz, poszło parę większych zleceń, więc może cos będzie, ale wszystko zależy od ogólnego klimatu.WIG jest na max, a Wy narzekacie, nie rozumiem, chyba nie było tak źle:)a tego pxm mam tylko 30% i 10%, jtz reszta to środki pieniężne, które mam zamiar dobrze zainwestować :)
anna / .* / 2005-07-22 12:27
Witam wszystkich :)Przed urlopem bez papireków poczułam się jak ryba bez wody i kupiłam, jtz ( przez sentyment ), pxm - ale widze, że wszyscy to mają, ( tym razem nie napisze po ile sprzedam, żeby nie wprowadzić kogoś w błąd).na razie czytam zaległe informacje i komentarze, żeby wpaśc w rytm :)
strokuś / .* / 2005-07-22 12:11
co taka cisza? wszyscy sprzedajecie czy co? ;-)u mnie jedyny papier na plus to relpol (po odliczeniu dywidendy +1,6%)Jujo, zdążyłeś uciec z handlowego?
jujo / .* / 2005-07-22 12:26
niestety nie zdazylem wysiasc z niego i lize teraz rany, chyba pojde w jakies zacienione miejsce by troche pomyslec, u mnie tez czerwono
orzel / .* / 2005-07-22 11:24
u mnie polimex sporo wazy i dlatego wczoraj do spoly ze sterem dalem rade pokonac zero:) (mimo robienia porzadkow w sejfie)
strokuś / .* / 2005-07-22 10:57
wczoraj cudem (pxm, orb) portfel urósł mi o 0,2%, ale dzisiaj chyba będzie problem z powtórzeniem tej samej sztuczkips.nie wytrzymałem i dokupiłem ago
orzel / .* / 2005-07-22 10:54
mysle ze amrest moze dzis powalczyc chyba ze sie jakas total masakra podzieje ogolna (czego raczej nie przewiduje:))
orzel / .* / 2005-07-22 10:52
kupilem borysa - zainteresowalem sie jednak 17,75
strokuś / .* / 2005-07-22 10:15
co myślicie o netii?papier generalnie wart więcej niż obecnie, ale atmosfera chyba nieciekawa (opóźnienie przydziału pasma na umts) i obawiam się, że jeszcze zleci gdzieś do 4.1 zanim odbije?zastanawiam się (wiem, miałem nic nie sądzić) nad sprzedażą i odkupieniem pewnie gdzieś za 1-2 tygodnie po niższej cenie
orzel / .* / 2005-07-22 10:11
a koniec przyszedl szybko:)
orzel / .* / 2005-07-22 09:59
zerkam na tima jak sie zachowa po wczorajszym doji. ostatnio bardzo mocny,podobnie duda.trudne do uwierzenia ale zostalem z famem:( do konca:)
orzel / .* / 2005-07-22 09:44
pewnie to znasz a jesli tak to chyba wystarczajace uzasadnienie!
orzel / .* / 2005-07-22 09:41
Przychody ze sprzedaży z akcyzą: 132,5 mln złPodatek akcyzowy: 91,2 mln złPrzychody netto ze sprzedaży: 41,3 mln złEBITDA (Zysk operacyjny + amortyzacja): 3,6 mln złEBIT (Zysk operacyjny): 1,8 mln złWynik netto: -3,8 mln złOstateczny wynik finansowy Spółki zostanie ustalony po zakończeniuprzeglądu półrocznego sprawozdania finansowego przez biegłego rewidenta iopublikowany zgodnie z terminem przewidzianym dla publikacji raportówokresowych.Zarząd Spółki jednocześnie informuje, że główne czynniki mające wpływ naosiągnięty wynik w I półroczu 2005 roku były następujące:- niższe od zakładanych przychody ze sprzedaży będące efektem konfliktu zkluczowym dystrybutorem, związanym z uczestniczeniem Spółki z procesieprywatyzacji Polmos Białystok SA,- koszty obciążające działalność bieżącą związane z nieudanym zamiaremzakupu większościowego pakietu akcji Polmos Białystok,- dodatkowe koszty zarządu poniesione w I półroczu 2005 r., które zewzględu na zmiany dokonane w składzie zarządu nie będą ponoszone wprzyszłości.Wyżej wymienione czynniki mają charakter jednorazowy, wynikający zespecyficznych działań jakie podejmowała Spółka w I półroczu 2005 roku.
Giant / .* / 2005-07-22 09:12
Czy jesteś jakieś info, którego nie znam uzasadniajacą tak dużą przecenę Polmos Lublin?
strokuś / .* / 2005-07-22 09:55
nie kupili PLB, CEDC robiło ich w trąbke, CEDC kupił PLB, PLS nie zrealizuje prognozy na obecny rok - mało?wczorajsze 2 informacje pewnie wstrzymają dalsze spadki (chociaż nie wykluczyłbym jeszcze 29zl), ale imho nie wygenerują też jakiegoś sensownego popytu
Giant / .* / 2005-07-22 10:45
Dzięki Strok,jakie 2 info masz na myśli?
strokuś / .* / 2005-07-22 10:59
zakup prezesa i szacunek wyniku z komentarzem zarządu
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy