Forum Forum finansoweInne

Przez pół roku pożyczyliśmy 36 miliardów na mieszkania

Przez pół roku pożyczyliśmy 36 miliardów na mieszkania

Wyświetlaj:
dfgfd / 193.227.123.* / 2008-08-22 11:45
Bzdury. Mieszkań w tych cenach praktycznie nikt nie kupuje. Krdyty refinansowe, a nie hipoteczne na zakup nowych nieruchomości - banki dla poprawy obrazu rynku (który zdechł, a najgorsze dopiero przed nim) manipulują rzeczywistością.
wolfie / 91.94.204.* / 2008-08-22 22:45
Mrzonki goło***pca którego nie stać na mieszkanie...
mac 78 / 79.97.90.* / 2008-08-22 00:02
Jak to jest ? Jak wezmę taki kredyt to muszę koniecznie za niego kupić mieszkanie?
leiho / 2008-08-21 23:42 / "Tu Ne Cede Malis"
Durni Polacy. Bierzcie bierzcie, zadłuzajcie sie na potęge, zawsze będziecie niewolnikami banków. Ja swoje pieniadze inwestuję, mam zamiar za 20 lat zlizywac smietankę, a wy sobie w tym czasie splacicie wlasnie 1/2 mieszkania, o ile dobrze bedzie i niski WIBOR czy Libor, bo jak nie to splacicie wlasnie 1/3 maks. No, to ja sobie wyciagne pieniazki i pojadę do Bahrajnu nurkowac, a wy wlasnie splacicie 1/3 moze 2 pokojowego na Bemowie - powodzenia :))
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2008-08-22 14:05
Do leiho: a skąd Ty wiesz czy inni co kupująmieszkania na kredyt też nie inwestujadodatkowo gdzieś indziej? O co Tobie chodzi? Znasz sytuację tych ludzi o których tak piszesz? Wyglądasz mi na jakiegoś młodzika (niekoniecznie wiekiem) co to Pana Boga złapał za nogi bo jakies pare może naście tys. pensyjki bierze i już się obwołuje mądrym tego swiata. Ci to głupcy a Ty mądry, pokory kolego trochę nie wypowiadaj się w imieniu innych tylko co najwyżej swoim. Spokojnie każdy ma swój rozum a Ci co kupują mieszkanie nawet na kredyt co go będą spłacać przez 30 lat może lepiej inwestują bo w dom i rodzinę a Ty biedaku nachapiesz się a potem puścisz gdzieś w u Arabusów albo sami Cietam oskubią, spokojnie rób swoje.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: