Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Putin o tarczy: Przegraną będzie Europa

Putin o tarczy: Przegraną będzie Europa

Money.pl / 2008-11-24 12:10
Komentarze do wiadomości: Putin o tarczy: Przegraną będzie Europa.
Wyświetlaj:
bezpartyjny / 83.9.89.* / 2008-11-24 20:07
Psychopato Putin jesteś chory psychicznie. Skończ z tym straszeniem . Przeciez i tak macie w obwodzie kaliningradzkim ulokowane rakiety z głowicami jądrowymi i komu ty psycholu zalewasz głupoty.
Wiesz że widziałem te rakiety? Jeden z Twoich Generałów po pianemu wprowadził mnie tam i pokazywał.
Więc skończ te straszenie bo jeśli ty wystrzelisz to na moskwę poleci kilkadziesiąt razy więcej
Pole / 83.10.11.* / 2009-01-26 22:51
To dobrze ze widziales, wiec Putin ma racje ze przegrana bedzie Europa bo Ameryki to nie dotyczy. Potwierdzasz ze je widziales i co Ci daje to straszenie, przeciez nie ma znaczenia ile doleci czy jedna czy 10 bo to bedzie koniec nie tylko nasz ale i wszystkich obok nas.
klaps... / 151.92.176.* / 2009-01-27 11:21
Czyli Rosji też...
isael / 81.190.10.* / 2008-11-24 17:38
pojawia się wiele "interesujących" komentarzy, zwłaszcza jak ukaże się news,z Rosja w tle. :)

czasami to az chce sie zapytać, szanownych wypowiadajacych się, gdzie byli, jak Pan Bóg roumem dzielił?

czy nikomu nie przyjdzie do głowy, że zbrojenia, z jakiegokolwiek powodu, nie sa dobre dla bezpieczeństwa cywilizacji?!
czy tak trudno sobie wyobrazić, sytuację, kiedy sytuacja wymyka sie spod kontroli?

jestem w stanie zrozumieć że, wielu z Tu wypowiadających się, ma za mało rozumu, oraz to że wielu pisze pod zamówienie, czy na polecenie,

mam propozycję, aby te same wartości i oceny, przykłądac do wszystkich równo, i wtedy samemu sobie odpowiedziec , co tu jest grane?

czy takie same czyny jednych sa aprobowane i sa ok, a drugich już be ?

sami przykładajcie taką sama miare, do wszystkiego, i sami wyciagajcie wnioski, nie dajcie sie wodzic pijarowcom za nos, a juz tym bardziej nie dajcie sie otumaniać. :)
Czarna Chmura. / 83.9.79.* / 2008-11-24 12:29
lance do boju szable w dłoń,
bolszewika goń, goń, goń.
Swój / 81.219.114.* / 2010-11-30 22:05
Pogonić to teraz możesz sobie swojego konia w kiblu a nie Ruskich
Termojądrówka / 193.201.167.* / 2008-11-24 12:43
Żeby ciebie ten bolszewik nie pogonił. Czasy szabli i lanc minęły 100 lat temu.
Czarna Chmura. / 83.9.79.* / 2008-11-24 13:14
cha, cha, cha.
Czarna Chmura. / 83.9.79.* / 2008-11-24 12:24
nie strasz juz bolszewiku, to nie czasy Stalina.
polaczek zarezerwowany? / 87.205.184.* / 2008-11-24 12:10
Kiedy zrezygnujecie z traktowania gazu jak oręża na pewno zaczniemy wierzyc takim wypowiedziom, ale teraz to śmieszne gadanie. Ciągle nie jesteśmy godnym partnerem do rozmowy więc o czym rozmawiać?

Trzeba się uczyć rozmawiać Rosjanie! Sztuka rozmowy to nie monologi tylko dialog!

Nie potraficie się dogadywać z sasiadami i dlatego chcecie budować w morzu , a nie na lądzie. To kiepskie pomysły. Nikt wam nie zagwarantuje opłacalnosci tej inwestycji! Nawet Niemcy w których tak wierzycie - potrafią liczyć. Na piękne oczy nie dostaniecie ceny za gaz wyższej niż światowe. Nawet jeśli uda Wam się stworzyć kartel to żeby żyć musicie sprzedawać gaz, a drogi gaz to ograniczenie jego zużycia, jak widać...
nie jestem / 80.54.208.* / 2008-11-24 14:02
wszyscy czepiacie się rosji swoim krajem się zajmijcie na tym zadupiu zwanym polska nic nie działa tak jak powinno nawer rowerów swoich nie robimy tylko jestesmy wyrobnikami i nie martwcie się tak o cudze tylko o swoje ,a jak nie chcecie brać gazu od rosjan to niech nam amerkanie przysyłają przecież to taki bogaty kraj ale w długi hahahahah drukować pieniądze to i etiopi można a to ze pare koncernów zachodnich smoliło podeszwy i im sie nie udało bo pogonili bałwanów to odrazu rosja stała się zła b
nie jestem / 80.54.208.* / 2008-11-24 14:16
i jesze jedno rosjanie nie napadają krajów arabskich by okradać je z ich własnych dóbr ,o ile mnie pamięc nie myli to USA ciągle kogoś napada a to wam nie przeszkadza to amerykanie okradają wszysykich w około i powiem szczerzerze przypomina mi to rzym i to co go spotkało polaku ameryka nam nie pomoże bo nie może nie radzą sobie z garstką niedobitków talibskich to jak sobie poradzą zresztą świata

Najnowsze wpisy