Forum Polityka, aktualnościKraj

"Rzeczpospolita" - Tusk zwycięży w pierwszej turze

"Rzeczpospolita" - Tusk zwycięży w pierwszej turze

Wyświetlaj:
momo / .* / 2005-09-17 09:56
suuper. a moze ktoś wie dlaczego Donald się i bierzmowal i slub koscielny brał w ostatnim czasie? żeby katolicy mieli kandydata? czy jak? Nie pytam w ramach poparcia dla Kaczpora, bo jego deklaracje o sprawiedliwości i poszanowaniu prawa nijak sie mają do dzialaczy jego partii, którzy członkom rodziny pozwalają dymać ten kraj jeszcze zanim wlezą na stolki. tak jest przynajmniej w moim mieście. i jak patrzę na tych kulturalnych panów - to niech ich wszystkich los popieści! i pomimo tego, ze Leppera postać budzi we mnie mieszane uczucia, to zaczynam sie zastanawiać, czy to nie ejst wąłsciwa droga. taka mała rewolucja obyczajowa w tym przekłamanym kraju...
Kszyho / .* / 2005-09-17 14:07
WitamJak czytam informacje o tym ze PO prowadzi w sondazach przedwyborczych to mowie ,ze Polska to dziwny kraj ludzi,co maja dziwnie krotka pamiec,a skoro tak jest to nie dziwcie sie pozniej ze znowu zostaliscie zrobieni w bambuko,miejcie pretensje sami do siebie,to wy ich wybraliscie ,pamietacie sondaze poparcia dla rzadu Buzka najnizsze w historii ( pozniej je przebil tow.Miller ) a pamietacie to slynne powiedzenie "Buzek na wozek" a afere Szeremietiewa z ladowaniem komandosow na promie a ponadto czesc afer zaczela sie rowniez w tamtym okresie np.PZU moja spiskowa teoria dziejow brzmi: ze oni tam u gory doskonale sie pomiedzy soba dogaduja czyli raz my,raz wy,wy nam krzywdy za bardzo nie zrobicie my wam rowniez nie,a te wszystkie utarczki slowne i afery to tylko dla odwrocenia uwagi ( przeciez jeszcze nikogo tak naprawde nie skazali nikomu majatku nie skonfiskowali ,DLATEGO ja juz postanowiem; wszystkie partkie ktore maja "niby"dobry program wyborczy wykreslam i zaglosuje na najgorsza,zgodnie z zasada oni chcieli dobrze ale im nie wszylo wiec moze teraz nie wyjdzie temu kto bedzie chcial zle,jedyne co mnie zastanawia to to, ze za forum 1 osoba na 10 jest za PO TO SKAD TAKIE DUZE POPARCIE podawane przez media
silver / .* / 2005-09-17 15:46
Zmien moze plyte i szanuj czas czytelnikow forum. Ile razy mozna wklejac to samo? Bardzo dobrze sie stanie, zaoszczedzimy zbedne wydatki na druga ture.
Kszyho / .* / 2005-09-17 17:17
Re:silvero widze ze sie znalazl ten 10 ( bo zauwazylem ze na forum 1 na 10 popiera PO ) A poza tym ogladajac spoty Donald Tuska, mam wrazenie, ze urodzil sie on niedawno i nie ma zadnego z zwiazku ze stanem, w jakim znajduje sie Polska. Przypomne, ze jest to polityk, który byl szefem Kongresu Liberalno-Demokratycznego, który mial ksywke "uczciwi inaczej"; gdzie bylo takie sformulowanie, ze pierwszy milion trzeba ukrasc.
S.R. / .* / 2005-09-17 20:13
Znacznie mniejsze krzywdy wyrządził Polsce KLD , czy D.Tusk , niż zrobiła to cała reszta rządzących po nich . O pozycji państwa i jego obywateli decyduje poziom gospodarczy . PO akurat tutaj jeżeli wiele nie poprawi , to najmniej zmarnuje - od strony prawnej i administracyjnej . Smutno będzie wtedy , gdy Polskę do końca uda się zlepperować .

Najnowsze wpisy