Forum Polityka, aktualnościKraj

Radio Maryja poprze PiS w eurowyborach

Radio Maryja poprze PiS w eurowyborach

Money.pl / 2009-03-16 08:45
Komentarze do wiadomości: Radio Maryja poprze PiS w eurowyborach.
Wyświetlaj:
Gall# / 213.158.196.* / 2009-03-16 22:38
Brawo o. Rydzyk! Jeszcze pogonimy czerwoną internacjonalną chłotę
pchelek / 2009-03-16 09:07 / Tysiącznik na forum
propagandysta Goebbels i wujek Stalin powinni u Rydzyka brac lekcje propagndy. Obydwaj przy Rydzyku wymiekaja.
KAP / 2009-03-16 08:57 / Tysiącznik na forum
jak Lenin aby zlikwidowac demokracje najpierw w niej dal sie wybrac. Z reszta tu mamy nastepna analogie (mowie o sposobie dzialania). To bolszewicy mówili ze kapitalisci sprzedadza sznue na którym sz ie icjh powiesi. Tak tez Rydzhyk podepnie sie to funduszy UE y prowadzic przeciw niej dzialania. Co z tym ma wspolnego wiara. NIc. Seltuy nie sa od wiary tylko od manipulacji. Puki kosciół bedzi tego sekciarza tolerowal, puty nie ma co wiazac z nim przesadnych nadziei na swiat wartosci poza swiatem wartosci wystawnych szat i nieruchomosci.
Czarna Chmura1 / 2009-03-16 10:36 / Bywalec forum
ale bzdurne porównania, od czytania GW i słuchania komunistycznego talk fm, chyba Ci na mózg padło. Cikewe, że tacy jak Ty mówią, że O. Rydzyk zionie nienawiścią, a Wy to co, stronnictwo miłości?
Pilsener / 2009-03-16 08:45 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Kiedyś spytałem wujka, dlaczego nie chodzi do kościoła "Bo nie interesuję się polityką" - odparł. Cała prawda o polskim kościele, złożonym z antysemitów, ksenofobów i oligarchów, którzy są reliktem PRL'u i często razem z byłymi funkcjonariuszami SB uwłaszczają się na majątku podatników, godzą w wolność i demokrację oraz ruinują wizerunek kraju na arenie międzynarodowej.

Nie po to walczyłem o wolność i demokrację, żeby teraz zamiast pierwszego komisarza wysłuchiwać prymasa pampasa, kościół powinien być wyraźnie oddzielony od państwa a religia powinna być prywatną sprawą każdego człowieka - są to podstawowe warunki wolności i demokracji.
Junosza / 83.28.195.* / 2009-03-16 17:44
a co, ktoś cię zmusza do wierzenia czy chodzenia do Kościoła? Wysłuchujesz teraz prymasa? Kolego zastanów się co piszesz, walczyłeś o demokrację a słuchałeś I sekretarza, no to juz wiemy co z ciebie za waleczny człowiek i kto Cię nasłał do opozycji.
Pilsener / 2009-03-16 21:36 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Na razie nikt nie zmusza, ale z moich podatków opłaca się katechetów czy buduje świątynie, a w komisji majątkowej rozdaje się narodowy majątek kościołowi do spółki z byłymi esbekami. Łupili nas Szwedzi, Niemcy, Sowieci - dlaczego teraz ma nas łupić kościół?
axxel / 83.143.213.* / 2009-03-17 00:42
dlaczego twierdzisz ze akurat z Twoich podatków?

z tego co wiem to katolików w Polsce jest wiekszośc, przynajmniej tych deklarujących sie jako katolicy.

jezeli wiekszośc płaci podatki to i wymaga, to chyba oczywiste, tak sie jakos przyjeło ze mniejszośc uzurpuje sobie prawo do wypowiadania sie w imieniu wiekszości.

sprawa jest bardziej pogmatwana .. poniewaz od wewnatrz wiekszościa steruje mniejszośc .. jezeli chodzi o katolików to mam na mysli duchowieństwo.
ale patrząc dalej tym sposobem.. to samo państwo jest patologiczne , poniewaz to mniejszośc urabia sobie wiekszośc jak chce, wmawiajac tej wiekszości że wypełnia jej (większości wole), prosze mi powiedzieć jaka wolę większości rządzacy wypełnili?
tak się składa ze rządzacy narzucaja swoja wole wiekszosci
i nic nie wskazuje aby miało byc inaczej
Bankier_7 / 2009-03-16 10:16 / portfel / Punktator

kościół powinien być wyraźnie oddzielony od państwa a religia powinna być prywatną
sprawą każdego człowieka - są to podstawowe warunki wolności i demokracji.

Podpisuje się pod tym!
tobymniejwięcejpasowało / 213.158.199.* / 2009-03-16 16:46
krzyżykiem?

Najnowsze wpisy