Forum Polityka, aktualnościKraj

Radiomaryja.pl, czyli ojciec Rydzyk w internecie

Radiomaryja.pl, czyli ojciec Rydzyk w internecie

Wyświetlaj:
Wapniak / 2009-01-03 12:18 / Tysiącznik na forum
I bardzo dobrze. Będzie coś innego. Dla niektórych może pole widzenia się powiększy?....
Kryśka / 83.8.174.* / 2007-03-15 22:50
Nie podoba mi sie to,że wrogowie katolickich czasopism, radia itp interesują się wydatkami np. radia Maryja. Swoich kosztów nie ujawnia np. Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Ekspres Bydgoski itp. Tak mało ludzi myśli czyli nie zauważa, że to celowa propaganda "ich rozliczać, pisać co ślina na język przyniesie - nas nie wolno tzn. Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita i im podobne.
Nam Polakom rzeczywiście brakuje piniędzy na przeżycie m-ca,brakuje nieraz optymizmu życiowego np. w czasie wojny nasi rodacy przeżywali gorsze chwile (finansowe) i mimo to mieli więcej optymizmu. Ja myślę, że MIELI WIEKSZĄ WIARĘ, GŁĘBSZĄ WIARĘ.
Wiem z doświadczenia, że wiara czyni cuda, wiem, że wiara pomaga w najsmutnieszych chwilach naszego życia. Biedni Ci, którzy tego nie zaznali. Radością każdego człowieka /obojętny poziom intelektualny/ jest to, że np. rankiem sam wstaje, siusia sam !, je śniadanie bez pomocy osób trzecich - nie jest zmuszony czekać na pomoc aby np. ubrać się itd. TAK MAŁO OSÓB TO ZAUWAŻA, A SZKODA - BO TO WIELKA RADOŚĆ, JEST Z CZEGO SIĘ CIESZYĆ !!!
LIDA VENEDA / 193.59.41.* / 2010-01-20 17:53
Wiara czyni cuda.Ja w cuda juz nie wierze.Jestem w dramatycznej sytuacj .Pomagalam wszystkim teraz mnie nie ma kto pomoc. Nabralam pozyczek dla syna i synowej i na poborach mam komornika.Brak pieniedzy na lekarstwa ,oplaty .Jestem zalamana psychicznie i fizycznie.Kladac sie spac niewiem czy rankiem wstane a jak wstane to jak dalej zyc?Mam 52lata i teraz wiem ze czlowiek o dobrym i miekkim sercu ma twarda d... do kopania.
birowka / 64.59.144.* / 2009-09-02 22:27
Dziekuje Ci Krysiu za bardzo madra wypowiedz , rzeczowa, pelna milosci do wszystkich, ja tez uwazam ze obecnie duzo ludzi pozbawionych wiary sieje staszna nienawisc, glownie odniesionej do wszystkiego co katolickie.Jest to celowe i zaplanowane. NAJWIECEJ szkalowane jest nasze ukochane radio Maryja, ktore przeciez sami utrzymujemy, a te wrogie nam czasopisma i TV utrzymujemy my wszyscy , bez naszej zgody, i to jest straszne ! Zycze Wam wiary i radosci - wrogowie. ANKA
machabeusz_1 / 77.114.80.* / 2009-10-29 21:12
Witaj Aniu - piszący to tylko tvmózg.Szkoda klawiszów na cytowanie go.Dzięki Ci za list - przy jego ew. trwodze wróci mu(jej) mózg do normy.Pozdrawiam sedrecznie
666demon666 / 80.54.97.* / 2007-01-17 13:14
a to rydzyk wszystkiemu winny
medjota / 77.115.94.* / 2010-03-02 12:33
winien rydzyk i cykliści!
past / 83.4.66.* / 2007-10-10 00:39
to my wszystkiemu jestesmy winni nauczylismy dawac w lape lekarza kupujemy smieszne gazety wplacamy na kato rydzykowi czy ktos tobie kazal to oni powinni klekac przed nami
666demon666 / 80.54.97.* / 2007-01-17 13:12
Dostalem to od kumpla
ktoś rozsyła mily wygaszacz ekranu- TH - superman.zip. Jeśli go rozpakujecie w swoim komputerze, to stracicie wszystko! Wasz twardy dysk zostanie zniszczony, a ten ktoś uzyska Wasze nazwisko i haslo (password) przez Internet. Nie rozpakowujcie w żadnym wypadku tego wygaszacza ekranu! O ile wiadomo, wirus został puszczony w obieg od wczoraj. Ta informacja zostala opublikowana wczoraj rano przez Microsoft. Wirus tworzy plik tekstowy w c: /windows/thaurus/jest/super/gosc.txt i tam przetrzymuje dane ktore nastepnie zostaja wyslane przez internet. Prosimy Was o rozpowszechnienie tej informacji do wszystkich. Waszych znajomych, ktorzy mają dostep do Internetu. Prosze skopiujcie i wyślijcie te informacje do kogokolwiek aby ten wirus mogł zostać zablokowany. Poinformujcie wszystkich ktorych macie na liście znajomych GG i innych przyjacioł
Z poważaniem,
InterLAN
Marek Sieradziński
tel. (61) 827-39-19
fax. (61) 827-39-05
yakuto / 77.112.20.* / 2009-11-16 12:23
po co ci komentaż_wirusie ! Ja mam w tle kompa Toruń i o.Rydzyka - moge ci moje tło pulpitu wysłać.Może nie możesz z tym sobie graficznie poradzić? Pozdrawiam napisz coś co jeszcze złego zrobił nasz kochany o. Rydzyk.Ile reklamy robia RM TVN-y,gaz. wyborcza itd
tatko / 2006-09-03 11:08 / Tysiącznik na forum
On jest wszędzie tylko nie tam, gdzie być powinien...
sobol / 83.220.118.* / 2009-02-09 12:46
I bardzo dobrze, że jest wszędzie. Zobacz Tatko ile o. Rydzyk robi dobrych rzeczy. Weź tylko te pierwsze: Radio Maryja - dociera na cały świat. Posłuchaj co mówią ci, co od dziesiątków lat nie słyszeli języka polskiego, a usłyszeli go właśnie z Radia Maryja. Nasz Dziennik - pisze po polsku i nie pod dyktando zagranicy. A dla wielu jest kością w gardle, bo pisze prawdę, nie goni za sensacją. Wszystkie "polskie" dzienniki uzależnione są od kapitału zagranicznego, a Nasz Dziennik - nie. WSKSiM- popracuj Tatko co ten skrót oznacza. Tysiące studentów i to dobrych i bardzo dobrych, zaopatrzonych w prawdziwą wiedzę pracuje już dla dobra Polski. A najlepiej odwiedź stronę uczelni a sam się przekonasz. O geotermi już nie wspomnę. A psy wieszają na o. Rydzyku przez zwykła ZAZDROŚĆ., że to właśnie On wpadł na takie pomysły a nie kto inny. Decydenci nie powinni kierować się zazdrością, ale powinni ruszyć głową, wytężyć swoje szare komórki i zaproponować coś lepszego. A jeśli coś jest dobre, to powinni jeszcze wesprzeć i pomóc, a nie tylko kłody pod nogi, żeby zniszczyć. Boli ich też to, że całe dzieło o. Rydzyka utrzymuje się dzięki wielkiej ofiarności tych najwierniejszych słuchaczy i czytelników.
bogdan1640 / 81.190.130.* / 2009-06-01 18:15
Chwała Ojcu Rydzykowi.Niech Bóg błogosławi Jego dzieło.
Bogdan
moher / 188.146.4.* / 2012-05-26 22:44
popieram i w pełni zgadzam się z wypowiedzią.NARODZIE PRZEBUDZ SIĘ TU wszystko jest krytykowane ale niech ktoś prześledzi organizacje i koszty telewizji publicznej na którą musimy płacić abonament a tu obywatele dobrowolnie wpłacają więc co komu do tego jak chata nie jego.Ludzie rozliczmy tych którzy biorą zgodnie z ustalonym prawem dla siebie premie po 500milionów z naszych podatków itp
NIENAWIDZE boga !!! / 95.49.236.* / 2009-09-25 08:08
idź ty głupi K****** !!!!! MASZ TAK SAMO NASRANE DO ŁBA JAK TEN STARY BUC!!!! URWAC CI ŁEB I NASRAĆ DO SZYI CIĄG MU FLETA A NIE P****** NA FORUM CHWALIĆ KOGOŚ KTO MNIE OKRADŁ OGRABIŁ !!!!!
myślący / 83.9.55.* / 2009-01-02 22:44
a innym wolno być wszędzie - czy ty rozumiesz co piszesz za bzdury- a demokracja ? im wolno a Rydzykowi nie-to komunizm ale w innym opakowaniu
past / 83.4.66.* / 2007-10-10 00:25
jak my wszyscy ale przyklad gdzies powinien byc
annakuzikowska@interia.pl / 83.15.145.* / 2009-08-03 19:00
jestem zbudowana tym wszystkim co robi o. TADEUSZ RYDZYK dla naszego kraju i dla katolikow bo podobno jestesmy narodem katolickim ! wiecej takich kaplanow ktorzy nie siedza z zalozonymi rekami .TO jest czlowiek czynu !!!
SZAKAL79 / 78.88.250.* / 2009-10-20 13:14
CZŁOWIEK CZYNU A I OWSZEM DOI WAS JAK KROWY A WY JESZCZE TEGO SZMACIARZA PO PLECACH KLEPIECIE , NIE DŁUGO PEDOFIL BĘDZIE PRZEZ SMS-Y SPOWIADAŁ A KOSZT 10,99+VAT WSTYD MI ŻE ŻYJE W KRAJU GDZIE TAKIE ŚMIECIE MOGĄ ROBIĆ CO IM SIĘ ŻYWNIE PODOBA , J**..Ć RYDZYKA I CAŁY WASZ KATOLICKI ZAŚCIANEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIENAWIDZE boga !!! / 95.49.236.* / 2009-09-25 08:05
NIENAWIDZE boga !!!
rąk nie trzyma załozonymi bo sobie co chwile WALI KONIA !!!!! a jęzor ma
wyrobiony bo liże takie C*** STARE TAKIM DEWOTOM P********** !!!!!
NIENAWIDZE boga !!! / 95.49.236.* / 2009-09-25 08:04
rąk nie trzyma załozonymi bo sobie co chwile WALI KONIA !!!!! a jęzor ma wyrobiony bo liże takie C*** STARE TAKIM DEWOTOM P********** !!!!!
yakuto / 77.112.20.* / 2009-11-16 12:28
Ja odmówię różaniec za ciebie - może ci rozumu przybędzie mam nadzieje (dorośniesz to po 18 latach zmądrzejesz złośniku ! ) pozdrawiam
myśląca / 77.115.236.* / 2009-10-04 13:26
Człowieku, Ty potrzebujesz uwolnienia.Czy Ty nie widzisz, że szatan manipuluje Twoim myśleniem????? Tylko on zakorzenia w nas taką nienawiść do ludzi i Boga.
Czytelniczka z Bieszczadów / 95.49.233.* / 2010-02-15 11:36
Dziwią mnie wypowiedzi osób obrażających innych tylko dlatego, ze są ludzmi wierzącymi i wspierającymi katolickie środki przekazu. Przecież Kościół nie naucza niczego złego. Wręcz przeciwnie. Wymaga poszanowania drugiego człowieka, śpieszenia mu z pomocą w potrzebie, służenia pomocą każdemu kto jetej pomocy potrzebuje. Jestem osobą wierzącą, nieuleczlnia chorą i niejednokrotnie spotkałam się z ludzką życzliwością, dzięki której przetrwałam wiele bardzo trudnych chwil. Wszystkim, którzy w jakilkolwiek sposób pomogli mi w beznadziejnych sytuacjach, bardzo dziękuję. Pomoc tą otrzymywałam przede wszystkim od ludzi wierzących. Bóg zapłać.
RADIOMARYJA / 84.10.208.* / 2010-04-24 08:07
Ojcze Tadeuszu rób swoje, a ci co urągają Bogu, Tobie, Kościołowi otrzymają swoją zapłatę.

NIECH NIKT NIE OBRAŻA KOGOŚ,KIEDY SAM NIC JESZCZE NIE ZROBIŁ.


SŁUCHACZKA
WIERNA / 62.121.72.* / 2011-02-22 14:03
ttAKŻE POPIERAM Z CAŁEGO SERCA OGROMNY WKŁAD WPROST NIE DO PRZEECENIENIA CAŁOŚCIOWEJ DZIAŁALNOŚCI oJCA rYDZYKA I JEGO WSPÓLNOTY, DZIEŁ. nIE SPOTKAŁAM RÓWNEGO TEMU OŚRODKA MEDIALNEGO, KTÓRE GŁOSI PRAWDĘ I SŁUŻY KOŚCIŁOWI, OJCZYXNIE I CZŁOWIEKOWI
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy