ranking funduszy

jertom / 2007-08-14 13:33
witam
a może by tak w ramach odprężenia i oderwania sie od śledzenia notowań i zastanawiania się czy dzisiaj będzie spadek czy wzrost
zorganizowalibyśmy sobie mały ranking który fundusz będzie najlepszy w tym roku
czazyli kto wg was przyniesie najlepsze zyski
pozwolę sobie jako pierwszy wytypować
akcje
dws miś
skarbiec miś
noble
zrównoważone
noble
arka środkowo europejska
ciekawe czy temat chwyci
Wyświetlaj:
radziej / 2007-08-14 15:53 / Bywalec forum
to musialo cie kosztowac naprawde bardzo duzo wysilku zeby wymyslec taki teleturniej młodzieżowy, musisz sie strasznie nudzic w pracy, ja swoje typy zgłoszę po świętach bozego narodzenia, jeśli pozwolisz oczywiście
jertom / 2007-08-14 18:49 / portfel / Bywalec forum
twoje poczucie humoru jak i treść wypowiedzi nie zmienił się można to określić po twojemu nuda.....
radziej / 2007-08-15 11:42 / Bywalec forum
twoje zycie zawodowe tez nie nabralo kolorytu panie doradco jertom, ale widze ze powoli wychodzisz z funduszy i zaczynasz w branzy teleturnieje, showbiznes. duzo chetnych do zabawy? przebijesz "milionerów" albo "taniec z gwiazdami"?
jertom / 2007-08-15 22:29 / portfel / Bywalec forum
zazdrościsz sławy ale ogólnie też nuda
peter29uk / 83.20.38.* / 2007-08-15 16:38
radziej j- estes typowym polakiem ktorych ciagle spotykam w polsce, za to coradz rzadziej w uk. frustracja cie zzera od srodka i wszystko i wszystkich krytykujesz bo ci nic w zyciu nie wyszlo. zalosny jestes.
a to to co zrobil jertom to nie teleturniej tylko proba fachowego wytypowania funduszu.
sam bym chetnie sie dowiedzial co inni mysla i jak zainwestowali swoja kase
radziej / 2007-08-15 18:29 / Bywalec forum
teraz to mnie przeraziłeś, ty musisz mnie znać osobiście i wiedzieć więcej z psychologii od samego psychologa i ode mnie samego na własny temat. chłopcze szanowny ty chyba jak patrzysz we własne odbicie w lustrze to przelewasz własne żale na innych i to właśnie z żalu i owej frustracji o której wspominasz. stad własnie źródło poszukiwania przez Ciebie szczęścia w uk, bo tu go nie zaznałeś, owa frustracja wygnała Cię z kraju celem poszukiwania szczęścia gdzieś dalej od Tobie podobnych. zapewniam Cię że w uk nigdy się nie spotkamy, tam jestes wśród swoich i tylko tam. o mnie nie wiesz nic, ale daję Ci prawo do opisywania mnie na tym forum w najgorszych komentarzach. a co do jertoma to on ma tyle z fachowca co Ty z inwestora. zająłby się lepiej pomysłami na inwestycje w trudniejszych warunkach obecnie panujących a jak nie ma żadnego pomysłu to kolejne szkolenia zawodowe polecam. pozdrawiam Was obu, pana jertoma doradce i pana piotra "petera" 29 z uk. "frustracja cie zzera od srodka i wszystkich i wszystko krytykujesz"... dobre
jertom / 2007-08-15 22:30 / portfel / Bywalec forum
nuda...duża nuda...
radziej / 2007-08-16 15:43 / Bywalec forum
możesz cytować na własnych szkoleniach...
TaS / 2007-08-15 21:53 / Tysiącznik na forum
ja piernicze, Radziej nie poznaje Cie... byłeś jednym z fajniejszych forumowiczów, a teraz meczysz strasznie... nie pisz prosze,ze to Twoj styl... wroc do meritum.

konkurs jak konkurs :)

mogę zlośliwie obstawić, że najwięcej przyniosą fundusze gotówkowe :D

a tak serio to nigdy sie nad tym nie zastanawialem, wiec obstawiam "na czuja" Noble...
radziej / 2007-08-16 15:45 / Bywalec forum
męczenie nie jest moim stylem a do meritum w jakiej sprawie?
afka / 2007-08-14 15:49 / portfel
1. Pzu miss
2. DWS top 25
3. Ing miss
4. Legg Masson
5. idea akcji
6. unikorona
mario30 / 2007-08-14 15:08
Właśnie pracuję nad pewnym generatorem losowym, gdy już wylosuję przyszłorocznych liderów rynku, to na pewno ich tu zamieszczę;)
Burn / 2007-08-14 15:00
Zakładając punkt wyjścia teraz obstawiam
arka środkowo europejska - z rynków wschodnich
BPH FIO Akcji Dynamicznych Spółek. - z MiSiów ( przy spadkach tez pewnie będzie spadał najszybciej :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy