Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Raport KE na temat wydatków na edukację. Jak wypadła Polska?

Raport KE na temat wydatków na edukację. Jak wypadła Polska?

Wyświetlaj:
FiliH / 178.250.45.* / 2015-11-16 09:31

KE odnotowuje, że Polska ma jeden z najniższych w UE odsetków uczniów, którzy przedwcześnie kończą naukę w szkołach

Pytanie tylko na jakim poziomie jest ta edukacja. W Niemczech jak się kończy liceum to uczniowie mówią po angielsku...u nam reguły wyrecytują, ale z płynnością jest ciężko. Wiem, bo sam z tym walczyłem kursem metodą Emila Krebsa zresztą. Podobnie jest ze studiami. Dużo osób kończy,a le na jakim poziomie naprawdę jest ich wiedza jest już dyskusyjne.
Były prezes Z.P.Ch. / 88.156.50.* / 2015-11-14 14:56
Pani Orzecznik ; Jest lekarzem medycyny Pracy, Prywatny Gabinet , Orzecznikiem w Miejskim i Powiatowym Zespole Ds. spraw orzekania o niepełnosprawności , Lekarzem Zakładu Pracy Chronionej INKA w Olsztynie . Ma potężną kasę za co pytam ? Doba nie ma 48 godzin. Dlatego jest lepsza od Profesorów i Docentów i dr nauk medycyny. To jest pazerność ludzi pochodzenia ze Wsi.
Pacjent. / 88.156.50.* / 2015-11-14 14:35
Jestem oszukana przez Olsztyńskich Orzeczników z Miejskiego i Wojewódzkiego Zespołu Ds. spraw orzekania o Stopniu niepełnosprawności . Odmówili mi orzeczenia o niepełnosprawności o stopniu Umiarkowanym , Ponieważ jestem za chora żeby pracować . Ta skorumpowana Patologia Orzeczników to jest( Lekarz) medycyny pracy z Ul prostej i( Lekarz ) internista ze Szczytna podważyli opinie Olsztyńskich specjalistów kardiologii i Diabetologii i Chirurgii naczyniowej .Złamali przysięgę lekarską , ale dla skorumpowanego słoika ze Wsi z PSL to nic . Słoiki ze Wsi maja w pojone i we krwi jak się sprzedać. Wiejski ( LEKARZ ) to patologia skorumpowanej patologii. Rozliczyć Patologię Przestępców !
Niepełnosprawny. / 88.156.50.* / 2015-11-14 14:14
Polski już odchodzący rząd nie Przestrzega Konwencji ONZ o Prawach osób Niepełnosprawnych ratyfikowaną przez U.E i Polskę. MPIPS ,Pełnomocnik Rządu Ds. Osób Niepełnosprawnych, Prezes POPON ,Prezes PFRON z ramienia PSL za zgodą PO stworzyli w Polsce Polskie Obozy Pracy Dla Niewolników Niepełnosprawnych. Patologia skorumpowanych Urzędników z PO i PSL w współpracowali z Komendantami obozów Pracy w Okradaniu ,poniżaniu , niewoleniu niepełnosprawnych niewolników . Po prostu za Podatki Polskich Podatników kradli i niewolili niepełnosprawnych niewolników. Z kasy PFRON pieniądze potężne szły dla przestępców a dla niepełnosprawnych niewolników brakowało. Pani Prezes PFRON i jej Urzędnicy zastraszali niepełnosprawnych niewolników jak wysyłali skargi na komendantów Polskich Obozów Pracy . Zastraszali Sądami ,Prokuratorami ,Policją, Dlatego te 13 milionów które ukradł mąż Kaczyńskiej to jeszcze nic to kropla w morzu . W Powiatowych w Miejskich ,Wojewódzkich Zarządach ds. przyznawania o stopniu niepełnosprawności. Orzecznikami są skorumpowani przestępcy z PSL ,możesz być niepełnosprawny nie dasz kasy nie masz Orzeczenia o niepełnosprawności masz kasę i zdrowie jak krowa czy byk masz orzeczenie poszukiwane i dotowane dla Komendantów Obozów Pracy Umiarkowane . Patologia skorumpowanych Wiejskich Orzeczników i Urzędników z PSL powinni stanąć przed trybunałem w Strasburgu .
aoeu / 92.29.40.* / 2015-11-14 09:53
Podajcie, ile w Polsce jest wydzialow teologicznych (sic!) na swieckich uczelniach. To bedzie ciekawe... Zamiast inwestowac w matematyke, fizyke, kierunki scisle i techniczne, polactwo glupie wali kase w potworki typu teologia, czy politologia. Zalosny narodek cymbalow...
asz717 / 46.186.88.* / 2015-11-13 23:03
Ile by unia nie dała to i tak złodziejskie GMINY ukradną...im ciągle mało, ciągle narzekają, oświata ich rujnuje, pieniądze dostają i to nie małe!!! Ale gdzie i na co one idą?
Tomek578 / 89.238.41.* / 2015-11-13 20:12
"Odsetków"????? Kochani - piszcie, kto jest autorem waszych artykułów, zawsze dobrze wiedzieć, z kim ma się do czynienia. Nie polemizuję z artykułem, ale z poprawnoscią tej formy już tak.
t................. / 91.204.154.* / 2015-11-13 18:46
Już widze jak po reformie oswiaty w Polsce - powrót do 8 letniej szkoły podstawowej Pan Prezes wręcza pierwszym 15 latkom absolwentom Szkoły Podstawowej swiadectwa. 15 - 16 lat i skończy obywatel Polski Elementary School. Hehehe
mer / 81.190.251.* / 2015-11-13 15:06
pisiaki zniszczą polską oświatę!!!
asz717 / 46.186.88.* / 2015-11-13 23:00
Polska oświata już ledwo dyszy!!! Po ja pogrążylo... a co PiS zrobi????
Ali Musa / 193.227.131.* / 2015-11-13 11:55
Nie na edukację ale szykujcie pieniadze dla nas! Czy macie już przygotowane dla nas wygodne domy, samochody i pieniądze? budujcie nam tez meczety na miejsce kościołów. Wy nam wszystko zapewnić a my ubogacić wasza kultura Islamem, szariatem i dżihadem. jak wy robic problem to my będziemy skarżyć was do naszej pani Merkel bo pani kopacz też nam to wszystko obiecać
Tomek578 / 89.238.41.* / 2015-11-13 20:16
to ja ci powiem ty nędzna nazistowska gnido, że w takie prowokacje może twoje gimby "wiedzo, bo nic nie znajo". Buraku polski zgłoś się do Orbana patafiana, on ci załatwoi w promocji promocję na tulenie się Putina, gdzie każdy klient d**ę wypina. Nie zapomnij zaopatrzyć się tylko w wazelinę
gosc000 / 78.88.153.* / 2015-11-13 11:09
Za to jesteśmy na 1.miejscu jeśli chodzi o zwiększenie wydatków na administracje państwową.
dgen / 2015-11-12 19:21 / Tysiącznik na forum
na uniwersytecie śląski za to działa licencjacki kierunek o nazwie "sztuka pisania" !!!!!!!
studia dzienne i bezpłatne - czyli na koszt podatnika uruchomiono kierunek dla debili
cec / 37.7.166.* / 2015-11-13 13:34
potem otworzą "sztuka wypróżniania"
piada / 46.77.124.* / 2015-11-12 17:47
Ale po co 9 letniej muzułmance nauka przecież mąż nie pozwoli by była od niego mądrzejsza :-)
ZK590 / 37.128.101.* / 2015-11-12 17:15
Polska na I miejscu w "kształceniu" studentów, przyszłych bezrobotnych w Polsce i w efekcie służących na zachodzie.

Najnowsze wpisy