Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Recenzja Need For Speed Shift

Recenzja Need For Speed Shift

skomentuj
Money.pl / 2009-09-18 13:31
Komentarze do wiadomości: Recenzja Need For Speed Shift.
Wyświetlaj:
Ceglak / 83.14.219.* / 2009-09-18 13:31
"To rewolucja w dotychczasowych wyścigach serii NFS, ponieważ wcześniejsze części oferowały co najwyżej widok przedniej maski."

Patrząc na części po porsche 2000 - tak. Patrząc na wcześniejsze części - nie.

"Widok z kokpitu nie jest statyczny. Gracz ma możliwość poruszania głową w kabinie, dzięki czemu widzi, co się dzieje z boku auta. Tak innowacyjne podejście może wyznaczyć nowy tor dla kolejnych gier wyścigowych. Może nowy Need For Speed Shift jest prekursorem gier typu First Person Racing?"

Jeżeli ktoś nie ma pojęcia o czym pisze, to lepiej nie pisać... nie muszę daleko szukać tytułu który oferuje owe "innowacje" np Test Drive Unlimited.

Inna sprawa że obecny NFS to wreszcie nie jest kupa złomu :)
Paweł16 / 83.8.155.* / 2009-11-04 14:54
Nowy NFS nareszcie wraca do doskonałej fory, którą pamiętamy z tych nieco starszych części serii... Shift w rywalizacji z najlepszą samochodówką jaką jest Race Driver GRID moim zadaniem przegrywa, ale nieznacznie. Sam fakt, iż nowy NFS jest w stanie rywalizować z GRIDem jak równy z równym, to już ogromna zaleta.
Swoją drogą na http://www.needforspeed.pl można wyczytać, że kolejny NFS World Online ujrzy światło dzienne za kilka tygodni, więc ostatnimi czasy mamy ostry wysyp gierek z serii NFS.
skomentuj

Najnowsze wpisy