Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

reklamy aut a rzeczywistosc

reklamy aut a rzeczywistosc

Wartownikhook / 2014-05-14 08:11
Witam,

co sądzicie o reklamowanych samochodach? Czy producenci w nich kłamią, czy faktycznie prezentują rzeczywiste atuty samochodów? kupiliscie kiedys reklamowane auto?
Wyświetlaj:
andrzejw_50 / 2014-07-04 11:50
Może nie tyle, że kłamią, ale koloryzują. To trochę tak, jak z fotoszopem :P. Niby ta sama osoba, ale jednak na zdjęciu wygląda o wiele korzystniej niż w realu (chociaż proporcje ciała czy kolor twarzy się zgadzają). Osobiście obecnie szukam nowego auta i po raz pierwszy mam taką sytuację, że mogę sobie pozwolić na wozik z salonu. Porównując reklamę z tym co widzę w realu; no sorry, ale dzień do nocy. Swoją drogą faktyczny stan aut to ja ostatnio zobaczyłem, jaki ze 2 tygodnie temu oddawałem na skup stare auto szwagra (oddałem do nich, podaję link bo faktycznie warto http://www.auta-skupujemy.pl/ )Masakra jak ludzie nie dbają o samochody i co zostaje z nich po kilku latach takiego "użytkowania"...
Ziff / 109.243.238.* / 2014-05-19 10:54
kłamanie jest passe :) ale wiadomo, że przedstawiają tylko plusy tych aut. Chociaż - ja kupiłem VW Up! w poznaniu na WIatracznej i mi wszystkie wyczerpujące info podali.
Szaratka / 164.127.141.* / 2014-05-15 10:47
ja nie kupiłam, choć reklama opla do mnie przemawiała. reklamy koloryzują, ale chyba już nie kłamią tak jak kiedyś.

Najnowsze wpisy