Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Rekordy na giełdach w Budapeszcie i Warszawie

Rekordy na giełdach w Budapeszcie i Warszawie

orzeł smutny bo mu nie wierzą / .* / 2004-10-05 19:53
Wyświetlaj:
Raczek / .* / 2004-10-06 07:15
Kto z Was, Szanowni Inwestorzy, że Tim będzie po 7-8 zl ? A jeśli tak, to kiedy ?!
Raczek / .* / 2004-10-06 06:59
Claro!Ale z czego wynika tak wysoka wycena Tim po 7-8 zł?Co warto teraz kupić wg Ciebie?Prognoza WF i jego realizacja?Po ile widzisz WSiP?Miłego Dnia.Niedowiarek
orzeł smutny bo mu nie wierzą / .* / 2004-10-05 19:53
clara veritas!Poszukaj we wcześniejszych komentarzach kiedy pisałem o Timie i innych ciekawych inwestycjach jak Ampli z którego wyskoczyłem po 2.5 a kosztuje już ponad 3 zł, czy mostostal siedlce który sprzedawałem po niecałe 30 a kosztuje ponad 40 zł.Omnibusem giełdowym nie jestem i piszę to co sam kupuję lub sprzedaję, jak każdy czasem lepiej czasem gorzej.Ale k**** coś piszę krótko i zwięźle a nie jak Pan Jerzyk od Kruszwicy mocnej czy Pan Kubik.Czytaj Pana Nawrota i ich a będziesz wiedział kto cokolwiek o gieldzie wie.NO i mnie of course pozdrawiam Cię niedowiarku spotkamy się za miesiąc to pogadamy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy