Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Silne wzrosty na GPW

Silne wzrosty na GPW

orzeł happy / .* / 2004-10-04 20:20
Komentarze do wiadomości: Silne wzrosty na GPW.
Wyświetlaj:
KAJOT / .* / 2004-10-05 08:08
Szanowny Panie Pawle: Pytam - jak moze wzrastać BRE Bank jeżeli ja go sprzedałem na Pana polecenie lub Pana Kolegi. Przecież ma kosztować 87zł. Pozdrawiam
orzeł / .* / 2004-10-05 19:50
Brawo Kajot tak trzymaj :)

Tim

Raku / .* / 2004-10-05 07:32
Zdecydowanie Tim pójdzie do góry.Ma b.dobrą prognozę i realizację założonych planów dot.WF (ostatnia korekta prognozy na plus).Moja wycena to 7-8 PLN.To "pewniak".
orzeł happy / .* / 2004-10-04 20:20
Panie Kubiak Pan też pewno nie zdrowy tak więc powrotu do owego życzę!Kup pan kruszwicę będzie good tak jak doradzał kolega Jerzyk!Ja polecam Tima opcaj kup teraz jak na allegro po każdej cenie a i tak sprzeda Pan Szanowny po 7.44Ja bynajmniej tak zrobię a kupowałem po 1.7Pozdrawiam Pana i zdrówka życzę
Clara Veritas / .* / 2004-10-05 01:52
A naganiacz pozostanie naganiaczem
orzeł wysokich lotów / .* / 2004-10-05 19:48
clara veritas!Poszukaj we wcześniejszych komentarzach kiedy pisałem o Timie i innych ciekawych inwestycjach jak Ampli z którego wyskoczyłem po 2.5 a kosztuje już ponad 3 zł, czy mostostal siedlce który sprzedawałem po niecałe 30 a kosztuje ponad 40 zł.Omnibusem giełdowym nie jestem i piszę to co sam kupuję lub sprzedaję, jak każdy czasem lepiej czasem gorzej.Ale k**** coś piszę krótko i zwięźle a nie jak Pan Jerzyk od Kruszwicy mocnej czy Pan Kubik.Czytaj Pana Nawrota i ich a będziesz wiedział kto cokolwiek o gieldzie wie.NO i mnie of course pozdrawiam Cię niedowiarku spotkamy się za miesiąc to pogadamy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy