Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rencistów tylko nieco ponad milion. Będzie jeszcze mniej?

Rencistów tylko nieco ponad milion. Będzie jeszcze mniej?

Wyświetlaj:
byłyrencista / 79.173.44.* / 2015-02-04 19:27
Po zawale i wstawionych 4stentach,po7latach na rencie ZUS mnie uzdrowił.Będąc zainteresowany tematem w rozmowach ze znajomymi dowiedziałem się,że to jest standard.Odgórne zalecenia ważniejsze od zdrowia.Słyszałem o kilku przypadkach zgonu na stanowisku pracy.I oto chodzi ZUS-owi.Tak zmniejsza się ilość rencistów,jedni przechodzą na emeryturę inni umierają w pracy.
wizjonner / 79.139.57.* / 2015-02-04 19:11
biedna ta wasza POlska na renty i głodowe zasiłki brak kasy ale na polityków i urzędników miliardy są,na wycieczki ,bale i dożywianie bo marne maja zarobki kasa zawsze jest na prezesów radnych prezydentów też nie brakuje
Kukułka / 46.175.45.* / 2015-02-04 18:43
Wysłać wszystkich pracowników ZUS na wcześniejsze emerytury bez względu na to ile lat przepracowali w tej instytucji!!!!Natomiast wszystkie obowiązki przekazać URZĘDOWI SKARBOWEMU tak jak to jest w CYWILIZOWANYCH KRAJACH!!!!!
macko000 / 78.10.76.* / 2015-02-04 18:40
Nie wiem już czy jest coraz mniej wypadków w zakładach pracy czy państwo próbuje zarobić na tych rentach nie dając ludziom jakichkolwiek szans na normalne życie? W sumie to już można się PO nich wszystkiego spodziewać... a o kwocie renty to już nie mowie bo każdy wie ile dostaje rencista ;/

Najnowsze wpisy