Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Reputacja firmy? Tak zniszczysz ją w 5 minut

Reputacja firmy? Tak zniszczysz ją w 5 minut

Money.pl / 2014-02-12 17:13
Komentarze do wiadomości: Reputacja firmy? Tak zniszczysz ją w 5 minut.
Wyświetlaj:
Domelo / 185.15.232.* / 2014-08-22 10:31
Gadać sobie można, a cena i tak zrobi swoje. Sony traci rynek, bo robi sprzęt realtywnie droższy niż np. Lenovo. Próba wepchnięcia niektórych modeli sprzetów (za sprawą np. wzornictwa) na tą samą półkę razem z Applem się nie udała, bo firma nie potrafi najwyraźniej w konsumentach odpowiednio podkręcić hype'u, jak to robi geniealnie Apple. Czyli wychodzi, że nie może konkurować ani z Applem, ani z Lenovo. Dobrym przykłądem dla Sony powinno być HP, które mierzy zamiary na możliwości. Skoro HP nie jest w stanie konkuriować z Applem, zacznijmy sprzedawać tani (szajs bo szajs) sprzęt wszędzie gdzie się da. Efekt? Sprzęt HP nigdyś prawie hi-end dziś kupisz w Biedronce, a wyniki firmy zdaje są zadowalające inwestorów.
Jan Czapla / 84.205.164.* / 2014-07-20 20:07
Na mojej czarnej liście są OKI (faks, naprawiony w ramach gwarancji i drukarka laserowa, bezskutecznie naprawiana 8x, aż gwarancja minęła) oraz Brother (też drukarka laserowa, też naprawiana bezskutecznie w ramach gwarancji). Wszystko może się zepsuć, ale markę firmy buduje w dużym stopniu stosunek do klienta.
Johny313 / 195.238.227.* / 2014-05-27 15:53
Odradzam firmę kosmetyczną Douglas. Nie dość, że woda po goleniu Azzaro Chrome kosztowała 175 zł za 100 ml (a w sklepie internetowym na merlin.pl 101 zł) to jeszcze po 3 dniach używania zeszła mi skóra po tym, a firma nie rozpatruje na termin reklamacji. Szkoda kupować w oryginalnych sklepah podróbek, które zawierają zamiast prawdziwego składu za dużo spirytusu.
mario238 / 194.153.119.* / 2014-02-12 17:13
A ja przestrzegam przed firmą TP Link, co z tego gwarancja door to door skoro urządzenie router adsl przestał działać i nie uznali gwarancji. Odesłali z powrotem do mnie, a jako usterka wpisali uszkodzenie portu LAN z winy klienta . Czy to z mojej winy są źle zabezpieczone i wrażliwe? Rozebrałem go i nie znalazłem żadnego podejrzanego elementu, czyli kup g... , a potem się bujaj.

Najnowsze wpisy