Forum W wolnym czasieSport

Robert Kubica powraca

Robert Kubica powraca

Barnaba22 / 2013-03-04 12:28
Robert Kubica dogadał się z Citroenem i już niedługo będzie startował w rajdach zaliczanych do mistrzostw Europy. Kubica będzie prowadził model DS3 RRC!! Jesteśmy świadkami wielkiego powrotu Kubicy do sportu!!
Wyświetlaj:
Rust / 2013-06-28 14:25
Miał być wielk powróŧ Kubicy, a jak na razie ani widu , ani słychu o nim... mi osobisćie isę wydaje że Robert Kubica już nigdy nie pworóci do formuły jeden, za długo już nie jeździł bolidem, więc ciężko będzi emu się przedstawić spowrotem, moim zdaniem teraz Kubica skupi się wyścigach , ale mneij waznych wyścigów... na szczeście i tak zapisał się w historii polskiego sportu jaka wielka persona :) Mam nadzieję ze ludzi enaprawdę o nim nie zapomną, bo był świetnym rajdowcem...
dawca / 2013-03-04 13:18
zoabczymy jak wielkiego, do 1-2 kraksy. On ma bezwlad jednej reki i ma bardzo ograniczone z tego powodu ruchy dlonia. Pojezdzi chwile i na tym sie skonczy. Szkoda bo byl dobry w formule i mogl tam dlugo jeszcze jezdzic
Buhaj / 2013-03-04 14:20
Ja ufam że mu się uda przełamać wszystkie przeciwności i jeszcze usłyszymy o Robercie Kubicy!! I to rzecz jasna w tym pozytywnym aspekcie....

Najnowsze wpisy