Forum Polityka, aktualnościKraj

Rocznica 10 kwietnia - demonstracje zablokują Krakowskie Przedmieście

Rocznica 10 kwietnia - demonstracje zablokują Krakowskie Przedmieście

eqmon / 2011-03-23 09:31
3 osoby prywatne zgłosiły demonstracje na Krakowskim Przedmieściu w rocznicę katastrofy smoleńskiej. 3 osobne demostracje które w sumie zgromadzą około 60 tys. osob wstrzymają ruch na krakowskim przedmieściu, maja oni konstytucyjne prawo do przeprowadzenia manifestacji, ale ja sie pytam czy to jest oddanie trzci tym którzy zgineli tragicznie, czy może wiec PISu? współczuje mieszkańcom tej części Warszawy...
Wyświetlaj:
ździcho / 77.255.234.* / 2011-03-23 10:59

współczuje mieszkańcom tej części Warszawy...

Właśnie. Te demonstracje niech odbywają się w miejscach gdzie urzęduje prezydent, premier i marszałek sejmu. Jak chcą ich obalać, to niech ich obalają właśnie tam, w miejscu ich pracy, a nie tam , gdzie mieszkają boguduchawinni zwykli ludzie.
My, Polacy! / 178.42.47.* / 2011-03-23 12:59
Będziemy demonstrować i protestować wszędzie, gdzie to tylko możliwe. Będziemy to robić az do momentu, gdy mordercy ŚP Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego zostaną oddani w ręce wymiaru sprawiedliwości, osądzeni, skazani, a wyroki wykonane.
ŚP. Pan Prezydent Lech Kaczyński został bestialsko zamordowany, bo był wielkim patriotą. Kochał Polskę i polskość. Odważnie demaskował publicznie podłość Rosji. Swojej odwadze dał wyraz stając otwarcie w obronie Gruzji. Do Katynia też poleciał w tym celu, by świat dowiedział się jaka Rosja jest. Gdyby nie stało się to, co się stało i zaplanowana wizyta w Katyniu doszłaby do skutku, Lech Kaczyński zostałby bohaterem narodowym. Zatem zestrzelono w Smoleńsku Pana Prezydenta wraz z Polską Elitą Patriotyczną!! Następnie oddano śledztwo Rosjanom, po to by skutecznie zatrzeć ślady zbrodni. Przy tym ciało Pana Prezydenta tak sponiewierano, ze nawet rodzony brat go nie rozpoznał. Potem na stanowisku prezydenta Polski posadzono orangutana, po to by nic nie rozumiał, podpisywał wszystko, co mu się podsunie pod nos i ulegle podporządkował się Rosji. Wtedy już nikt nie mógł stanąć na przeszkodzie uczynieniu z Polski rosyjskiej strefy wpływów – terytorium zależnego. I tak dobrowolnie poddano nasz kraj pod zabór rosyjski. Rosja jednak nie spoczęła – postanowiła tym razem szkalować, opluwać i bezcześcić dobre imię Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na scenie światowej za pomocą ordynarnych obelg pod adresem Pana Prezydenta i Żołnierza Polskiego gen. Błasika zawartych w raporcie MAK. Obecny pseudoprezydent oraz szef rządu Polski nie powiedzieli na to NIC!!! Zatem ich intencje są takie same jak intencje Rosji. Tymczasem prokuratura polska z Jerzym Millerem na czele nadal konsekwentnie zaciera ślady zbrodni i szykuje raport jeszcze bardziej szkalujący dobre imię ŚP Pana Prezydenta!!!
Polacy! Przejrzyjcie na oczy! Nie namawiamy o zamach stanu. Przecież w roku 1989 wygraliśmy BEZ JEDNEGO WYSTRZAŁU, choć nas więziono i torturowano w latach 70-tych i 80-tych. Mieliśmy wówczas naszego Papieża-Polaka, który pielęgnował nasze morale. Teraz w obliczu jego BEATYFIKACJI sytuacja jest identyczna – mamy szansę! Jest wielu wybitnych, mądrych, światłych i szlachetnych Polaków, którzy mogą przywrócić chwałę Orłowi Białemu w Koronie, choćby Adam Hofman, Joachim Brudziński, Mariusz Błaszczak, Beata Kempa.
Polacy! Zrozumcie jedno: że do prawdy o Smoleńsku może dotrzeć TYLKO Jarosław Kaczyński. Tylko on będzie w tym niezłomny, gdyż też i jego dobre imię jest permanentnie szkalowane. Jednakże nie jest w stanie on zrobić nic w tej chwili, gdyż nie może wydawać dyspozycji. Ten człowiek powinien odzyskać władzę, której niegdyś go podstępnie pozbawiono, tylko wtedy będzie mógł zdemaskować, rozliczyć i ukarać zbrodniarzy. Jak to zrobić? Głosować na kogo trzeba!!!
Kto zaś nie chce zobaczyć panów Tuska, Komorowskiego, Klicha, Schetyny i Millera na kolanach błagających o litość (której nie będzie) ten nie jest godny miana Polaka i katolika. Oni się śmieją z was durniów, że im ufacie. I jeszcze jedno – jeżeli ta sprawa nie zostanie rozwiązana do końca, to o czym będą uczyły się na lekcjach historii nasze dzieci i wnuki? O tym, że prezydent kazał za pośrednictwem pijanego generała pilotom lądować!! Pomyślcie o tym. Pozdrawiam Polaków którzy demonstrują 10 kwietnia. Nie spoczniemy, będziemy wytrwali aż do skutku.

Najnowsze wpisy