Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rocznica Sierpnia 80. - wygwizdany marszałek Senatu

Rocznica Sierpnia 80. - wygwizdany marszałek Senatu

Wyświetlaj:
Miś koralgol / 79.190.1.* / 2008-09-01 16:01
kurcze jak patrze na komentarze to rzeczywiście robią sie 2 Polski - czy to PO i PiS, czy Radio Maryja i TVN - szkoda, że jedna strona w ogóle słucha drugiej, a tylko obrzuca wyzwiskami - UB-ek, komuch, moher, PiSuar, czy jak
Czerwień i Biel :?
Przypomina mi się tekst piosenki Małpa Indios Bravos:
Pomyślała[małpa], aby skłócić z sobą inne małpy dwie
Wymyśliła politykę, aby swej intencji kryć
Aby rządzić, aby władać, aby z innych małp móc kpić
marucha gajowiec / 79.188.238.* / 2008-09-01 09:39
czekam na tą obiecaną listę kilkunastu Bolków !
Bogdan oddaj Wyszkowskiemu tą taśmę z nagranym przyznaniem sie Wałęsy do służenia.

Świetna była relacja z procesu mordu "grudnia 70" jak to wałęsa wchodząc na salę , kłaniał się jaruzelowi a później przepraszał,że ma takie zdabnie, że jaruzeslki nie miał nic do powiedzenia w 1970r. Ale jak to mówił uniżenie do jaruzela, ..panie generale niech się pan nie gniewa ale ..... "

dobra dośc z tym wałęsa, cała ubecja jest szczęśliwa i wdzięczna, że zawetował ustawe próbujaca odebrac im extra emeryturki, późnuiej powtórzył to przez 10 lat kwasniewski. Brawo wodzu.
A może wystartuj w wyborach samodzielnie jak tak bardzo się puszysz, że ja, tylko ja samodzielnie okiwałem sb-ecje i wywalczyłem wolność dla Polski.

A jarek wodzowy junior, jest w sejmie dzięki swoim wielkim zasługom dla RP jest ! to nie jest żadan synekura. W PSL jest synekura w PO nie ma.
Pilsener / 2008-09-01 00:44 / Sofciarski Cyklinator Parkietów

nie odrobili lekcji z Jana Pawła II i nie słuchali słów księdza Józefa Tischnera
- kto by czytał takie bzdury? W kanonie lektur dziś jest Rydzyk! A ja gwiżdżę na sierpień 80, sierpień 90, a nawet lipiec i czerwiec 2000 przed naszą erą, haha - mam głęboko księży, papieży, premierów, prezydentów i innych przywódców (szczególnie polski, bo to ŻADNE autorytety). Olewam strajki i szwajcarskie zegarki związkowców.

Za 5 lat będą odsłaniali tablicę upamiętniającą dzisiejsze strajki. Historia tego kraju to jeden wielki strajk. Dlaczego nie obchodzimy rocznic np. wybudowania 10-tego kilometra autostrady czy osiągnięcia przez polaków dochodów na poziomie 10% średniej UE? Proponuję też rocznicę wysypania 1000 kwintala zboża na tory czy powstania 170-tego niezależnego związku zawodowego w górnictwie. Nie zapominajmy też o rocznicach wybudowania "gierkówki" czy realizacji planu 5-cioletniego. A wiecie, że za 53 dni wypada rocznica wytoczenia jednemu z premierów polski 20-tej sprawy karnej? Niedługo też rocznica wywalczenia przez górników prawa do wcześniejszych emerytur - tak zwane "porozumienia wrześniowe".
marucha galowiec / 79.188.238.* / 2008-09-01 09:27
w każdym kraju sa menty,z uklepanymi mózgami przez media brukowe, ty gościu jestes najgorszą na tym forum, spłukując ciebie w klopie od razu dodam "kreta" abyś nie uświnił mi stracza.
St / 77.253.201.* / 2008-08-31 20:30
Ciekawe jaka była średnia wieku słuchaczy kartofla? A może wiadomo ile wyznawców radia maryja?
marucha gajowiec / 79.188.238.* / 2008-09-01 09:32
a co masz do Radia Maryja ? ja pogardzam Tok fm i żakowskim !

Jak chcesz krytykowac dzieła o Rydzyka, radio, telewizję, prasę, uczelnię, kampusy akademickie, a teraz te zaawansowanie w geotermię, to najpierw oceń dzieło swojego pampersowego króla, fundację DAR GDAŃSKA, oceń jej b a n k r u c t w o !
Jedn marniutki pokoik na poddaszu, a przeciez liberał nia rządził z takim poparciem biznesu. To po co ta fundacja ? a wiesz dlaczego zbankrutowała, dlaczego zabrał cukierki dziecim jej fundator ?
anty_ / 78.88.174.* / 2008-08-31 18:45
to Polska wlasnie. Brak szacunku do drugiego.
Ludzie najchetniej skoczyli by sobie do gardel. Moze za 2-3 pokolenia bedzie lepiej...
marucha gajowiec / 79.188.238.* / 2008-09-01 09:43
mówiąc o szcunku masz na myśli słowa swojego pamperowego kóla, których do dzisiaj nie odwołał ?

>"co pozostanie z polskości , gdy odejmiemy od niej ten cały wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń ? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu.......Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem"
Donald Tusk.<

Jak się musiał dzisiaj męczyć na Westerplatte, nie dość , że rano to jeszcze ta "polskość"
Wapniak / 83.28.92.* / 2008-08-31 18:38
I bardzo dobrze. Gorzej będzie jak obywatele tą prawdę poznają...
marek 19.53 / 83.24.37.* / 2008-08-31 18:16

Wyraził nadzieję, że obywatele, którzy, jak się wyraził, błądzą, odszukają wreszcie prawdę.


A on pewnie jest jej źródłem - facetowi odbiło.
czekan / 83.21.156.* / 2008-08-31 23:09
Ci co podwiesili się pod Wałęsę teraz go bronią
anty_ / 78.88.174.* / 2008-09-01 00:22
masz na mysli Kaczynskich ??

Najnowsze wpisy