Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rodziny piłkarzy boją się rasizmu na Euro

Rodziny piłkarzy boją się rasizmu na Euro

Money.pl / 2012-05-25 16:10
Komentarze do wiadomości: Rodziny piłkarzy boją się rasizmu na Euro.
Wyświetlaj:
Radek.kow / 79.186.36.* / 2012-05-25 19:48
Mam dziewczynę z Malezji. Jeździmy sobie po Polsce, i sam pochodzę z małej miejscowości. Z doświadczenia wiem, że rasizm w Polsce to fikcja. Czy słyszeli państwo o jednym przypadku, żeby osoba o ciemnym kolorze skóry była pobita lub zwyzywana na ulicy w Polsce? To nie ma miejsca, albo jest niezwykle sporadyczne.
Matka nie Boska / 86.144.138.* / 2012-05-25 17:42
oto jest Polska wlasnie, to jest rasistowski kraj a bierze sie to z tego,ze jest kupa prostakow,ktora w du..ie byla i g....o widziala,nie znajaca swiata i czujaca strach przed calym swiatem, kupa paranoikow,ktorym wszystko i wszyscy przeszkadzaja i wszyscy ich przesladuja. Stad tez potem niewiele narodow ma szacunek do takich hipokrytcznych nieludzkich prostaczkow.
luzak. / 193.19.165.* / 2012-05-25 18:10
Czasami mam wrażenie, że jak Polak ponarzeka, to odrazu mu lepiej. O czymkolwiek, byle pobiadolić. Jak dla mnie to ich zacofanie edukacyjne świadczy o tym, że niby u nas jest rasizm. Może u nas jest gorzej niż w USA? Tam się ganiają biali z czarnymi nie z pałkami a z pistoletami. I tam by sie nie bał jechać, bo taki cywilizowany kraj.
Zanim mnie oczernisz pomyśl troche. A jak masz coś do Polaków, to ustawmy sie osobiście i sobie pogadamy co Ci we mnie Polaku nie pasuje.
ludojad / 83.27.137.* / 2012-05-25 16:10
z takich samych powodów polacy pracujący na wyspach nie ściągają tam swoich rodzin :P
UK man / 86.144.138.* / 2012-05-25 17:48
sciagaja, wlasnie sciagaja w tym ja. Kazdy inny narod ma w sobie wiecej kultury i uprzejmosci niz Polacy, tylko Polak Polakowi wilkiem. Wiec jesli zdarzaja sie przypadki jakiegos rasismu to tylko wsrod ludzi prostych,kiboli,czyli tylko takich ktorzy zawsze sie tak zachowuja gdzieby nie byli i skad by sie nie wywodzili. Jezeli ktos ma cos w glowie, jest samodzielny, wyksztalcony to wszedzie jest szanowany przez wilu ludzi, zwlaszcza takich tkorzy wola kogos poznac zamiast zyc wyobrazeniami.Polacy w Polsce nikogo nie lubia,ani sasiadow, maja glupie i stereotypowe wyobrazenie na temat wiekszosci nacji, kolorowych i czesto generalizuja. Jest wielu " Murzynow" ktorzy zyja znacznie lepiej i sa lepiej wyksztalceni niz wiekszosc POlakow. Dzisiaj ludzie dziela sie raczej na wyksztalconych, niewyksztalconych, biednych i bogatych, pochodzenie i kolor skory nie maja istotnego znaczenia.Czlowiek jest albo glupi albo madry. Niestety wiekszosc Polakow tak z 80% jest raczej powiedzmy troche glupawa jesli nie glupia.I stad te ich strachy i niecheci.

Najnowsze wpisy