Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rokita: Premier powinien podać się do dymisji

Rokita: Premier powinien podać się do dymisji

Wyświetlaj:
Marek53 / 83.24.10.* / 2006-03-26 19:43
Myślę, że premier rządu cieni powinien zrobić to natychmiast.
Bo to może by coś dało, w odróżnieniu od dymisji Marcinkiewicza.
ros / 60.231.140.* / 2006-03-26 23:22
Kochani!!
Dlaczego nie mozemy zrozumiec jednej podstawowej sprawy. Opozycja jest od tego aby recenzowac poczynania rzadzacych. Tak jest wszedzie, gdzie jest demokracja inna niz Lukaszenki. To rzadzacy ponosza odpowiedzialnosc za swoje poczynia a nie opozycja, ze je krytykuje. To rzadzacy wzieli wladze ( wybrani demokratyczenie ) po to aby rzadzic i jezeli nie moga sobie z niaa poradzic to niech ja zloza. Dymisja rzadu i premiera, proby powolania nowych rzadow a dopiero po tym nowe wybory.
Konstytucja RP okresla dokladnie jak to mozna zrobic. Dlaczego nie skorzystac z tego w sposob bezposredni a probowac drogi po partyzancku - od tylu.
Zaczyna mi sie tesknic do rzadow lewicy ktore powstzrymaly degradacje gospodarki. Teraz moze byc " gospodarczy Buzek-bis z piekna dziura Bauca" - mam nadzieje, ze do tego nie dojdzie. OBY.
mar / 83.23.150.* / 2006-03-26 21:18
przestancie pisoki pajacować.Premier rządu cieni gospodarke tylko recenzuje i jego dymisja nic nie daje .Natomiast dymisja Rządu Marcinkiewicza mogła by oczyścić sytuacje i przynieść rozwiązanie problemów Polski.Rząd Marcinkiewicza to Rząd pozerów,nierobów i nieudaczników na dodatek sterowany sznureczkami przez
J. K.Zlitujcie się pisoki nad inteligencją polaków przyznajcie ,że wszystkiemu winne jest pis - bo wasze jęki stają sie coraz bardziej żałosne.
goren / 83.22.209.* / 2006-03-26 21:58
Nie zgadzam się . Rząd jednak coś robi. Choćby podwyżki gazu które nam od 1 kwietnia zapoda. Tyle było gadania że sie nie bedzie cen benzyny podnosić to łup gazem. O 15 proc. tak jakoś. Jak nie kijem to pałką.
ja / 84.205.3.* / 2006-03-26 16:49
Rząd Marcinkiewicza ?do dymisji? tylko w nim mam nadzieję. jeżeli Ktos ma odejść to tylko rokita i tusk- wichrzyciele spokoju w Polsce.Dopiero po tak wielkiej kampanii tuska i rokity, prawda wychodzi na jaw , kim oni są- pokazali swoją pyskówką, w trosce o stołki.OOOO kompletne zera.
jgb / 85.198.229.* / 2006-03-26 18:47
popieram cię w 100%-całkowitą winę za to,że nie może rządzić prawica w spokoju ponosi Tusk z Rokitą.coraz bardziej przekonuję się do opcji,że Rokita i Tusk mają powiązania z SLD i śą przez nich sterowani.Pasuje też do nich Monika Olejnik.
pasek / 83.22.209.* / 2006-03-26 19:15
SLD jest najgorsze, teraz z PiSem w koalicje wejdzie bo tylko te dwie partie za wyborami wcześniejszymi bedą głosować. A rządowi to w rządzeniu przeszkadzają jeszcze masoni, lesbijki , emancypantki ,Szczuka ze Środą ,media i wiele innych takich. To jak ten rząd moze rządzić. To chyba Rokita ma rację co do tej dymisji bo widać ze nie poradzi sobie.
stern / 83.22.209.* / 2006-03-26 18:21
Nadzieję można mieć ,tylko jak długo ? Ten rząd jak na razie niewiele pokazał a czas upływa.

Najnowsze wpisy