Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rosja do ONZ i OBWE: Obserwujcie Gruzję!

Rosja do ONZ i OBWE: Obserwujcie Gruzję!

Money.pl / 2007-11-08 20:05
Komentarze do wiadomości: Rosja do ONZ i OBWE: Obserwujcie Gruzję!.
Wyświetlaj:
Wapniak / 83.28.113.* / 2007-11-08 20:05
..."Saakaszwili wprowadził w Gruzji stan wyjątkowy"... I bardzo dobrze. Przynajmniej demokratycznie!...
Zawsze mówiłem, że demokracja jest tylko dla niektórych opcji i to określonego z góry koloru. Jak ona wygląda, widać w newsach... Zawsze to samo!
Niewidziałem tylko w poprzedniej demokracji, pałowania zadowolonego elektoratu...
Spid / 87.205.56.* / 2007-11-09 00:55
Nieznam az tak dobrze sytuacji zeby sie stanowczo wypowiedziec po krotes ze stron. Ale jesli chodzi o demokracje to samo to slowo pochodzi od greckiego demos "lud" i krateo "rządzę" - władza ludu. To co robi Saakaszwili to jest prawie to samo co totalitaryzm... wiec kolego z gory ! Sytuacja polityczna w gruzji sklania sie powoli ku dyktaturze !!! Wiec POMYSL zanim napiszesz...
sfera2 / 2008-08-08 21:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Praworządna i demokratyczna Rosja położy kres dyktaturze w Gruzji jak to już zrobiła w Czeczeni, za zgodą i poparciem papierowego tygrysa jakim jest UE i USA. ciekawi mnie tylko jak zagarną Kaukaz i odwrócą na zachód, czy zachód dla świętego spokoju odda kraje dawnego wpływu Rosji. Myślę że mięczaki z zachodu będą układać się, a ruscy będą wybierać po kolei co już utracili.
Wapniak / 83.28.147.* / 2007-11-13 12:18
Spid... "Wiec POMYSL zanim napiszesz... " !!! Czytać trzeba uważnie...

Najnowsze wpisy