Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rosja nie zwiększy puli zezwoleń na przewozy

Rosja nie zwiększy puli zezwoleń na przewozy

Money.pl / 2011-02-02 16:38
Wyświetlaj:
kierowca / 79.185.161.* / 2011-02-03 18:12
my siedzimy sobie w domu a Litwini i Białorusini mają frachty o 100% większe brawo polski rządzie
szaren / 213.108.119.* / 2011-02-03 00:44

Rosja nie zwiększy liczby zezwoleń dla polskich przewoźników na przewozy towarów z krajów trzecich, gdyż byłoby to z uszczerbkiem dla przewoźników rosyjskich

Polska nie zwiekszy ani nie zostawi na takim samym poziomie jak w ubieglym roku , zezwolen dla przewoznikow rosyjskich, gdyz bylo by to z uszczerbkiem dla przewoznikow polskich.
Tu akurat jestem zdania, ze polski rzad powinien byc uparty do konca i nie isc na zadne ustepstwa.
Rosja tylko rżnie głupa. Traci znacznie wiecej na tym sporze niz Polska.
polskie firmy mają wyjscie, rejestrowac sie na Litwie, Estonii, Łotwie, Słowacji, Czechach, Niemczech lub innych landach UE.
Rosja ma spór z Poską a nie z innymi landami UE ani z samą UE.
I radze przewożnikom polskim uczynic to jak najpredzej. Formę znajdziecie sami. Czy jako przerejestrowanie z Polski do innego kraju czy tez zarejestrowanie tam nowej działalnosci. Im szybciej tym mniejsze poniesiecie straty.
Amerykanin / 87.204.176.* / 2011-02-02 17:24
Po rope do Kazachstanu z zloz Krauzego bedziecie jeszidzic przez Chiny albo Mogolie, zaczem ja dowieziecie to TIR ja zuzyje.
Amerykanin / 87.204.176.* / 2011-02-02 17:22
Bo maja Was gdzies, a na co liczyliscie, moze na Premiera Rosji. Most promowy Kalinigrad-Niemcy jest juz w trakcie budowy. Jak skoncza to dostaniecie dokladnie 0,00 pozwolen. No i ponownie bedzie trzeba szczekac na ksiezyc, a karawana pojedzie dalej.
EURO STUDENT / 2011-02-02 16:38

Polsko-rosyjskie rozmowy w sprawie ilości zezwoleń na 2011 rok toczą się od wtorku w Paryżu.

tam nawet nie ma przedstawicieli przewoźników ! to jest farsa !

Najnowsze wpisy