Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rosja z sąsiadami buduje wspólne siły zbrojne

Rosja z sąsiadami buduje wspólne siły zbrojne

Wyświetlaj:
kubek1978 / 2009-02-05 23:26 / Bywalec forum
Wszyscy przekonaliśmy sie o wyższości Rosji na EU i może USA w poprzednim roku. Mogą nas szantażować gazem i napadać na swoich sąsiadów. Kaczka trochę przesadził z tymi wyzwiskami i możemy za to zapłacić...
new1980 / 83.4.252.* / 2009-02-05 10:06
Będziemy wolni, możemy iść - tylko to nam ludziom pozostało spiewać, nadchodzą a raczej już nadeszły Nowe Czasy, a kryzys który się dopiero zaczyna (tu może was zdziwie) to początek końca tego co widzimy w obecnej formie, bawmy się pijmy, godźmy się z bliskimi bo czas się kończy. Ta cywilizacja doszła do swego kresu, będzie "przewrót" i nastanie kiedyś nowa cywilizacja i będziemy budować wszystko od nowa. Teraz patrzmy na to co jest, zapamiętajmy jak najwięcej zapiszmy na paierze lub innych trwałych środkach przekazu, History is now! Ekonomia upadnie, póżniej nastanie chaos, pozniej zejdziemy pod ziemię aby się ochronić przed jeszcze gorszym zagrożeniem, pozniej zapomnimy co tu było, pozniej wyjdziemy i bedziemy wolni. pozdrawiam wierzących i niewierzących w różne rzeczy bo przecież fakty które nadejdą dotchną wszystkich. JA ucze się żyć teraz tak jakby jutra nie było choc jest to trudne po tylu latach życia na niby, nie wiem czy mi się uda skorzystać z reszty tego świata, zobaczymy, patrzę teraz i wiem że jutra nie ma.

Najnowsze wpisy