Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rosjanie przejmują kontrolę nad lotniskiem

Rosjanie przejmują kontrolę nad lotniskiem

Money.pl / 2014-03-11 09:06
Komentarze do wiadomości: Rosjanie przejmują kontrolę nad lotniskiem.
Wyświetlaj:
T. / 46.134.73.* / 2014-03-11 16:11

Wojska rosyjskie zajęły w nocy centrum kierowania lotami na lotnisku w Symferopolu.

I bardzo dobrze. Ktoś porządek musi utrzymywać.
Mieszkańcy z tego powodu są bardzo zadowoleni,ponieważ mają zapewnione bezpieczeństwo i spokój.
Tylko Amerykańcom jakoś nie po drodze,że akurat tutaj nie mają dostępu i kontroli. Mogą tylko polatać fligrami nad Polską.
Wydaje mi się także ,że w naszej TV też powinni dać już sobie spokój z tą propagandą antyrosyjską, bo wszyscy dobrze wiemy jaka jest rzeczywistość , a nawet mój pies ,gdy słyszy wiadomości i późniejsze, stronnicze dyskusje
o Ukrainie w TVN24 to zaczyna przeraźliwie szczekać.
janosikk / 83.12.121.* / 2014-03-11 09:06

W przemieszczających się kolumnach świadkowie widzieli także opancerzone wozy bojowe.

a każdy sołdat trachał na plecach bombe atomową. Ta propaganda jest juz nudna. Brak jakiegokolwiek oporu ludności krymskiej wobec kolejnych ruchów Rosjan, przejmowanie baz i garnizonów bez jednego wystrzału- oznacza że Krym jest wbrew naszej propagandzie prorosyjski i wojska rosyjskie faktycznie są tam postrzegane jako zabezpieczenie przez banderowską dziczą. Dociekliwym polecam wyszperanie w necie wywiadu z rannym dowódcą oddziału Berkutu- opisał on jak w ciągi 10 minut snajper z podobno demokratycznego Majdanu odstrzelił 10 jego podwładnych. Poza tym Berkut nie miał przez długi czas ostrej amunicji a jak juz ja dostał to miał zakaz strzelania do Majdanowców. Dlatego byli tacy rozzuchwaleni. Janukowycz zakazał strzelania do demonstrantów bo prowadził jakąś dziwną grę z Putinem i oligarchami, cos w rodzaju szantażu ale przeliczył się. Gdyby naprawdę chciał rozpędzić Majdan to dla sił porządkowych byłaby to robota na kilka godzin. Starszym rodakom przypominam jak sobie z takimi demonstracjami (10 tys. osób) radziło ZOMO.

Najnowsze wpisy