Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rosyjska propaganda pod ostrzałem Komisji Europejskiej. Powstanie zespół do przeciwdziałania

Rosyjska propaganda pod ostrzałem Komisji Europejskiej. Powstanie zespół do przeciwdziałania

Wyświetlaj:
tetyk / 188.146.4.* / 2015-08-28 13:12
Rosja jak każdy kraj ,nie lubi jak go ktoś w mediach opluwa.
Media to rozrywka,film,muzyka i do tego są media .
Media informacje służą do informacji ,ale jak ktoś używa media do szkalowania danego kraju ,to to jest polityka.
Jeżeli media zachodnie piszą i mówią czy pokazują kraje zachodnie w samych superlatywach to co to za media ,czyje , rządowe ??? Tak wspaniałe rządy są na zachodzie ,żadnej krytyki za wysyłanie wojsk na wojny nie swoje ? A to że kraje zadłużone ,na granicy upadku Francja,Włochy ,z tego media zachodnie są zadowolone i nie żądają zmian we władzach ,nie żądają odejścia prezydenta Francji ?
Putin wywalił na zbitą mordę wszystkie media zachodnie i miał racje.
Ja czekam na to co zrobi Prezydent Polski z mediami ulokowanymi w Polsce i piszącymi paszkwile na temat Polski.
Polecam brać przykład od mocnych narodów i stosować to same prawo u nas w Polsce.
Jednym posunięciem zlikwidować dziadostwo z wizami...oni nam wizy ??? my im tak samo wizy za tą samą kwotę.
Oni nie oddają łobuza ,który tu w Polsce nakradł i uciekł do swoich ,my takie samo prawo dla swoich.
Inaczej dalej będziemy tymi co rozpętali wojnę i gazowali mniejszości w Polskich Obozach Koncentracyjnych
habib78 / 192.36.80.* / 2015-08-28 08:17
Widzę, w wpisach powyżej , strach Kremla.
Znaczy pomysł jest trafiony.
Smirnoff40% / 188.146.135.* / 2015-08-28 07:09
To nie jest dobre że damy putkowi satysfakcję pokazując że zwracamy uwagę na te żałosne ruskie bzdety. Psy szczekają a karawana jedzie dalej.
dsf0 / 2015-08-27 19:31
najlepiej inną propagandą o świecie UE pełnym krain mlekiem i miodem płynącym...


W lipcu Polska i Holandia zaproponowały w UE stworzenie rosyjskojęzycznego kanału telewizyjnego,


który nie zmieni żadnego obrazu o zachodzie i mentalności dla typowego rosjanina - czytaj - 100% rosjan
walczym o prawa człowieków:))) / 159.205.142.* / 2015-08-28 06:26
Japonia też do remontu, bo tam każdy sprzedawca narkotyków z automatu idzie siedzieć do więzienia.

Najnowsze wpisy