Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rosyjski generał: USA uczestniczą w konflikcie

Rosyjski generał: USA uczestniczą w konflikcie

skomentuj
Wyświetlaj:
JX / 212.191.170.* / 2008-09-09 16:46
Nikt nie ma wątpliwości, że USA uczestniczą w konflikcie. Broń dostarczają okrętami nadal, razem z Izraelem mają w Gruzji podobno do ok. tysiąca doradców. Nasi dziennikarze mają szczęście, że nie znaleźli się w Iraku i nie trafili na taki punkt obsadzony przez Black Water - agencji "psów wojny" USA.
papparrazzi / 83.8.252.* / 2008-09-09 17:38
Ty znowu o tych Żydach
rozwado / 2008-09-09 16:31 / Tysiącznik na forum
Rosjanie wierza, ze kraje oscienne (lub kraje bylego ZSRR/Paktu Warszawskiego) naleza do nich na mocy jakiegos niepisanego prawa. I nie uwazaja tej doktryny za imperialistyczna, bo imperializm ich zdaniem ma miejsce jedynie w odniesieniu do terytoriow zamorskich.

Gruzja nie ma prawa do dzialan militarnych w ramach swoich granic. Dzialania militarne w Osetii Pld oznaczaja wojne. To juz zupelna paranoja,

Rosjanie i Osetyncy biora do niewoli polskich dziennikarzy na terenie Gruzji.

Sa podstawy do wytoczenia Rosji procesu o lamanie prawa miedzynarodowego, udzial w czystkach etnicznych, a takze o poslugiwanie sie platnymi mordercami, bezprawne wywlaszczenia.
isael / 83.11.61.* / 2008-09-09 19:01
rosjanie po prostu bronią swoich interesów
tak jak USA czy inni swoich
akurat USA jest w ofensywie, i chce zdobyć nowe terytoria, Rosja broni stanu posiadania
czyli nic nowego
inni takrze , bronią swoich interesów oraz działają dla swoich interesów
jest wyjatek Polska, chyba jedyny kraj na swiecie, który przedkłada interesy innych nad swoje własne, co dziwne chetnie ryzykuje swoimi podstawowymi interesami, aby zadowolic interes innego państwa,
nie jestem tylko pewien, czy interes polityków, raczej ludzi władających Polską(te same elity od lat tylko co jakis czas w innych przebraniach), jest taki sam jak interes ogółu Polaków?
skomentuj

Najnowsze wpisy