Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rosyjskie media kontynuują antypolską kampanię

Rosyjskie media kontynuują antypolską kampanię

Wyświetlaj:
andowc / 83.5.42.* / 2009-08-28 18:12
Każdy widzi "świat" w swoich kolorach (dzieci,młodzież,starszyzna,itd..).
Nie wolno dyskutować z "ignorantami".

http://www.youtube.com/watch?v=JXaSz5-b0ZM
issael / 188.33.8.* / 2009-08-28 15:01
Rosja zachowuje sie jak złodziej, który aby odwrócic od siebie uwage, krzyczy łapaj złodzieja.

Do faktu wspólnej z Niemcami agresji na Polske , teraz dorabia sie rózne ideologie.
najbardziej smieszne jest, ze takie bzdety podobno wypisuja renomowani 'historycy" rosyjscy.
obawam sie ze ten kto , tak usłuznie publikuje takie bzdety na zmówienie polityczne, nie jest renomowanym naukowcem w tym przypadku historykiem.
renomowany, nie ryzykowałby utraty renomy, mniejsza juz z tym ze na swoim podwórku, ale na miedzynarodowym?

Jest bezsporne ze Rosja najechała na Polske i razem z Hitlerowskimi Niemcami , owczesnymi sojusznikami Rosji, dokonała kolejnego rozbioru państwa polskiego.
A teraz róznego rodzaju propagandzisci dorabiaja rózne argumentacje, a to Zaolzie, a to wczesniejszy układ Polsko-Niemiecki o nieagresji - tak podobno podobny do paktu Ribbentrop-Mołotow.
skoro tak podobny to bardzo mnie ciekawi gdzie przebiegała granica rozbioru Rosji, pomiedzy Polske a Niemcy?
Z bzdurnymi zarzutami nie warto polemizowac, raczej powinniscie wy polacy zastanowic sie, dlaczego tak sie dzieje, i jaki cel mają te historyczne przekłamania w rosyjskim wykonaniu?

Do rosyjskich propagandzistów takich jak uszanowanko, i innych nie dociera podstawowe fakty.
mianowicie takie, ze Rosja podpisała pakt z Hitlerem dopiero po odrzyceniu przez Polske , przystapienia do paktu antyrosyjskiego. Czyli Polska nie wystepowała przeciw rosji ani nie była dla nie zagrozeniem, wrecz przeciwnie gdyby nie owczesna decyzja Polski, dzis Rosji nie było by na mapach swiata - jest to zupełnie prawdopodobne.
Ale tak to juz jest, ze "poteznej" Rosji trudno przyznac ze, swoje istnienie w obecnej formie może zawdzięczac takiej małej polsce.
Polska nie wypiera sie swojej historii, Rosja tak, pytanie dlaczego?
DOZ / 2009-08-28 12:56 / Ciemno widzę
Proszę jacy niewdzięczni! Źle o nas piszą, mimo że polskie media tak hołubią rosjan, zawsze ciepło i przyjaźnie o nich mówią. Politycy to samo.
uszanowanko / 77.114.222.* / 2009-08-28 13:46
archywa za ruwno rezy pospolitej [ okres miendzywojenny, i td] jak i panstwa niemieckiego [ zdobyte w 2 woj. swiat. ] som w rosji. wienc odgryzajom za naglosnienie paktu molotow - rybentrop bez uwzgliednienja ukladu z monachjum i uwarzajom ze jak nasza ofiara 2 totalitaryzmow [ polska ] walczy o prawde historycnom to powinna opowiedziec ruwnierz o tym jak w 1938 roku razem z gitlierem rozbierala czechoslowacje. bo to tez prawda. a nie razu nie powiedzieli ze to w jakim kolwiek stopniu umnejsza , lub usprawiedliwia kszywde wyrzondzonom narodu polskiemu pszez zsrr z czasow 1939-1945 r . chcom jedynie pokazac ze jak chcesz obwiniac innych to musisz byc jak zona cesarza bez zadnych podejrzen. no i musisz miec archywa w domu, bo jak wylorzom audentyczne dokumienty na stol to bendzie wstyd no i cszeba bendzie powiedziec polakom jak bylo na prawde. upszedzali was latami by sie uspokoili bo nikt wam kszywdy zrobic nie chcze, ale jak chczesz '' rozliczenja z pszeszlscziom '' i prawdy historycznej to jom dostaniesz. tylie w tenmatie.
Beh / 62.111.198.* / 2009-08-28 15:59
Marna prowokacja ... nawet Ruski nie zrobiłby tylu błędów ;)
@@@ / 89.79.62.* / 2009-08-28 14:21
No widzisz rosyjski propagandzisto Polacy przynajmniej nie ukrywaja faktow ze swojej historii.
Wasza propaganda razem cesarzem Miedwiediewem i jego zona Putinem robi wszystko zeby zwalic wine za wywolanie IIWW na wszystkich sasiadow. Sa oni niewyrodnymi uczniami Chruszczowa i jego slawnego "a u was murzymow morduja"
Wszyscy zamordowani przez was Polacy (i nie tylko) beda wam sie snili do konca waszych dni na tym swiecia i rowniez w piekle w ktorym macie juz miejscowki.
pleu / 87.198.136.* / 2009-08-28 14:02
A dlaczego palancie piszesz takim dziwnym jezykiem? Oczy bola od czytania twoich bzdur. Porazka jakas..
pumprnikiel / 87.198.136.* / 2009-08-28 14:00
A dlaczego palancie piszesz takim dziwnym jezykiem? Oczy bola od czytania twoich bzdur. Porazka jakas...

Najnowsze wpisy