Forum Forum inwestycyjneFundusze

Różne wyniki tego samego funduszu w mBanku i Money

Różne wyniki tego samego funduszu w mBanku i Money

maverick00 / 2013-12-04 20:33
Witam.
Zaniepokoił mnie sposób prezentacji wyników TFI Investor Top 25 Małych Spółek FIO. Otóż według danych ze strony mbanku notowania pną się cały czas do góry - podczas gdy notowania tego samego funduszu na tym portalu (Money.pl) pokazują wyraźny spadek wartości w tym samym czasie (28.11 -2.12) Niestety nie ma tu możliwości wrzucenia print-screenów, więc byłbym wdzięczny gdyby ktoś to sprawdził i mi wytłumaczył skąd biorą się te różnice. Dopiero zaczynam przygodę z funduszami i korzystam z Supermarketu funduszy inwestycyjnych Mbanku oraz ich notowań - z Ciekawości postanowiłem przetestować wirtualny portfel Money i bardzo się zdziwiłem tym, że notowania funduszu który właśnie kupiłem według tego portalu spadają od 3 dni a według danych Mbanku rosną ( wiem, że w dłuższej perspektywie inwestycyjnej nie ma to znaczenia ale i tak mnie to niepokoi). Poza tym wdzięczny bym był za jakieś przydatne linki dla początkującego inwestora.
Pozdrawiam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy