Forum Polityka, aktualnościKraj

RPO zajmie się sprawą zatrzymania Biedronia

RPO zajmie się sprawą zatrzymania Biedronia

Money.pl / 2010-11-15 15:46
Komentarze do wiadomości: RPO zajmie się sprawą zatrzymania Biedronia.
Wyświetlaj:
MarekKrakow / 89.79.133.* / 2010-11-17 12:48
Dobry materiał,tez sam wielu krzywd doznałem ze strony policji z tego powodu,że jestem gejem dlatego poinformowałem o tym media i jeśli by politycy lewicy wstawili się za mną oraz Pan Robert Biedroń również,to byłbym wdzięczny,wszystko od a-z opisałem tutaj:

http://prawnikow.pl/forum/thread/124794,Policja-naduzycia-a-dziennikars ka-prowokacja.htm

Dlatego liczył bym na poruszenie mojej sprawy u stołecznego komendanta także,o całym zajściu także powiadomiłem Panią profesor Marię Szyszkowską,której wysłałem cały materiał dowodowy i teraz próbuje się ze mnie zrobić wariata.
więc dlatego prosiłbym tez działaczy gejowskich oraz organizacje gejowskie międzynarodowe i narodowe,oraz klub lewicy o zorganizowanie mi wyjazdu z polski z tłumaczem języka np z Polskiego na Angielski,gdyż angielskiego się dopiero uczę i na razie nie mógł bym się kontaktować biegle.
A żeby rozpocząć normalne życie jako gej to trzeba wyjechać z polski najlepiej do Anglii.
Dlatego proszę,o poparcie,mój adres zamieszkania i tel.ma Pani Profesor Maria Szyszkowska.
Pozdrawiam

Marek
POdejrzany homoPOfob / 83.31.223.* / 2010-11-16 10:21
O matko!!jak mu do twarzy z tą opaską na gardziołku!!!!
rembert2 / 2010-11-15 23:25 / Tysiącznik na forum
Gej ale znany moze liczyc nawet na RPO
ants / 89.174.25.* / 2010-11-15 17:16
nie dziwie się sam bym go chętnie pobił
ajejeaooo / 195.20.110.* / 2010-11-15 16:58
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Bankier_7 / 2010-11-15 16:30 / portfel / Punktator

Robert Biedroń został zatrzymany przez policję i, jak twierdzi, kilkakrotnie pobity.


No rzeczywiście został kilkakrotnie pobity - to od razu po nim widać...
dgen / 2010-11-15 15:46 / Tysiącznik na forum
w państwie tuska padają kolejne mity,
najpierw nowego znaczenia (po tym jak w raporcie banku światowego "doing business" wyprzedziła nas namibia) nabrało powiedzenie "sto lat za murzynami" - a teraz padł kolejny mit: miłego i sympatycznego geja.
W każdym niemal serialu, realty show, gazecie kolorowej, od kilku lat "oswajaliśmy" się z wizerunkami milutkich i przyjacielskich gejów. Tymczasem pierwszy pederasta rzeczypospolitej, robert b. zaatakował policjantów którzy osłaniali legalnie zarejestrowaną demonstrację patriotyczną. Robert B. pokazał, że hasła toleranji, równości i poszanowania innych poglądów dotyczą tylko tych, których on wskaże.

Najnowsze wpisy