Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Ruch Chorzów wchodzi na New Connect

Ruch Chorzów wchodzi na New Connect

Money.pl / 2008-01-06 12:03
Komentarze do wiadomości: Ruch Chorzów wchodzi na New Connect.
Wyświetlaj:
scan / 198.36.87.* / 2008-02-08 08:54
zwróćcie uwagę na zmiany w tym klubie. Ludzie, których możnaby posądzać, snuć jakieś przypuszczenia o nieczystą grę, już dawno zostali wykopani z tego klubu i żyją daleko od Chorzowa, na stadion nie mają prawa wstępu.
obiektywny-org / 83.13.195.* / 2008-01-08 03:44
Ruch jako jeden z nielicznych klubów nigdy nie kupował meczy. Jeszcze nigdy Ruch nawet nie był zamieszany ani oskarżony, wiec po co ta dyskusja?
Ruch jest 100% czysty...
pozdro
bartykol / 62.181.191.* / 2008-01-06 12:03
No niewiem, a czy ruchem czasami nie interesują się prokuratorzy z Wrcoławia. To mnie tylko potwierdza w przkonaniu, że w tym roku giełda nie będzie dobrą formą zarabiania. Przenoszę środki do oFE i na konta bankowe (Toyota Bank), gdzie zyski może nie takie wysokie, ale w perspektywie nadchodzącego krachu z usa, chyba pewniejsze...
komunka / 2008-01-07 20:20
z tego co mi wiadomo to Ruch wystepuje jako pokrzywdzony,nie kupowal meczy.ale ja jeste fanem Ruchu ni moge byc nie obiektywny.Pozdrawiam.
naban / 83.243.107.* / 2008-01-07 22:03
Pokrzywdzony? Niewinny? Nieumoczony? A czy są tacy w polskiej piłce? Nie ma. I każdy zdaje sobie z tego sprawę. Obecnie, jeżeli nie ma dowodów na dany klub to ten się zaklina na wszystkie świętości, że nic z tym nie miał wspólnego. Nie wiem, czy ktoś pamięta listę sędziów piłkarskich, którą zaprezentował kiedyś przegląd sportowych. Wszyscy niewinni! A teraz połowa, albo i więcej siedzi we Wrocławiu. No cóż, taka jest właśnie u nas piłka... Działacze i piłkarze pewnie nie wiedzą, że są uczciwe sposoby zarabiania pieniędzy. Tak jak przytoczył kolega bartykol, ja dodam od siebie swinkabezszans.pl dla tych co lubią/muszą oszczędzać...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy