Forum Forum finansoweInne

Ruletka z bankomatem

Ruletka z bankomatem

Money.pl / 2006-08-03 09:43
Komentarze do wiadomości: Ruletka z bankomatem.
Wyświetlaj:
pola53 / 62.111.149.* / 2006-08-03 16:00
ja bym chciała też zwrocić wszystkim uwagę, że sam mBank nie daje rady obsługiwać wszystkich klientów i ma ich gdzieś, ja przeżywam koszmar, nie chcą mi od miesiąca wypłacić moich srodków!!!! Uważajcie na ten bank!
tatko / 2006-08-05 23:49 / Tysiącznik na forum
Ci wszyscy nie zasłużyli chyba na to,żeby im zwracać uwagę.Zwracanie uwagi jest pewną formą nagany. Należało napisać :"Ja bym chciała też zwrócić uwagę tych wszystkich,że sam mBank...itd.
bb / 83.27.83.* / 2006-08-03 10:45
pracowałam w banku i wiem, że w razie problemów z wypłata z obcych bankomatów w ciagu 2 tygodni banki (własciciele bankomatu) rozpatrywały reklamacje i zwracały pieniadze. Niestetu w przypadku bankomatu sieci Euronet często reklamacje były długotrawałe (pół roku) i często odrzucane!!! Lepiej te bankomaty omijać|!!
x / 217.74.68.* / 2006-08-03 09:44
Chcialbym wszystkich przestrzec przed Eurobanikiem. Dwa lata temu wplacalem we wplatomacie 4000 PLN (Centrum Handlowe M1 w Poznaniu). Podczas operacji wplatomat zawiesil sie. Przy okazji okazalo sie ze chodzil na WinXP. Po wezwaniu pomocy pojawill sie eksperta od bankomatow, ktory rozebral urzadzenie i stwierdzil ze na tasmie podajacej banknoty nie ma pieniedzy, co oznaczalo, ze moje 4000 znalzalo sie w kasetce i teoretycznie nie powinno byc problemu. Zlozylem wiec reklamacje, ktora zostala rozpatrzona przez bank w ten sposob, ze uznano, ze wplacilem tylko 3000 PLN ! Ewidentnie bank polakomil sie na brakujacy 1000 PLN. Dopiero druga reklamacja i moja grozba zawiadomienia prokuratury o przestepstwie zawlaszczenia pieniedzy podzialaa i w koncu otrzymalem brakujacy 1000 PLN.

Tak wiec wszystkim radze jak najdalej od Eurobanku. Jak ktos nie wierzy, w to co wyzej napisalem, to dysponuje dokumentami. Jakby ktos chcial to opisac w gazecie, to chetnie narobie nieprzyjemnosci Eurobankowi...
Kero / 2006-08-03 11:15 / -
To oczywiste, że wina leży po stronie banku niemniej chcę powiedzieć, że to nie bank jako instytucja chciała oskubać Cię na 1000PLN tylko konkretna kreatura pracująca w tym banku. Bank jako taki nie jest w stanie dopisać do swojego "urobku" pieniędzy z nikąd czyli z błędnie pracującego bankomatu. To tylko polskie ludzkie hieny mają taki nieuczciwy stosunek do klienta.
Wcale ni bronię TEGO banku bo nie miałem z nim do czynienia.
x / 217.74.68.* / 2006-08-03 09:49
Juz nie wspomne o tym, ze nawet mnie nie przeprosili... Calkowita nedza...
Eugeniusz KZ / 85.221.150.* / 2006-08-03 12:12
Dziekuje za opisanie sytuacji. Oby takich ludzi jak pani bylo wiecej. Bylby pozadek :)
Kero / 2006-08-03 13:42 / -
Na ten porządek to za bardzo bym nie liczył. To tylko Polska.
Osobiście mam trzy karty kredytowe i żadnej płatniczej ponieważ starm się nie pobierać gotówki z bankomatów a już tym bardziej wpłacać za ich pośrednictwem. Dlaczego? To prote - przykład opisany wyżej nie musiał się wydażyć bym był nieufny i jestem niezmiennie.
Wykonuję głównie przelewy poprzez internet (można płacić wszystko tym sposobem) i dokonuję zakupów przy użyciu kart w związku z czym gotówka nie jest mi potrzebna.
Zwykle jak zakładałem jakiś rachunek w banku to panienki dziwią się, że ja nie chcę karty płatniczej. To dowodzi wyłącznie tego, że one tak naprawdę nie mają pojęcia jak można korzystać z konta bez jej posiadania.
tatko / 2006-08-03 13:50 / Tysiącznik na forum
Bardzo słuszne uwagi,panie Kero,wiem,bo sam z tego korzystam i jestem usatysfakcjonowany.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: