Forum Polityka, aktualnościKraj

Ruszyło śledztwo w sprawie "afery hazardowej"

Ruszyło śledztwo w sprawie "afery hazardowej"

Wyświetlaj:
Wyborca - zdruzgotany / 83.9.116.* / 2009-10-07 22:05
Nie jestem w stanie zrozumieć pretensji Tuska, którego argumentem, do dymisji Kamińskiego, jest
twierdzenie, ze Kamiński zastawił polityczną pułapkę. Jakie to ma znaczenie? polityczna czy nie? przecież, tym razem nikt nikogo nie korumpował, do niczego nie namawiał, a jedynie przyłapał na gorącym uczynku.
Dziwnie rozmywamy odpowiedzialność samego Tuska, który w pierwszej kolejności, oczywiście gdyby miał odrobinę honoru, podałby się do dymisji jako pierwszy, bo przecież to jego kolesie zawiedli, ale trudno spodziewać się honoru u kogoś tak mało ceni własne słowo, jak ten, ośmielę się stwierdzić, pajac. Ludzie desygnowani do rządu, w tym przypadku przez Tuska, nie powinni być zamieszani w takie afery, to i żadna pułapka nie byłaby dla nich groźna. Dla mnie ten rząd jest najmniej uczciwym, ale wszystko psuje się od głowy. Tusk, uczestnik Nocnej Zmiany, już na zjeździe kaszubskim, chyba w Kartuzach kpił sobie z Polski i Polaków, więc ma nas za durniów, którzy dadzą wiarę w każde jego łgarstwo. Śmiem twierdzić, że w przewrotności, pobił na łeb Gebelsa i to jest jedyny jego sukces.
Polak Idiota / 83.30.181.* / 2009-10-07 16:11
To sledztwo musza prowadzić ludzie bezstronni, nie Kamisniski i CBA ale Miro, Zbiniu i Grzes. Nadzor niech trzyma p minister Ciuma ten od Gebelsa z NSDAP.,Wtedy wyjasnimy ze winny jest Kaczor z PiS-u
Piotr Wysoki / 217.158.31.* / 2009-10-07 15:06
Ciekawe. Ale najciekawsze jest to, że nie ruszyło śledztwo w sprawie przecieku informacji o prowadzonych przez CBA czynnościach, mimo ewidentnych dowodów, że rysie i misie rozmawiały o tym ("....jak się spotkamy to ci powiem; donosów było k... tyle" i "żeby dyskrecję zachować").
zaskoczony / 79.188.238.* / 2009-10-07 13:59
"Czasem mam ochotę powiedzieć prawdę, ale - to zabrzmi dziwnie - w tej mojej funkcji mówienie prawdy nie jest cnotą. Nie za to biorę pieniądze i nie to powinienem tam robić". ("Przekrój", nr 15 z 2005 r.)
To dość osobliwe oświadczenie Donalda Tuska, jako wicemarszałka Sejmu, zawarte z jednym w wywiadów dla Przekroju
man13 / 2009-10-07 13:28 / Tysiącznik na forum
Ciekawe kto, gdzie i kiedy?
arch / 2009-10-07 16:26 / Tysiącznik na forum
-POniważ -Ma w życiorysie "ciemne strony"?
"Żydzi chcą prześwietlić Kamińskiego " środa 7 .10. 2009 15:48 dziennik pl

Najnowsze wpisy