Forum Polityka, aktualnościKraj

Rząd się nie spieszy. Roszczenia są warte miliardy

Rząd się nie spieszy. Roszczenia są warte miliardy

Wyświetlaj:
Black Fox / 83.31.225.* / 2008-08-22 19:53
Niewykonywanie wyrokow sadowych to najzwyklejsze przestepstwo.

Panstwo Sprawiedliwosci Spolecznej sie klania. Nie Panstwo Prawa. Ot, zwyczajni socjalisci.
Tamerlan / 83.31.248.* / 2008-08-22 18:01
Jak złodzieje mają coś oddać? Przecież jest jeszcze tyle do rozkradnięcia teraz! Cuda bucu, cuda!
Bogumił Ciborowski / 83.16.188.* / 2008-08-23 12:10
Kto jest tu złodziejem? I skąd wiadomo, że roszczenia te warte są miliardy złotych? Już ktoś to wyliczył. Uczynili to jacyś mecenasi, którzy zwietrzyli w całej sprawie przede wszystkim swój interes. Ich klienci, a w dalszej kolejności oni sami, mieliby się dorobić (oczywiście kosztem podatników takich jak Tamerlan) na czymś, co w następstwie II wojny światowej przestało mieć realną wartość.
Ciekawe, dlaczego okupanci (Niemcy nazistowkie i Rosja
radziecka) nie zainteresowali się w swoim czasie tym narodowym skarbem Polski miedzywojennej. Czyżby mieli problemy z własnymi zobowiązaniami wobec ich własnych obligatariuszy? Może powinni byli zapłacić obywatelom, posiadaczam różnych obligacji, markami lub rublami w złocie nakładając kontrybucje na ludność podbitych krajów?
zsunaj / 2010-07-26 15:27
Wyliczenia pochodzą z ministerstwa finansów patrz wyrok TK49/05 z 2007r chociaż jest to kłamstwo i celowe wprowadzenie w błąd Trybunału Konstytucyjnego bo całość zobowiązań nie została pomniejszona o wypłacone należności ponad ośmiu państw z którymi PRL zawarło odpowiednie umowy jest to celowe okradanie własnych obywateli.co jest hańbą dla wszystkich tzw ,,demokratycznych rządów"
Andre7 / 2008-08-22 11:04 / Tysiącznik na forum
im dłużej trup leży w szafie tym bardzie śmierdzi ..
Pilsener / 2008-08-22 08:24 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Kupujcie polskie obligacje - są g.. warte, tyle samo ile ten kraj. Za to nakładają nowe podatki i mnożą nowe regulacje w iście olimpijskim tempie.
ataman / 83.18.159.* / 2008-08-24 04:06
a Chlebowski w Sprawie dla Reportera tak zapewniał ze to załatwia, g... zrobił, oszusci i złodzieje, a za niewykonanie postanowień TK to pod Sąd, i ja stary matoł z rodziną na nich głosowałem, ale tak pieknie gadali:)
cerawi / 2008-09-17 23:20 / Bywalec forum
Stracilam w czasie okupacji i Powstania Warszawskiego wszystko ,obligacje tez, czy cos mi kto zwroci czy nazwie zlodziejem, bo nie zgadzam sie z tego typu odszkodowaniem,ktore obarczy i mnie. Dlaczego???

Najnowsze wpisy