Forum Polityka, aktualnościKraj

Rząd Tuska dobry, bo się nie kłóci

Rząd Tuska dobry, bo się nie kłóci

Money.pl / 2008-02-25 15:03
Komentarze do wiadomości: Rząd Tuska dobry, bo się nie kłóci.
Wyświetlaj:
w-wiak / 87.205.240.* / 2008-02-26 11:32
"Rząd Tuska dobry, bo się nie kłóci". Zobaczymy jak przyjdzie do podziału łupów. Historia lubi się przecież powtarzać, chociaż, odwieczna symbioza LID-PO w Warszawie jakoś się "dogadała" i też od lat się nie kłócą przynajmniej w światłach jupiterów dziennikarzy telewizyjnych.
Wybiorca czekający na cud / 83.9.113.* / 2008-02-25 15:03
Sądzę, ze jedyną zaletą tego rządu jest fakt, że między sobą nie są skłóceni, ale czy to jest zaletą? Jeśli nic nie robią nie mają tematu do awantur, Jeśli ten kreskówkowy błazen z nagim kuprem i kaczym dziobem pilnuje tylko spokoju to bardzo niewiele społeczeństwo będzie z tego miało. Ale proszę się zastanowić: czy tak na prawdę ten rząd jest spokojny? Przecież takiego awanturnictwa z kancelaria prezydenta jeszcze nie było. Temu rządowi i jego zwolennikom wolno jest wszystko./ Proszę wejść na Onet,
każda obraza prezydenta jest przepuszczana, Prezydent ,
za przyzwoleniem rządu, jest obrażany , nawet przez najgorszych matołów nie mających pojęcia, nie tylko o polityce, ale nigdy nie słyszący o gramatyce języka polskiego. Premier pozwala sobie na chamskie stwierdzenia pod adresem prezydenta, a nawet jego rodziny, a co najgorsze, nikogo nie pociąga się do odpowiedzialności nawet za obrazę Matki prezydenta. Chamstwo w Polsce osiąga szczyty. Znosiłem wszystkie ordynarno-chamskie zagrania PO w czasie kampanii, ale teraz , 3 miesiące po przejęciu władzy, bezczelnością jest wyszukiwanie najrozmaitszych, guzik wartych, haków i tłumaczenie bezradności pozostawieniem, jak twierdzą, bałaganu przez poprzedników . Przecież w czasie kampanii wszystko powiedzieliście, o wszystkim wiedzieliście i obiecywaliście naprawę. Nikt was na rządzenie nie skazywał, sami, powiem podłymi sztuczkami, rwaliście się do koryta. A teraz co? Wszystko wam przeszkadza.Sięgnijcie tumany pamięcią wstecz, przecież przez 2 lata mieszaliście dokładnie i wetowaliście wszystko co PiS chciał zrobić. Tusk, cymbale jeden pamiętasz jak nawoływałeś społeczeństwo do nieposłuszeństwa, zapominacie jak Haika z warszawskiego ratusza,
biegała do pielęgniarek buntując je jak tylko mogła. To właśnie wówczas najbardziej wylazł jej żydowski charakter, z tego obleśnie grubego cielska. Moja rada: zabrać się do roboty, a nie utyskiwać. Emeryci i renciści wnet zaczną głodem przymierać. Zapomniałeś błaźnie, jak w debacie pytałeś o ceny ziemniaków jabłek itp. Ja teraz cię zapytam o ceny energii elektrycznej , o cenę gazu i chleba, o cenę podstawowych artykułów spożywczych. I co mi powiesz?
W S T Y D Ź S I Ę P O D W Ó R K O W Y J A B O L O C H L E J U. jak sam mówisz o sobie. gówniarzom to się podoba,ale mnie nie.
Armin / 89.78.248.* / 2008-02-25 22:52
NIGDY WIĘCEJ TUSKA ani LISA nie chcę ich oglądać. A gdzie to poparcie w narodzie dla tych marionetek bo ja go jakoś nie widzę ? Tylko klaka pana Lisa występuje w TVP !.
wojcher / 2008-02-25 20:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Prezydent ,
za przyzwoleniem rządu, jest obrażany , nawet przez najgorszych
matołów nie mających pojęcia, nie tylko o polityce, ale nigdy
nie słyszący o gramatyce języka polskiego
Przykład żywcem wzięty z poprzedniej ekipy (pan Rydzyk i czarownica)
marko55 / 83.30.227.* / 2008-02-25 15:18
Nie możesz mieć żalu do Tuska , robi to co planował.Obywateli ma gdzieś bo to motłoch , a on realizuje cele "polskich" "elit".Wprawdzie w związku ze swoim matolstwem pieprzy przy okazji wiele innych sprawale to już szczegół.
Winni sa Twoi i moi pbratymcy tępi i sterowalni jak model na uwięzi.
Po za tym się uspokuj, starczy że mnie na to wszystko trzęsie.
A Kaczorek ma motorek / 79.184.38.* / 2008-02-25 19:27
Nie wierze w te statystyki medialne. Może 5% głosowało na PO bo widzało w tym interes ,dla siebie. Reszta co głosowała na PO to naiwniacy ,motłoch miotający się od barykady do barykady. Zwolenicy PO mogą się na mnie gniewać ale zapytajcie się jak mogliśćie być tak głópio naiwni że daliście się nabrać Dyzmie na te 73 obietnice.Naprawdę nie widzicie kto za nim stoi?. Przed wyborami które PIS wygrał partia PO miała niemal identyczny program wyborczy a po przegranej na każdym kroku było weto ze strony PO . Dlaczego tak byłó? A dlatego że to już wtedy były obiecanki cacanki ,bano się konkretnej walki PIS z układami ,korupcją . Potem pomogły media finansowane przez "czarny biznes" obiecanki złotych gór, bujanie w obłokach to kupił motłoch. Dla Po nie jest ważne co będzie, A co jest ,A jest władza w czarnych łapach Oj będzie bieda gorzej i gorzej zjedzą nas
Armin / 89.78.248.* / 2008-02-25 22:55
Swięte słowa, święte słowa. Ten cały Dyzma-Tusk obraża wszystkich uczciwych polaków.
:-P / 89.76.134.* / 2008-02-25 16:03
aleście si.ę dobrali ! brawo!
POrąbańcu / 83.24.243.* / 2008-02-25 16:50
a co, może mieli się pytać ciebie o pozwolenie?

Najnowsze wpisy