Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd zajmie się "konikiem" Gilowskiej

Rząd zajmie się "konikiem" Gilowskiej

Money.pl / 2006-10-05 16:59
Komentarze do wiadomości: Rząd zajmie się "konikiem" Gilowskiej .
Wyświetlaj:
bizon / 83.17.143.* / 2006-10-06 13:26
Kobieto o jakiej reformie ty mówisz, nie widzę żadnej w podatkach !! a przecież to od tego się zaczyna, bo pieniądze, które się zbiera potem się wydaje, a wy najpierw wydaliście, a teraz co reformą będzie podwyższenie podatków? bo ja innego wyjścia nie widzę wtej sytuacji
maa / 2006-10-05 20:06 / Tysiącznik na forum
Jak powiedział 60-letni Casanova do pewnej napalonej damy: "Za późno Pani, za późno..."

Takie reformy robi się na początku kadencji Sejmu, mając nadzieję, że pierwsze pozytywne efekty widoczne będą przed kampanią wyborczą.
Pewnie poseł Kurski powiedział Premierowi, że dobrze byłoby propagandowo trochę dobrej woli w gospodarce pokazać.
Jakub Wędrowycz / 2006-10-05 20:42 / Giełdowy egzorcysta amator
Pomimo tak wielkiej ,nazwę to oględnie , róznicy zdań w wielu sprawach , to drogi maa MUSZĘ się z Tobą zgodzić.Większość ekip poległa na tym ,że zbyt długo "świetowała zwycięstwo" i zbyt wiele czasu poświęciła na " wymianianie BMW - "biernych,miernych,wiernych" . Podobnie się ma z PiS-em.Zbyt wiel czasu poświęcili na rzeczy de facto wtórne , jak dziadkowie,bilbordy i "balcerowicze w case" , a zbyt mało na sprawy,które są ważne i które OBIECALI. Abstrahuję od 3 mln mieszkań , bo to można miedzy bajki włożyć , ale KOSZTY PRACODAWCY MOGLI OBNIŻYĆ i argumentacja m,że ZUS "negatywnie zaopiniował projekt reformy" jest ŚMIESZNY. O budżecie zadaniowym nie wspomnę , bo przy tej ekipie , która była i po części jest ,to próba stworzenia takowego mogłaby okazać się niemożliwą.
GB / 212.219.142.* / 2006-10-05 19:09
Gilowska jest jak choragiewka: od przeciwnika programu PiSuarow do jego glownej realizatorki, od "matki" podatku liniowego w PO, po zwolenniczke progresji. Wprost: Gilowska zeszmacila sie i jest niewiarygodna!!! Jako minister finansow jest nijaka, nie jest w stanie podjac zadnej decyzji samodzielnie, mimo iz np. ordynacja podatkowa daje jej duze mozliwosci. Przykladow tzw. delegacji ustawowych dla ministra finansow mozna by podac wiecej. Tylko po co skoro osoba zajmujaca to stanowisko wolala sluchac glupot Barszcza (ex. wiceministra), niz myslec. Biedny ten kraj!
. / 83.31.46.* / 2006-10-05 16:59
Tu będzie mało komentarzy tych osób, które zwykle bardzo krytycznie się wypowiadają. jeśli pojawiać się będą napastliwe komentarze, to Administrator uniemożliwi wpisywanie tych komentarzy, albo artykuł zdejmie. Obserwujcie.
rybka / 2006-10-05 18:44 / Tysiącznik na forum
To jakaś nowa forma wolności wypowiedzi?
Uczestni, forum już na wstępie wie co zrobi Administrator?
. / 83.31.4.* / 2006-10-05 20:42
Bo znam to z doświadczenia. Ujadaj na Gilowską a zobaczysz.
Redakcja forum / 2006-10-05 19:17 / Administracja forum
Pan Kropka się myli - ważny jest sposób wyrażania poglądów - tego pilnujemy. Polecamy Regulamin forum.
. / 83.31.37.* / 2006-10-06 00:20
Ja nie mam pięciu lat. Mam swoje doświadczenie. Mogę "Redakcji_Forum" pokazać to co usunęła. Mam to skopiowane. Nie lubię, gdy ktoś udaje, że deszcz pada.
rybka / 2006-10-05 20:03 / Tysiącznik na forum
Oczywiście, że o tym wiem. Pytałem tylko Pana Kropka "Co poeta miał na myśli?"
Pozdrawiam
. / 83.31.37.* / 2006-10-06 00:21
Spytaj swojej Redakcji_Forum. Oni ci prawdę powiedzą.
1-szy obserwator / 83.6.228.* / 2006-10-05 17:57
Póki co nie ma się co krytycznie wypowiadać, bo temat istnieje w formie niejawnej. Dopóki nie zostanie upubliczniony projekt ustawy, dopóty nie można się do niego ustosunkować.

Jak do tej pory to na krytykę zasługuje opóźnienie z jakim obecna koalicja zabrała się za ten temat.

Najnowsze wpisy