Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rządowe propozycje zalegalizowania usług domowych

Rządowe propozycje zalegalizowania usług domowych

Wyświetlaj:
Gosia / .* / 2005-03-22 12:09
Moja koleżnka zarabia 1300zł a niani płaci prawie 800zł, naewno bedzie ja jeszcze stać na płacenie ZUSU za nianie heheheehe Niech Rzad sie lepije wezmnie za mieszkania dla młodych małżeństw, które nie mają woógle perspektyw by się rozwijać, nie mówiąc już o dzieciach. To co się dzieje w POLSCE JEST OKROPNE!!!!!!!
poseł / .* / 2005-03-21 23:16
każde uzasadnienie jest dobre - nasz kochany rząd martwi się o ubezpieczenie (zdrowie) swojego społeczeństwa... resztę oczywiście nasi kochani złodzieje dyskretnie przemilczeli - jak zwykle dla dobra obywateli. Ulgi, a to dobre - przypomina się mi kawał z rabinem, wielodzietną rodziną w jednym pomieszczeniu i kozą
pablo / .* / 2005-03-21 21:29
Koniecznie obciążyć ZUSem 650 zł/mies.
Jon / .* / 2005-03-21 19:10
I słusznie . Oby jak najszybciej . Będzie to ważne dla każdego . Ponadto należałoby wprowadzić indywidualny numer ubezpieczenia społecznego , tak jak w Unii, aby właściciel takiego niepowtarzalnego numeru miał więcej przywilejów , np.płacąc niższe podatki , niż osoba bez numeru ubezpieczenia. Dlatego Polacy za granicą np. w Anglii starają się o ten numer (banki wystawiają karty kredytowe nawet do 2000 funtów)

Najnowsze wpisy