Forum Polityka, aktualnościPolityka

Samoobrona: Wotum nieufności wobec Sikorskiego

Samoobrona: Wotum nieufności wobec Sikorskiego

Wyświetlaj:
OZI / 83.29.137.* / 2006-09-20 08:41
Czy Radek znał Ałganowa?
gnago / 80.55.245.* / 2006-09-20 05:42
Skoro mamy tyle pieniędzy do wydania to proponowałbym może jakiś szpital albo dwa z solidnym wyposażeniem może być pod nadzorem MON-u. A w ramach powrotu do źródeł Radek niech też jedzie. Przypomnieć sobie czasy kiedy wykazywał trochę rozumu i wyrobienia politycznego
Nienawidzący chamów / 83.21.251.* / 2006-09-19 19:59
Regulamin forum.
Bezstronny / 213.25.20.* / 2006-09-20 07:01
Każdy sądzi według siebie Ty nienawidzący chamów. A Leper ma rację, w imię czego wg Ciebie nasi żołnierze okupują Irak?
ORWEL / 83.30.125.* / 2006-09-20 09:14
Oglądałeś wczoraj program I TVP.SZmajdziński to nie zwolennik PiS ale wszystko uczciwie wyjaśnił.Nasze zobowiązania wobec NATO są znane od początku wstąpienia.Opis dotyczący Leppera prócz inwektyw - pełna zgoda. Dodać jedynie należy że jest bystry i szybko się uczy , ale to jeszcze gorzej.Ale prawda jest jeszcze inna . Każdy ma takiego polityka na jakiego zasługuje. Nadal duża część społeczeństwa to mało wyrobiony politycznie motłoch.To jest prawdziwy dramat mojego kraju
Nienawidzący chamów / 83.21.245.* / 2006-09-20 07:38
Bezstronny, przypominasz mi rozmowę dwojga dzieci, kiedy jedno mówi, że jego tatuś, każdego dnia, musi smarować maścią wrzód na pupie, a drugie, z zazdrości stwierdza: a ja mam chleb ze smalcem - widzisz? Ty bezstronny tak samo;
Ja o chamstwie Leppera, które nie wynika wcale z tego powodu, że nasi żołnierze jadą do Afganistanu, a ty o karabinach. Zastanów się! Chamy niech będą, muszą wszędzie być - to jest folklor każdego kraju ale, na Miłość Boską, niech nie będą premierami, niech się zajmują, tak jak Lepper za komuchów, chlewnią. Patrz, o ile rządy komusze były lepsze, mimo że z nazwy ludowe: nigdzie nie zająłeś żadnego stanowiska jeśli nie odpowiadałeś taryfikatorowi wykształcenia. Dziś chamstwo pleni się wszędzie. Tuman prezydentem zostaje, tuman premierem,
a byby ze wsi posłankami? paranoja. Ci lludzie tworzą idiotyczne ustawy, które następni, również tumani, poprawiają bo ktoś im podpowiedział, że są złe. Swiat się wali.
Big Lebowski / 2006-09-19 22:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja Lepera widze jako kombajniste...
obserwator / 83.20.255.* / 2006-09-19 20:37
Gdyby Lepper zrobił gafę juz by go nie było w mediach, ale jest, ma swoją kancelarie ktora go broni, jest mądrzejszy niz madrale zatapiajacej sie platformy, zatem chłop ma racje i basta, ale zachować winien ostrozność bo złota rybka daje trzy razy a póżniej to tylko kije samobije. Popatrzymy zobaczymy. A tak dobrze sie zaczęlo, ktoś kiedyś powiedzial , w jaki sposób poznaje sie prawdziwego mężczyznę, dalej nie kończę każdy wie.
ZŁY / 87.96.29.* / 2006-09-19 20:10
Panie Szanowny krzyczysz Pan. a to przeciez ludzie swiadomi doprowadzili ich do wladzy w DEMOKRATYCZNYCH wyborach
Big Lebowski / 2006-09-21 19:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Osobiscie mysle ze tych co wybierali Samobrone mozna nazwac gawiedzia...
obserwator / 83.20.255.* / 2006-09-19 19:40
Samoobrona zachowuje się jak słoń w składzie procelany, nic dobrego z tego nie wyniknie, był czas, że byłem pod wrażeniem co czyni Samoobrona , dzisiaj pozostaje zniesmaczenie. Afganistan, tam żyje ponad 2 miliony kobiet wdów bo mężowie zgnęli zabici po wielokroć przez tych co tam byli, bo przedtem nieproszeni przybyli. Do dzisiaj miny kasetonowe zbieraja obfite żniwo śmierci , zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Każda pomoc tam jest potrzebna przy rozbrajaniu śmierci , aby nożna było żyć bezpiecznie , bo teraz tam jest pieklo a mialo być demokratycznie. Niektórzy co piszą nie wiedzą co piszą jakby rozmum zanikał aby dzieło zniszczenia sie dopełniło. Prosze popatrzec na Węgry, to papierek lakmusowy nastrojów, w Polsce też może tak sie stać jak wszyscy będa zarabiać od 5 do 7,5 tysięcy, to utopia, ale zamącanie wody jest na topie, polityka ocieka brudem.
DA-old / 195.225.71.* / 2006-09-19 18:39
Bicie piany lepperPOpulistów...
ZŁY / 87.96.29.* / 2006-09-19 19:50
jakich populistow czlowieku!!! pieniedzy na wszystko jest brak a ONI wysylaja nasze wojsko na niezbadane tereny z kijem od szczotki. tu nie ma co klamac nasze wojsko to kit do zatykania. zero sprzetu bo na wszystkim sie oszczedza!!! dodam jeszcze ze Pan Radosław nie zna relacji placowych swoich podwladnych ktorzy w wiekszosci maja dochody ponizej sredniej krajowej. tak prosze Panstwa ten czlowiek mysli ze normalny zolnierz zarabia okolo 10.000 miesiecznie bo takie podobno sa stawki w SzG
wojcher / 2006-09-19 20:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To po co nam armia? Aby siedzieli w koszarach? Zawód jak każdy inny (o przywilejach nie wspomnę) a zadaniem żołnierza jest bycie tam gdzie jest niebezpiecznie. I zarobki nie mają tu znaczenia. Każdy kto podpisuje umowę o pracę czy kontrakt widzi na co się decyduje. A misja pokojowa to coś więcej- jak nas widzą tak nas piszą
ZŁY / 87.96.29.* / 2006-09-19 20:06
przepraszam jakie przywileje ma Pan na mysli???
wojcher / 2006-09-21 19:23 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Emerytura po 15 latach, służbowe mieszkanie (rozumiem że nie dla wszystkich, ale są), nie pamietam co jeszcze, przepraszam
marek1953 / 83.24.27.* / 2006-09-20 00:12
A wcześniejsza emerytura to za siedzenie w koszarach ma być?
ŁowcaGwiazD / 153.19.178.* / 2006-09-19 17:19
Może min. Radosław Sikorski (żaden Radek) osobiście weźnie "Nagana" w męską dłoń i zabierze się razem z 1000 ochotników z PiS-du na wojnę. Jak ma jakieś porachunki z Talibami to niech to sam załatwi. Wojny nie wygrywa się z za biurka i najlepiej doświadczyć jej na własnej skórze o nie osierocać inne rodziny. Kto jeszcze pamięta pisenkę Grzesiuka!?
MaKo / 83.16.75.* / 2006-09-19 16:19
Pan Lepper wykazuje więcej rozsądku i zimnej kalkulacji niż wielu "fachowców" z PIS.
Popieram wycofanie wojsk z Iraku, skoro nie daje nam to korzyści, a generuje koszty...
acomitam / 83.25.248.* / 2006-09-19 15:53
Ciekawe... Pan Radek Sikorski wydawał się rozsądnym człowiekiem i dość wyrobionym politycznie. Ale ostatnio, podczas konferencji prasowej emitowanej przez TV najwyraźniej puściły mu nerwy. Był, delikatnie rzecz ujmując, niezadowolony, że dziennikarze mają czelność pytać go o powody takiej decyzji. Zresztą jego tłumaczenia, że coś tam niby zawdzęczamy Afganistanowi są trudne do przyjęcia. Coś tu śmierdzi.
Ja-Gaar / 2006-09-19 14:39 / Bestia Miiny
Cholera, nie sądziłem że doczekam czasów kiedy głos Leppera będzie głosem rozsądku w polityce.
A poltykom decydującym o wyjazdach żołnierzy na tzw misje dedykuje ten cytat ze Shreka:
Lord Farquad przemawia do rycerzy mających uwolnić księżniczkę Fionę: "Zapewne wielu z was zginie... ale jest to poświęcenie na które jestem gotów!"
marek1953 / 83.24.27.* / 2006-09-20 00:51
No cóż, pozostaje Pan na poziomie Shreka.
DOZ / 2006-09-19 14:14 / Ciemno widzę
Brawo Samoobrona! Szkoda, że to jedyna partia szanująca opinię większości Polaków.
MouseMan / 85.128.59.* / 2006-09-20 08:07
Właśnie szanuje opinie polaków, ale czy większości?
Władza powinna być buforem odgradzającym chęci ludzi (niemających często wiedzy aby twierdzić że ich opinia jest prawidłowa) a decyzjami popartymi wiedzą na dany temat.
Ja twierdze że misje pokojowe są potrzebne. To na takich misjach szkoli się podoficerów, którzy będą w przyszłości szkieletem naszej armii oraz poprawia się wizerunek Polski w oczach zagranicznych komentatorów.
marek1953 / 83.24.27.* / 2006-09-20 00:19
Jak Pan tą większość sobie wykombinował?. Z fusów?

Jeżeli szanują opinię większości to może powinni popracować nad KRUS-em albo takim paradoksem - żaden rolnik nie osiąga przychodów, a więc z definicji ma przychody poniżej 504/głowę. Zatem dostaje wszelkie zapomogi socjalne. W opinii większości jest to szwindel. Inżynieria księgowa, za którą płaci reszta naiwniaków.

I co Pan na to ? Dalej bije Pan brawo?

Najnowsze wpisy