Forum Polityka, aktualnościPolityka

Samoobrona zostaje w koalicji

Samoobrona zostaje w koalicji

Money.pl / 2007-07-10 17:21
Komentarze do wiadomości: Samoobrona zostaje w koalicji.
Wyświetlaj:
TaS / 2007-07-11 00:02 / Tysiącznik na forum
Widzicie Robaczki,

juz wczoraj pisałem, że nie bedzie żadnych wyborów, samorozwiązania i innych cudów...

a wiecie dlaczego?

BO zdroworozsądkowi posłowie nie chcą tracić swojego źródła dochodu, trzeba być idiota by samemu odebrać sobie 15tys złotych co miesiąc...

bo przeciez wybory to wielka karuzela i wszystko zdarzyc sie moze. Duzi fakt zostana, ale polityczna drobnica, siódmy rząd i 5 garnitur zazwyczaj sie zmienia...

Samoobrona wybrała kasę... też bym tak zroibł :)
JIN / 68.12.54.* / 2007-07-10 23:07
Kochani Rodacy!
Kiedy, pytam sie kiedy pozbedziemy sie tej calej gawiedzi sejmowej???????????
Czy trzeba czekac jeszcze dwa lata????????
Kiedy wprowadzimy obowiazek posiadania wyksztalecenia wyzszego do sprawowania funkcji panstwowych?????
To bacie klozetowe musza miec mature i jezyki obce a poslowie????????????????
Wapniak / 83.7.83.* / 2007-07-10 22:26
Co było do przewidzenia. Myślę, że tajna broń "braci" powoli zaczyna działać... Pisałem o tym kiedyś. Szkoda tylko Andrzeja... Jego własna partia przeznaczyła go na ofiarę, gdzie został już jej zakładnikiem. Chyba zgubił go temperament. Nie on pierwszy, nie ostani. Cóż, polityka ma to do siebie. Nie tylko.
Pytanie retorycze: kto następny?... Myślę, że kolejka jest dość długa.
Myślę też, że nie napisałem żadnej "frazy" aby ten tekst postu przeszedł przez "cenzurę".
antyPiSuar1 / 85.222.25.* / 2007-07-10 22:17
Koalicjanci mylą honor z honor(arium)...
jerzy1s / 2007-07-10 21:15 / Bywalec forum
Jarek upiekl dwie pieczenie na jednym ogniu: po pierwsze odwrocil uwage od sprawy ojca, a po drugie przetestowal Leppera. Okazuje sie, ze Lepper to kreatura chciwa na wladze, z tym, ze w odroznieniu od Jarka to chodzi mu wylacznie o pieniadze.
Lepper to pieniacz, ale Jarek trzymie go teraz za leb, nie mowiac juz o Giertyszku, ktory dupie lize od dawna.
Czekam na nastepny akt teatru, czyli rozpad Samoobrony i Lepper wiceprzewodzniczacym PiS
Floyd / 2007-07-10 21:56 / Tysiącznik na forum
Dzisiaj od rana padał deszczyk. Przypadek?
A może Jarek znowu upiekł kolejną pieczeń?
KOSMOS / 83.19.1.* / 2007-07-10 19:37
SAMOOBRONA TO JAK PIESEK DUŻO SZCZEKA ALE JAK SIE POKAŻE KIJA TO JUŻ SIĘ ŁASI
kpiarz / 83.7.162.* / 2007-07-10 18:54
Lepper już całkiem stracił twarz, jeśli wogóle ją miał:)
danielek_b / 2007-07-10 18:44
z tego to juz mozna sie tylko smiac. Jeszcze do poludnia chcieli go zamknac w pudle, a juz jutro beda sobie pili z dziubkow :)
antyobserwator / 80.53.157.* / 2007-07-10 19:19
bo nie chodzi o Leppera, cała sprawa to blef.
MN2 / 80.51.231.* / 2007-07-10 18:34
Pepe wróć.
obserwator / 2007-07-10 18:04 / Tysiącznik na forum
Przewodniczący Samoobrony to talent nad talenty, nie nadarmo był bokserem, imie połozony na dechy, znaleźć oddech i pozbirać sie, znaleźć wyjście z patowej sytuacji. Na tym etapie rozwoju spolecznego Polska potrzebuje polityka którego akceptuja ludzie prości , wyksztalciuchy jegi nie lubia az do nienawiści , co widac i slychać. Jednak Samoobrona potrafi grać w szachy a to królewska gra, jeszcze wszystko może się zdarzyć. Przewodniczący PO w zbliżeniu z Przewodniczącym Samoobrony to ten ostatni jest mędrcem stany a ten pierwszy nikim. Dać propozycję głosowania wotum nieufności po koleii dla wszystkich czlonkow, to może wymyśleć tylko glowa pelna nienawiści i złych myśli, obrazona na cały świat że przegrala wybory prezydenckie mimo że tablowidy byly na każdym zakrecie i jak jeden z politykoe powiedzial że mozna bylo poslugiwac się jak drogowskazami, tak wiele ich było. Mam nadzieję że od tej chwili to PO zatopi sie bo paltforma tonie , wyksztalciuchy nie wytrzymuja starcia z biedniejszymi członkami spoleczeństwa.
antyobserwator / 80.53.157.* / 2007-07-10 18:53
Już Ci kiedyś pisałem jaki z Ciebie obserwator.
W tej sprawie nie chodzi o Samoobronę, Leppera czy PO tylko o bluzgi Rzydzyka na Kaczyńskiego i Kokainę. Zrobili dużo krzyku o Leppera żeby wyciszyć sprawę Rydzyka. Pomyśl trochę kiedyś Ziobro wytoczył wojnę bezdomnemu, który obraził prezydenta. To jakie konsekwencje powinny spotkać Rydzyka? i co by się działo dalej? Co by się stało gdyby wobec Rydzyka postawiono zarzuty albo zostałby skazany wyrokiem.
Odpowiem Ci fachowcu od obserwacji:
Pod Kancelarię Premiera Rydzyk nagoniłby kilkadziesiąt tysięcy moherów a PIS straciłby swoich najwierniejszych wyborców. W polskim kościele dokonałby się rozłam i część księży zaczęłaby psioczyć na PIS po ambonach.
Układ PIS-Kościół zostałby mocno nadwyrężony. A tak jest po staremu czyli ręka rękę myje -Kościół może robić co chce, dostają kasę z konkordatu i dotacje, Rydzyk nie płaci podatków i nabija w butelkę emerytów a PIS ma wyborców i stanowiska. Opozycji nie ma -czołówka SLD wycofała się z polityki bo inaczej potraciliby biznesy a PO brakuje odwagi i pomysłu.
Będziemy tkwili w tym układzie do końca dobrej koniunktury związanej z przystąpieniem do UE. A na świecie i tak nie będziemy mieć poważania bo jak można szanować kogoś kto daje się doić na własnym podwórku.
Kero niezwerbowany / 87.205.72.* / 2007-07-10 17:44
Zatracenie godności i honoru to cecha narodowa polskich politykierów.
Żałosne to wszystko i każe mi wstydzić się iż jestem Polakiem.
śmiechprzezłzy / 83.24.247.* / 2007-07-10 18:39
rozczarowany?
Ciekawaski / 83.12.196.* / 2007-07-10 17:21
honor, co to takiego
kawasaki / 195.116.34.* / 2007-07-10 17:23
buaaahhhaaa haa haaa haaa
papa endrju

Najnowsze wpisy