Forum Polityka, aktualnościKraj

Sankcje przeciwko Rosji. Większość Niemców przeciwna

Sankcje przeciwko Rosji. Większość Niemców przeciwna

Wyświetlaj:
Hrabia Szczydoniecki / 89.75.185.* / 2014-03-13 13:23
W Polsce 87% społeczeństwa przeciw idiotycznej polityce tuskiego i zdradka , ale ankieta zniknęła z forum jak sen złoty ( my sen oni złoto).
opinia publiczna pl / 212.14.47.* / 2014-03-13 13:17
Agresje to miały miejsce w Jugosławii, Iraku, Afganistanie, Libii, także drony bombardujące domy na terenach Afryki, Bliskiego i Środkowego Wschodu dokonują aktów agresji. Agresja ma miejsce wtedy gdy są zabijani żołnierze, zabijana jest ludność cywilna oraz są bombardowane domy i inne obiekty cywilne i militane na terenie objętym agresją. To wszystko miało miejsce w wymienionych powyżej regionach i krajach. Wszystkie te akty agresji media propagandy zachodniej określały mianem misji stabilizacyjnych oraz innymi zamiennikami słownymi które lagodnie brzmią, to jawne oszukiwanie Światowej opini publicznej. Na Krymie nikogo nie postrzelono, nie zastrzelono, z powietrza nie zrzucono najmniejszej bomby. Tymczasem propaganda grzmi o jakoweś agresji. Po prostu ludzie , Rosjanie którym nowe nacjonalistyczne władze Ukrainy jako pierwsze prawo wydały ustawę zabraniającą używania ich ojczystego języka wzięli sprawy w swoje ręce i przeprowadzą referendum w sprawie integracji z Rosją. Wolno im to zrobić? Wolno zgodnie z podstawowymi prawami i wolnościami obywatelskimi na które tak często powołuje się UE oraz USA. To ich niezbywalne prawo do samostanowienia o sobie. Życzę aby przegłosowali w referendum to co dla nich będzie lepsze.
Krak554 / 89.66.132.* / 2014-03-13 12:30
Nie wierzą, że Niemcy stanęli po stronie prawdy, ale wierzą, że jako naród praktyczny przeliczyli co się im opłaca i mieli szansę wypowiedzieć się na ten temat. Szkoda tylko, że nasi "Wodzowie" nie wpadli na pomysł zrobienia bilansu!!! oraz my jako społeczeństwo nie mamy szansy dać jasnego sygnału co myślimy o całej tej zadymie
Sprawa jest przegrana, przewrót i cały cyrk jaki jest nam serwowany przez media z całą pewnością wcześniej czy później się skończy, kurz opadnie a my jak zawsze z ręką w nocniku. Nie widzę możliwości w Europie wprowadzenia dyktatury, zwłaszcza w państwie tak słabym jak Ukraina. Jaceniuk z resztą ekipy szybko przejdzie do historii i pozostanie tylko wstyd. Konflikt wykazał natomiast potrzebę wsparcia niezależnych mediów /może np. "http://wolnemedia.net/" - nie mam żadnych udziałów ;-), nawet nie zapoznałem się jeszcze z całą ofertą - to tylko propozycja i jestem otwarty na każdą inną propozycję/bo to co serwuje mainstream jest poniżej godności człowieka, który czasami przeczyta coś więcej niż ulotka reklamowa. No tak zacząłem od oceny Niemców, a skończyłem na mediach, ale to tylko dowodzi, że nie piszę na czyjeś zamówienie to tylko wściekłość na cały ten klimat jaki tworzony jest przez nasze media.
tytusx / 5.172.248.* / 2014-03-13 11:53
może wreszcie POLACY zmadrzeją i przestana kupowac szwabskie towary -nasze nie odbiegaja jakościa
żydxxx / 5.172.248.* / 2014-03-13 11:50
niemców i ruskich trzeba izolowac w kazdy mozliwy sposób
żydxxx / 5.172.248.* / 2014-03-13 11:47
szwab jest i był szwabem i tak sobie wymyslil że robiąc interesy z ruskimi bedą rzadzić gospodarczo całym eurokołchozem

Najnowsze wpisy